Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TAJEMNICZY ZŁODZIEJ
Autor Wiadomość
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 17:17   

to powinno być kontrolą dla ochrony, tak jak PUrzeczka dla nas robią takie kontrole i wydumują różności.
_________________
lalka
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 18:29   

dziś jak się rejonowej spytałem o TZ to się tylko roześmiała. Powiedziała, że to jakieś bzdury.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 18:34   

Flapjack napisał/a:
dziś jak się rejonowej spytałem o TZ to się tylko roześmiała. Powiedziała, że to jakieś bzdury.


jeśli jest to test na jakimś okręgu to mógł twój KR tak powiedzieć, mało wie:)
  Ocena JMP: 10/10
     
#Edycia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-27, 12:25   

Każdy złodziej co nam coś wyniesie ze sklepu i się go nie złapie jest "tajemniczy" bo nikt o nim nie wie :)
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-27, 21:36   

Ja tez gdy powiedziałam o TZ to wszyscy buchnęli śmiechem, to wymysł jakiegoś KS lub KR
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-28, 06:45   

Nie wiem jak to z tym jest ale powiem Wam ze jestem bardziej baczniejsza, choc wczesniej tez wszystko sprawdzalam w tych lustrach a jak cos mi nie pasilo to wstawalam tak teraz za kazdym razem wstaje i wszystko przegladam choc docinki klientow sa nie mile ze mam ich za zlodzieji.... ale coz niew rozumieja ze taką mam pracę.... :|
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-12, 19:47   

tak , tajemniczych złodzieji jest pełno, wśród klientów ;] 8)
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-12, 23:49   

i to sie raczej nie zmieni
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-14, 13:17   

Hehehe ja osotnio będac w biedronce widzialam jak gosciu pakuje sobie towar do plecaka, poszłam zgłosic kasjerce ze taka sytuacja ma miejsce i co ... ku mojemu zdziwieniu złodziejaszek wyszedł sobie przez kase z pełnym plecaczkiem a na moje pytanie dlaczego go pusciła stwierdziała ze nie może sprawdzac toreb !!! Eh Eh oby wiecej takich kasjerów :D
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-11-14, 13:53   

u mnie kiedyś kolega miał pustą kasę i już praktycznie schodził pomóc mi z paletą, a nagle obok niego przeszedł gościu z pełnym koszykiem i powiedział mu "cześć", a kolega spojrzał tak na jego koszyk i na niego w połowie drogi do wyjścia i krzyczy "cześć" - a nie znał go. Ja tak patrze co tam się dzieje i biegiem za nim, gościu pościł pełny koszyk i zwiał a koledze szczena opadła nie bardziej niż mi na widok tego co zrobił :D dowiedziało się o tym tylko zaufane grono w pracy >:D
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-14, 16:22   

Bartosz napisał/a:
u mnie kiedyś kolega miał pustą kasę i już praktycznie schodził pomóc mi z paletą, a nagle obok niego przeszedł gościu z pełnym koszykiem i powiedział mu "cześć", a kolega spojrzał tak na jego koszyk i na niego w połowie drogi do wyjścia i krzyczy "cześć" - a nie znał go. Ja tak patrze co tam się dzieje i biegiem za nim, gościu pościł pełny koszyk i zwiał a koledze szczena opadła nie bardziej niż mi na widok tego co zrobił :D dowiedziało się o tym tylko zaufane grono w pracy >:D


teraz już wszyscy wiedzą :P


//--------
teraz odchodzę z pracy a sytuacja wydarzyła się na początku wakacji więc sprawa przedawniona jak dla mnie aby mogło coś z tego wyniknąć ;)
Bartosz
  Ocena JMP: 10/10
     
kotgargamela 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: śląskie
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2011-03-06, 01:20   

Tym tajemniczym złodziejem jest wasz kierownik ,wiec kochani jak kasujecie kierownika sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać!!!otwierać pudełeczka, kartoniki i Bóg jeden wie co jeszcze .wiem bo miałam coś takiego i niestety ten test oblałam :( i sie troszkę martwię czy mi umowę przedłużą, bo niebawem mi się kończy :ops: .^.

[ Dodano: 2011-03-06, 01:23 ]
Tym tajemniczym złodziejem jest wasz kierownik ,wiec kochani jak kasujecie kierownika sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać!!!otwierać pudełeczka, kartoniki i Bóg jeden wie co jeszcze .wiem bo miałam coś takiego i niestety ten test oblałam :( i sie troszkę martwię czy mi umowę przedłużą, bo niebawem mi się kończy :ops: .^.a tak pozatym pisząc myślałam ,że można mieć zaufanie do kolegów z pracy, ajeśli nie to już napewno do kierownictwa,niestey myliłam się, jeśli umiesz liczyć licz na siebie;-(
 
     
askakoll 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-31, 22:18   

Nie TZ tylko wóżek kontrolny moi drodzy! Sprawdzenie naszej pracy jest obowiązkiem góry, więc wystarczy tylko zaglądać do wózków, który przejeżdżając przez kasę muszą być totalnie puste (bez torebek i siatek, a przede wszystkim towarów). Także jeśli się komuś dup.ka nie chce podnosić to się nie dziwię, że się obawia. Fakt do toreb nam nie można zaglądać i chwała Panu, ale wózki trzeba sprawdzać. Jak ktoś jest sumienny to nie ma się czego obawiać :)
_________________
askakoll
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo