Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowa karta przedpłacowa dla pracowników
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-14, 23:54   

ag@o2.pl napisał/a:
witam,

Może ktoś mi podpowie.Pracuje w JMP S.A. od czerwca (obecnie od m-ca jestem na l4-ciąża), wcześniej pracowałam dla JMDiF (Hebe) - trzy lata. Nieświadomie w sumie do dnia dzisiejszego byłam "pewna", iż owa karta, którą otrzymałam w JMDiF będzie również aktywna w JMD S.A. Pewność moja ukierunkowana była tym, iż mój SAP nie uległ zmianie, firma dodatkowo wchodząc na portal dlanaswjm.pl nie pozwoliła mi się ponownie zalogować( SAP już znany był wcześniej). Mimo,że wchodzę na portal jako pracownik BIEDRONKI automatycznie przełącza mnie do zakładki HEBE i tam moje dochody są uwzględnione. Jestem całkowicie zapoznana z procedurami, wiem że pracownicy którzy nie odebrali kart do 12.11.18 nie przysługuje im zasiłek pieniężny. Ale czy w takiej sytuacji mam jakieś szansę na sprostanie? Kartę mogę dopiero odebrać w pon, bo wcześniej nie ma osoby, która wydaje karty przedpłacowej. Czy mam jeszcze jakieś szansy? Gdzie mogę się zgłosić w takiej sytuacji? może ktoś podpowiedzieć? Proszę o pomoc.


Na str dlanaswjm.pl firma podaje że:
III. TERMINY
1. Zasilenie kart przedpłaconych zostanie zrealizowane w ostatnim tygodniu listopada 2018 r.
2. Po tym terminie zostaną wypłacone wyłącznie świadczenia z uwzględnionych reklamacji oraz po
pozytywnej weryfikacji oświadczenia o dochodach.
3. Ewentualne reklamacje dotyczące braku zasilenia lub błędnego zasilenia należy składać do
13.01.2019 r. mailowo na adres: kartasocjalna@jmpolska.com lub telefonicznie pod numerem
61 630 85 95 wew. 4.

Myślę, że wobec zaistniałej sytuacji powinnaś złożyć reklamację, najpierw dzwoniłabym do kadr, a jak to nic nie da na podane adresy kontaktowe
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
ag@o2.pl 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączyła: 14 Lis 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-15, 00:06   

Dziękuje ci odpowiedź, jutro :) będę telefonować. Mam nadzieję,że się uda.

[ Dodano: 2018-11-15, 10:33 ]
Dzwoniłam,
powiedzieli że SAP jest przypisany do karty. A szef wgl inne informacje mi podał, wręcz odwrotne. W sumie to nie wiem sama czy dostanę ta kasę.
 
     
niulka96 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Gru 2018
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-05, 10:08   Zapomniany pin do karty przedpłaconej

Hej. Zapomniałam pinu do karty przedpłaconej a niedawno dostałam zasilenie do tej karty. Zarejestrowałam ją na stronie openbenefit i nie pamiętam czy sama ustalałam pin czy był już podany. Co muszę teraz zrobić,żeby móc skorzystać z karty?
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-05, 10:34   

podpunkt 8 i 18 https://dlanaswjm.pl/uploads/karta-przedplacona--najczesciej-zadawane-pytania---aktualizacja.pdf
  Ocena JMP: 6/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-05, 11:18   

niulka96,
1. najepiej znaleźć wszystko co było w kopercie z kartą, był tam także kod pin,
2. jak się nie uda to pobrać nową kartę od kiero, na str dlanaswjm.pl pobrać wypełnić i wyslać wniosek o przelanie pieniędzy, trwa to kilka tygodni
3. pilnować nowego pinu jak oka w głowie

[ Dodano: 2019-11-09, 18:47 ]
dlanaswjm.pl :

"Informuję, iż prace techniczne na stronie www.openbenefit.pl/jeronimo potrwają do dnia 13 listopada. Do tego czasu nie będzie można sprawdzić na platformie salda oraz historii karty.

W dni robocze, saldo oraz historię transakcji będzie można sprawdzić na infolinii Up Bonus, pod numerem telefonu (22) 228-60-04.

Przepraszamy za niedogodności."
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-25, 20:55   Karty przedpłacone

https://jeronimo.openbenefit.pl

Teraz to na tej stronie trzeba się logować w celu sprawdzenia np. salda karty przedpłaconej. Logujemy się na podstawie tego samego loginu i hasła, które mieliśmy na starym openbenefit... Na szczęście strona - w przeciwieństwie do dlanaswjm.pl - nie wymusza zmiany hasła co 30 dni. Możemy sobie bezpiecznie zapisać hasło w przeglądarce. I wypatrywać zasileń karty, które przyjdzie do dnia 30 listopada 2019 r. - w praktyce do piątku 29 listopada 2019 r., bo 30 listopada wypada w sobotę.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-25, 21:15   Re: Karty przedpłacone

Givszoman napisał/a:
https://jeronimo.openbenefit.pl

Teraz to na tej stronie trzeba się logować w celu sprawdzenia np. salda karty przedpłaconej. Logujemy się na podstawie tego samego loginu i hasła, które mieliśmy na starym openbenefit... Na szczęście strona - w przeciwieństwie do dlanaswjm.pl - nie wymusza zmiany hasła co 30 dni. Możemy sobie bezpiecznie zapisać hasło w przeglądarce. I wypatrywać zasileń karty, które przyjdzie do dnia 30 listopada 2019 r. - w praktyce do piątku 29 listopada 2019 r., bo 30 listopada wypada w sobotę.

teraz to już wszystko jasne :-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-11-25, 22:41   

Dlatego napisałem, bo jest N pytań o to gdzie się teraz logować (gdzie N należy od 1 do nieskończoności).
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-26, 04:06   

Givszoman napisał/a:
Dlatego napisałem, bo jest N pytań o to gdzie się teraz logować (gdzie N należy od 1 do nieskończoności).

Skoro N należy od 1 do nieskończoności, to widzę że będziesz miał mnóstwo roboty, więc baw się dobrze :-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
dzokero 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-04, 12:06   

hmm, rok nie używałem karty , więc minęło mnie info o konieczności wymiany do końca roku 2019
pinu nie mogę nigdzie znaleźć...
kierownik chory,
saldo obfite
...

ktoś ma pozyczyć sznur?:/
bo sie chyba powiesić tylko zostaje, skoro nowe karty nie wiadomo kiedy, a starych w styczniu i lutym nie wydają...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-02-04, 13:14   

dzokero napisał/a:
hmm, rok nie używałem karty , więc minęło mnie info o konieczności wymiany do końca roku 2019
pinu nie mogę nigdzie znaleźć...
kierownik chory,
saldo obfite
...

ktoś ma pozyczyć sznur?:/
bo sie chyba powiesić tylko zostaje, skoro nowe karty nie wiadomo kiedy, a starych w styczniu i lutym nie wydają...


Panika to kiepski doradca, dzwoń na infolinię, na jakikolwiek wew jak się dodzwonisz to ci powiedzą co dalej, albo skierują na właściwy wew nr albo na mail pod którym to załatwisz, tam też pracują LUDZIE i pomagają jak mogą

Ps. sznur na inną okazję sobie zostaw :-D to jeszcze nie ten moment :-D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo