Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagana
Autor Wiadomość
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 11:55   

sebcio napisał/a:
Oprócz tego ciągle ląduje w pamiętniku, np. za to że za wolno skanuje mimo iż nie jestem najwolniejszy (jak pokazuje wydruk)


To u was się jeszcze bawią w tą pierdołę zwaną ranking skanowania?
Przecież wcześniejszy dyrektor operacyjny czy jakie tam miał stanowisko Pan Tomasz Suchański w wywiadzie dla polskiego radia parę lat wstecz mówił wyraźnie że żaden ranking skanowania nie jest miarą pracy kasjera w sklepach biedronka, i nie powinien wisieć w burze!
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 12:14   

Tak? Serio ?
U nas wisi co 3 tyg nowa kartka są ludzie nad i pod kreską :regulamin:
Osobiście twierdzę że to jedna z głupot wymyślonych prz górę
  Ocena JMP: 5/10
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 13:06   

Ja nie wiem już co mam zrobić, ciągle obrywam. Czy mogłem dostać wpis do pamiętnika za to że nie jestem dość szybki.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
~Odaaaa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 13:13   

a w pracy tez tak narzekasz jak tutaj na forum? bo moze w tym jest problem :)
 
     
~promyczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 13:18   

Nikt nie jest nieomylny i każdy ma prawo do pomyłek nawet w pracy,raz jest lepszy raz jest gorszy dzień,jesteśmy załogą i powinniśmy się razem wspierać.Ja osobiście chciałabym wiedzieć co robię źle i przedyskutować to KS lub KR po to aby to poprawić a nie odrazu wstawianie nagany czy wpis w pamiętnik.Im więcej będziemy sobie podpowiadać,pomagać tym lepsza będzie nasza praca,wiem że jest ciężko i za mało rąk do pracy mamy ,ale mimo wszystko musimy być za sobą.KS lub ZKS zależącemu na dobrych wynikach TK ,obrotach sklepu powinno jak najbardziej zależeć na tym aby wszystko układało się pozytywnie a nie negatywnie,więcej rozmów z pracownikami na temat tego co źle się robi i poprawie tego będzie miało plusowy skutek.
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 16:43   

Gazela34 napisał/a:
Tak? Serio ?
U nas wisi co 3 tyg nowa kartka są ludzie nad i pod kreską :regulamin:
Osobiście twierdzę że to jedna z głupot wymyślonych prz górę

sebcio napisał/a:
Ja nie wiem już co mam zrobić, ciągle obrywam. Czy mogłem dostać wpis do pamiętnika za to że nie jestem dość szybki.

Sprawa rankingów z tego co czytałem tu na forum miała finał oficjalnym oświadczeniem przez pana Tomasza S. dla polskiego radia, ale tamto oświadczenie jest już niedostępne. Znalazłem też inne w temacie "Ranking prędkości skanowania produktów przez kasjerów" str 23 tematu.
Dla wszystkich niezorientowanych zamieszczam też link innego komunikatu.
https://www.polskieradio....c95918265a.file
Nie sądziłem że do chwili obecnej gdzieś to jeszcze praktykują :szczena: więc zamieszczam w celach informacyjnych że takie coś jak ranking nie powinno być miarą pracy.
 
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-21, 18:03   

Moim zdaniem za takie coś nagana powinna być.. Ale wiadomo jak się jest nowym pracownikiem to tak szybko robota nie idzie jak pracownikowi który robi 2,3 lata a każdemu zdarza się robić błędy... I te durne wpisy do pamiętnika też moim zdaniem są bezsensu... Jesteśmy tylko ludźmi ;)

____________________
rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-22, 00:27   

stonek52 napisał/a:
Gazela34 napisał/a:
Tak? Serio ?
U nas wisi co 3 tyg nowa kartka są ludzie nad i pod kreską :regulamin:
Osobiście twierdzę że to jedna z głupot wymyślonych prz górę

sebcio napisał/a:
Ja nie wiem już co mam zrobić, ciągle obrywam. Czy mogłem dostać wpis do pamiętnika za to że nie jestem dość szybki.

Sprawa rankingów z tego co czytałem tu na forum miała finał oficjalnym oświadczeniem przez pana Tomasza S. dla polskiego radia, ale tamto oświadczenie jest już niedostępne. Znalazłem też inne w temacie "Ranking prędkości skanowania produktów przez kasjerów" str 23 tematu.
Dla wszystkich niezorientowanych zamieszczam też link innego komunikatu.
https://www.polskieradio....c95918265a.file
Nie sądziłem że do chwili obecnej gdzieś to jeszcze praktykują :szczena: więc zamieszczam w celach informacyjnych że takie coś jak ranking nie powinno być miarą pracy.


biedronka przestała dawać oświadczenia bo potem się gubi jak z mandatami .Do gazety wyborczej że pracownicy nigdy nie ponoszą kosztów mandatów instytucji państwowych, po wystosowaniu pisma przez ZZ Solidarność potwierdzajacego ten fakt przez pracodawcę, odwrócono kota ogonem

[ Dodano: 2016-06-22, 00:29 ]
stonek52 napisał/a:
Gazela34 napisał/a:
Tak? Serio ?
U nas wisi co 3 tyg nowa kartka są ludzie nad i pod kreską :regulamin:
Osobiście twierdzę że to jedna z głupot wymyślonych prz górę

sebcio napisał/a:
Ja nie wiem już co mam zrobić, ciągle obrywam. Czy mogłem dostać wpis do pamiętnika za to że nie jestem dość szybki.

Sprawa rankingów z tego co czytałem tu na forum miała finał oficjalnym oświadczeniem przez pana Tomasza S. dla polskiego radia, ale tamto oświadczenie jest już niedostępne. Znalazłem też inne w temacie "Ranking prędkości skanowania produktów przez kasjerów" str 23 tematu.
Dla wszystkich niezorientowanych zamieszczam też link innego komunikatu.
https://www.polskieradio....c95918265a.file
Nie sądziłem że do chwili obecnej gdzieś to jeszcze praktykują :szczena: więc zamieszczam w celach informacyjnych że takie coś jak ranking nie powinno być miarą pracy.


Oczywiście ,ze nie jest miarą gdyż nie pracujemy na akord. Odnośnie rankingu są sklepy i sklepy. Na jednych ludzie na drugich służbiści i drukują
 
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 07:53   

Najgorsze, że jak ktoś czasem obejmie daną funkcję to mu odbija.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 08:30   

To widać u nas sami służbiści bo od kr,ks po zks drukują i wieszaja
tylko są na tyle cwani że drukująca samych kasjerów
  Ocena JMP: 5/10
     
~promyczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 15:34   

a wam też robią zdjęcia na sklepie jak coś źle wykonacie :D u nas niestety jest taka mądra ZKS i wszyscy ją wyśmiewają,że chyba chce wygryźć KS swoim postępowaniem.Obóz pracy z tej Biedronki chcą zrobić.
 
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 18:26   

Ja bym chętnie stanął koło takiej wywalonej palety wszystkiego i z uśmiechem zapozował do fotki.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 20:25   

I oczywicie najpierw poprawilabym fryzure :D
  Ocena JMP: 5/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 22:09   

U nas przez kilka miesięcy był spokój z rankingami a potem znowu zaczęli je drukować :bu: moim zdaniem to jeden z bardziej poronionych pomysłów bo kasjer powinien skupić się na miłej i profesjonalnej obsłudze i na tym żeby dobrze wydać resztę a nie rzucać w klientów towarem bo jakiś oszołom powie Ci że jesteś zbyt wolny :nie:
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-23, 14:40   

Ranking przydaję się tylko w przypadkach kiedy kasjer jest naprawdę bardzo wolny i trzeba mu to udowodnić, a wywieszanie tego na socjalu i prowadzenie rankingów jest złe.
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo