Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szybkość kasowania - jaka technika ?
Autor Wiadomość
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-27, 10:14   

ojjj może zróbcie konkurs kto ile ma na min. :)
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-27, 20:06   

Włodarz napisał/a:
Sami sobie bata kręcicie nad głową z tą prędkością skanowania. Firma zobaczy że jedni potrafią to za niedługo będą wytyczne ile musisz skanować produktów abyś był opłacalny a wy powiecie że to chore. Róbcie tak dalej a ten bat z czasem was uderzy i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów. Na pewno będzie więcej etatów na sklepie i będzie się lepiej pracowało przez takie metody...


I tu też pozwolę sobie zacytować bardzo mądre słowa, tak w kwestii przypomnienia.
_________________
" Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś przyje..."
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-27, 20:38   

Cytat:
Włodarz napisał/a:
Sami sobie bata kręcicie nad głową z tą prędkością skanowania. Firma zobaczy że jedni potrafią to za niedługo będą wytyczne ile musisz skanować produktów abyś był opłacalny a wy powiecie że to chore. Róbcie tak dalej a ten bat z czasem was uderzy i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów. Na pewno będzie więcej etatów na sklepie i będzie się lepiej pracowało przez takie metody...


I tu też pozwolę sobie zacytować bardzo mądre słowa, tak w kwestii przypomnienia.
_________________



Dorzucę od siebie, że już na szkoleniu w sprawie grafiku liniowego, było pokazane w jakich godzinach potrzebujemy 2 bądz 3 kasjera, a w jakich wystarczy sam 1 kasjer bo ma prędkość 30 i wyżej...
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-27, 21:02   

4ever, nie dubluj postów. >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-28, 17:33   

Ok. Sorrki, miałem tego nie robić, ale jak widzę jak niektórzy się przejmują tym rankingiem :bubum:
Kręcą bata na siebie i innych. Dlatego nie mogłem się powstrzymać żeby to jeszcze raz tu wkleić.
_________________
" Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś przyje..."
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-28, 18:36   

Róbcie 30 i szybciej to 1 kasjer będzie na 8 godzin bo da rade a Wy dalej będziecie się tu wypłakiwać jak to źle bo za mało ludzi. Tylko po co mają ich zatrudniać jak już pracuje się za dwóch a skanuje za trzech a niektórzy się jeszcze cieszą jak szybko skanują. :szczena:
 
     
~prima 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-28, 19:25   

Dla mnie jest bez znaczenia czy mam 25 czy 32. Mam pierwsze miejsce w rankingu ale nie dla rankingu kasuję. Kasuję po swojemu i nigdy nie myślałam, że to tak szybko. Niestety to jak szybko kasujemy bierze w łeb jeśli potem klient pakuje się z kasy przez kolejne dwie minuty i tworzy się kolejka.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-28, 19:30   

prima, ale chyba nie masz pretensji do klienta że chce zabrać tylko swoje zakupy a nie tez następnej osoby skasowanej tak szybko przez Ciebie ? :)
 
     
~prima 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 07:20   

Nie mam i nigdy nie pospieszam. Ale też nie moja wina, że tworzy się kolejka. Twierdzę tylko, że szybkość skanowania nie ma nic wspólnego z brakiem kolejek.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 09:52   

prima napisał/a:

Oj i tu się grubo mylisz. Kasjer który kasuje jak żółw nie będzie robić kolejki ? haha rozśmieszyłaś mnie. Kasujcie tak żeby nie opóźniać ale też i tak żeby klient mógł się swobodnie spakować. ;]
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 11:22   

Ja mam trzydzieści parę na minutę ale nikt nie narzeka bo jeśli klient wolno się pakuje to ja po prostu czekam aż to zrobi i nie zaczynam kasować następnego...i wszyscy są zadowoleni :)
 
     
~prima 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 11:48   

Kasjer kasujący jak żółw robi kolejkę tak samo jak ten kasujący szybko. Szybkość kasowania nie ma nic do kolejki.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 11:54   

prima, widać pracujemy w innej firmie z innym myśleniem :em29:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 12:18   

Prima a w jaki sposób kasjer szybciej kasujący robi takie kolejki jak ten żółw?? Bo u mnie to tak wygląda że ja zdążę skasować 3 lub 4 osoby zanim koleżanka skończy jedną...i naprawdę nie popędzam ludzi daję każdemu czas na spakowanie się bo chyba nie o to chodzi żeby rzucać w klientów towarem ;)
 
     
~prima 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-29, 13:21   

Kasjer który wolniej kasuje daje szanse spakowania sie klientowi do czasu zeskanowania ostatniego towaru. Kasując szybciej- klient gromadzi towar i zwykle płaci dopiero po spakowaniu sie.
Ogólnie kasjerów żółwi to chyba nie ma, co? Na moim sklepie nie ma kogoś kto kasuje wolniej niż 27.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo