Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-08-13, 16:07
Wielkie sprzątanie:0
Autor Wiadomość
ewa291285
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-30, 22:43   

Myślisz,ze cos zdzialasz mieszajac??? Nie masz nawet odwagi byc soba tylko ukrywasz sie pod loginem. Mścisz się za prawde którą powiedziałyśmy??? nie próbuj mieszać i tak Ci się nie uda!!!!!!!!! wykaż trochę klasy.... choc nigdy jej nie miałaś....

[ Dodano: 2010-01-30, 22:56 ]
Fakt nie ukrywam raz rozmawiałysmy w grupie z kasjerkami i z Tobą o problemie pani G z poceniem i pani A z oddechem. zastanawiałyśmy sie jak dyskretnie zwrócić uwage by nikogo nie urazic. problem rozwiązał sie sam po jakimś czasie. nie wstydze sie tego. mogę to śmiało powiedziec i nie będę ukrywać prawdy. na pewno nie były przy tym użyte słowa Twoje typu. ale tego typu dyskusja miała miejsce. i co dziekuję, dzięki temu nie mam wątpliwości kim jesteś.....

[ Dodano: 2010-01-30, 23:01 ]
b thx
:rotfl: :rotfl:

[ Dodano: 2010-01-30, 23:04 ]
Twoim dzieciom bym się nie zdziwiła.... takich zagrywek uzywac, ale Ty stara baba!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-31, 16:30   

HI HI HI solarium spaliło Ci główkę ale to może ugasić tylko strażak SAM !!! A stare baby to masz w nosie!!! HI HI HI
 
     
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-31, 18:50   

widzisz "anonimowa koleżanko" - bo pewnie za taką się dalej uważasz ale tak nie jest. Brak ci odwagi którą Ewa znalazła.To czym ty próbujesz mnie obrażać już dawno było tematem rozmowy mojej i Ewy...więc twoje "rewelacje" nie robią na mnie żadnego wrażenia. A Ewy to ja bronić nie muszę. Z takimi jak ty Ona sobie sama bardzo dobrze radzi:))
_________________
Anka
 
     
ewa291285
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-31, 23:03   

Crazylola13. Jeżeli chcesz zachowywac sie jak dzieciak i wyzywać pomyliłaś fora. jezeli masz cos do mnie powiedz mi to w twarz jak dorosły człowiek.
Przypomne Ci,że tematem jest mobing i nie ewidencjonowanie godzin pracy co zostało Ci zarzucone. jezeli nie masz nic na swoja obronę nie zniżaj się i nie atakuj glupotami.
a co do strażaka Sama to przynajmniej powiem Ci, że gasi regularnie i tak dobrze,że nie muszę szukać ukojenia w ramionach innego :D
i nie zaczynaj ze mną na takie tematy kochana.
Żegnam, pogadamy jak będzie finał w temacie...
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-01, 21:44   

Dalej nie wiem dlaczego uważacie mnie za Agnieszkę to duży błąd!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo