Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorące wiadomości
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 10:32   

Biedron1986,proszę nie generalizuj i nie obrażaj użytkowników forum, nie łykamy tu wszystkiego jak leci nawet jeśli jest poparte kilkoma pw. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-06, 11:17   

Tak jak Ty wyrażasz swoją opinię, tak pozostali mogą swoją. Nie atakuj pozostałych tylko dlatego, że mają inne zdanie i inne doświadczenia. Nie wnikam kto ma racje i nikt z forum tego rozstrzygać nie będzie, są od tego odpowiednie instytucje. A ponieważ forum jest niezależne, co tak spodobało Ci się podkreślać, nie usuwamy z automatu takich treści, zeby każdy miał prawo zbudować sobie swoją własną opinię i może warto byłoby ją uszanować? I na koniec proszę Cię, abyś nie robił z tematu przedszkolnej kolorowanki
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 11:44   

Realne zmiany w Nowym Sączu też zaczęły się na tym wirtualnym forum więc jeśli Pani Renata ma faktycznie coś na sumieniu chyba powinna zacząć się cokolwiek obawiać :)
  Ocena JMP: 3/10
     
Biedron1986

Stanowisko:
klient

Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 12:03   

Hell --- Masz rację na szczęście są osoby na tym forum które nie łykają wszystkiego jak leci i te osoby PRZEPRASZAM jeżeli je tylko uraziłem !

do Larrikol ---- właśnie wyrażam tylko i wyłącznie swoje zdanie tak jak PRAWIE wszyscy na tym forum dlatego też po przeczytaniu tego tematu zarejestrowałem się co do tego też miałaś wątpliwości (nie atakuje jak napisałaś ) napisałaś też Nie wnikam kto ma racje i nikt z forum tego rozstrzygać nie będzie, są od tego odpowiednie instytucje więc po co takie rzeczy wypisywać znowu to powtórzy na forum PRYWATNYM , NIEOFICJALNYM. nie do rzeczne :) jeśli mam coś do kogoś mówię mu tym wprost.
Najciekawsze jest to że temat się rozkręcił a główna zainteresowana bądź zainteresowany nic nie pisze w danym temacie :) jak myślicie dlaczego? bo mi się wydaje ze dlatego aby rozkręcić aferę i dowalić komuś kogoś się nie lubi CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM :) Panie moderatorze musi mi Pan wybaczyć czerwony kolor ale tak go polubiłem że to co dla mnie ważne podkreślam nim to. Więc skoro jest dostępny w funkcjach forum nie rozumiem dlaczego Panu to przeszkadza i tu chyba potwierdza się wersja tego że to co nie fajne i nie wygodne nie dające życia forum zostaje usuwane :) POZDRAWIAM MODERATORÓW :)

do Larrikol Biedron1986, widocznie musisz być bardzo zaangażowany w temat, skoro specjalnie zakładasz konto akurat teraz i wiesz z góry, że to są tylko pomówienia -- sama mnie atakujesz twierdząc że jestem w to zangazowany i to bardzo :) a ja tylko wypowiadam swoje zdanie jak każdy na tym forum.

każdy miał prawo zbudować sobie swoją własną opinię i może warto byłoby ją uszanować? --- więc uszanujcie moją opinie :)

POZDRAWIAM :)

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2015-07-06, 12:27 ]
Informuje Cię że jak tak dalej będziesz robił zarobisz ostrzeżenie a później zakaz pisania. Masz problemy z emocjami to idź załatw gdzieś indziej. A tu są ludzie normalni więc pisz normalnie.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2015-07-06, 12:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Prawdabiedrona 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 12:23   Jaka prawda

Jaka jest prawda rozstrzygnąć mogą tylko powołane do tego instytucje ...ale prawdą jest jest że miasteczko to i będące w nim biedronki to firma w firmie.I przydało by się aby ktoś lepiej się temu przyjrzał bo ile można czerpać z faktu iż pracuję się kilkanaście lat. :D
  Ocena JMP: 2/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 12:35   

kogata, myślę że w tej sprawie już coś zaczęło się dziać od wspomnianego "listopadowego remanentu".
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-06, 14:22   

Biedron1986 napisał/a:
więc po co takie rzeczy wypisywać znowu to powtórzy na forum PRYWATNYM , NIEOFICJALNYM. nie do rzeczne jeśli mam coś do kogoś mówię mu tym wprost.
a no po to piszę się o takich rzeczach, aby ludzie wiedzieli i aby firma mogła się tym w końcu zainteresować i ukrócić takie praktyki. Jednocześnie niech będzie to ostrzeżenie. Tak jak nie wiemy, czy przedstawione sytuacje są prawdziwe, tak samo nie wiemy, czy rzeczywiście jesteś tylko klientem, czy raczej pracownikiem, bo wiesz zdumiewająco dużo, a może nawet jesteś panią Renata? Bardzo dobrze, ze mówi się o takich sprawach i mam nadzieję, że poszły za tym konkretne działania, jeśli to jest prawda, ponieważ świetnie zostało pokazane jak to człowiek człowiekowi wilkiem.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 16:02   

Za określenie "mafia" powinieneś przeprosić !!
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 16:37   

marta1 napisał/a:
Za określenie "mafia" powinieneś przeprosić !!

to już ładnie brzmi zorganizowana grupa przestępcza :) a tak poważnie to zawsze się znajdzie czarna owca w rodzinie, zakładając, że to prawda
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 19:22   

Biedron1986 napisał/a:
mafia dobre określenie dla tego forum :)


uważam że to określenie jest obraźliwe dla naszego forum , ktoś kto jest tu dłużej niż "od wczoraj" przyzna mi rację
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 19:31   

Absolutnie przyznaję ci rację Marta :)
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 19:34   

marta1, Miawka, mamy temat na oku spokojnie :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 19:43   

Oj to dobrze :)
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 20:03   

michalek710 napisał/a:
wcale bym sie nue dziwil gdyby biedron 1986 bla jedna z tej mafiii;)


michalek710 też ma przeprosić? ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-06, 20:12   

Koza członkiem MAFII?Ojej..
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo