Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-08-13, 15:07
Wielkie sprzątanie:0
Autor Wiadomość
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
Wysłany: 2010-01-04, 20:33   Wielkie sprzątanie:0

Wielkie sprzątanie na mojej Biedronce (juz nie mojej) ZAKOŃCZONE.:) Dzisiaj w dniu ostatnich rządów KR pan W. zwolnił dwie ostatnie osoby niewygodne dla KS. Czyli MNIE i moją koleżankę:) I wiecie co wcale nie płacze z tego powodu. Na początku było mi przykro bo potraktowali nas jak sz..y ale teraz już mi nerwy opadły.
A jak to u nas ładnie wygląda. Masz umowę na czas określony to nikt ci przyczyny zwolnienia nie poda bo nie musi:) A teraz współczuje tylko tym co zostali.... Ja sobie w życiu dam... Tylko do was na forum to już chyba nie bede za często zaglądać. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że wy lepiej trafiliście!!!
_________________
Anka
Ostatnio zmieniony przez Ania08 2010-01-13, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mysza_86 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sty 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-04, 22:32   

Hejka. Unas tez nie obylo sie bez zwolnien. Z koncem roku czas na zmiany i pora pozbyc sie sarych pracownikow. W sumie nie zaluje, bo teraz zostala taka ekipa w biurze. Wspolczucia dla osob ktore beda znosily tylu kierownikow. Bez powodow pozwalniali. Po co sie tlumaczyc. szkoda gadac
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-07, 12:11   

U nas w pracy też poszły 3 osoby na odstrzał, tyle, że sobie zasłużyły notorycznymi zwolnieniami L4, N`kami, DŻ w dniach w których ich obecność była konieczna i co najważniejsze pracą która nie zachwycała pracowników a co dopiero kierownictwa.
Zawsze pozostaje BOP, sąd pracy a nawet media jeśli uważacie, że źle was potraktowano. Powiem szczerze, że gdyby mnie nie słusznie zwolniono to bym tego nie podarował ;-)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-07, 13:11   

Sam fakt zwolnienia poszedł zgodnie z prawem. Ponieważ umowa była na czas określony więc dwa tygodnie wypowiedzenia bez podania przyczyny bo nie musi podawać z czego KR skorzystał chętnie:)
Gorsze jest to że zwolnili nas za mówienie prawdy. Ale tego nikt oczywiście nie potwierdzi....
_________________
Anka
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 17:37   

1: jak ktoś ma alergie na siadanie na kasę nie powinien pracować w sklepie
2;KR jest spoko gostkiem
3;trzeba pracować a nie tylko gadać i żalić się nad sobą
 
     
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 19:55   

crazylola13 napisał/a:
1: jak ktoś ma alergie na siadanie na kasę nie powinien pracować w sklepie


skąd takie przypuszczenia, przecież nic o tym nie pisałam, "swoja interpretacja, tak jak w sklepie"????


crazylola13 napisał/a:
2;KR jest spoko gostkiem


nasze zdania są różne w tym temacie, ale cóż nie każdy jest idealny...


crazylola13 napisał/a:
3;trzeba pracować a nie tylko gadać i żalić się nad sobą


niestety nie dali popracować :) wyeksploatowali i wywalili za prawdę :D:D:D:D
_________________
Anka
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 21:55   

1;skoro o tym nie pisałaś to znaczy że się znamy koleżanko A.H.
2;bez odpowiedzi
3;(WYEKSLOATOWALI) ha ha ha bez komentarza !!! większej leserki nie widziałam
 
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 08:47   

crazylola13 napisał/a:
1: jak ktoś ma alergie na siadanie na kasę nie powinien pracować w sklepie
2;KR jest spoko gostkiem
3;trzeba pracować a nie tylko gadać i żalić się nad sobą





1. Co za głupie pisanie z tym,że jak ktos ma alergię na siadanie na kasę to nie powinien pracowac w sklepie. Ktos jak musi to siada i bez gadania. Niektórzy czasem wolą zapieprzac na sklepie niz siedziec na kasie. To co? Mam powiedziec ze sie nie nadaje do pracy w sklepie?
U mnie na przykład na kasę uciekają Ci którym się danego dnia nie chce pracowac na sklepie.
2. Nie każdy KR jest spoko gostkiem.Ten sam KR na niektórych sklepach jest super gosciem a na niektórych kawał sukinsyna
3. Mozna pracowac i sie troche pożalic. Nikt za to nie zabija
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 10:14   

mała51, ale ktoś na kasie siedzieć musi, była kiedyś taka pracownica co na sklepie pracowac nie chciala (dostawa - paleta z sokami - to uciekała), mówi ze kasa byłaby lepsza więc następnego dnia na kasę poszła po całym dniu stwierdziła że i kasa jest beznadziejna, no to nic zawsze idę na rękę kolejnego dnia kazałam jej sprzątac no i oczywiscie to się nie podobało ... Ta osoba już nie pracuje nie wiem czego po pracy w sklepie oczekiwała
 
     
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 18:20   

crazylola13 napisał/a:
1;skoro o tym nie pisałaś to znaczy że się znamy koleżanko A.H.


nie będę się z Tobą wdawała w zbędne dyskusje bo nie reprezentujemy tego samego poziomu (co wcale nie oznacza że Twój jest wyższy) :D

crazylola13 napisał/a:
2;bez odpowiedzi


Odsyłam Cię do sprawdzenia stanu Twojego konta :D, jeżeli wpływała na nie pensja z premią to nie dlatego że masz ładne oczęta, tylko dlatego że ja i inne kasjerki dobrze pracowałyśmy, (ponad rok przepracowany bez nagan ani upomnień, trzeba było pomyśleć przed napisaniem postu)

(pracownik ma obowiązek pracować na premię dla swojego kierownika) hahahahaahaha - motto jednej z biedronek w Ż. (zainteresowani wiedzą o którą chodzi)

crazylola13 napisał/a:
3;(WYEKSLOATOWALI) ha ha ha bez komentarza !!! większej leserki nie widziałam
- przy okazji odsyłam do słownika, lub polecam włączenie opcji autokorekty

patrz opis wyżej, (podpowiem - przeczytaj jeszcze raz to pogrubione :D ) i to nie ja piłam kawcię przez 50 minut na 10 minutowej przerwie :D

A poza tym to podziwiam Cię za to co piszesz tutaj anonimowo na forum :D bo w realu nie miałaś takiej odwagi żeby nam to powiedzieć w oczy, to wszystko wyjaśnia co reprezentujesz :) i co piszesz bo tylko to ci zostało. Próba obrażenia mnie anonimowo, no ale cóż, jak już napisałam nie każdy jest idealny :D
_________________
Anka
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-16, 13:56   

Ha ha ha!!! Cały czas piszesz głupoty tak jak gadałaś w pracy!!! Ale wybaczam nic innego Ci Aniu nie zostało. To nara płaczku ;( https://nasza-biedronka.pl/images/smiles/beksa.gif
 
     
ewa291285
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-28, 11:28   

w tej biedronce naprawde dzialo sie źle i to od zawsze. i wie to kazdy, tylko nie kazdy ma odwage powiedziec prawde. ci co ja mieli juz nie pracuja.
A z tego co wiem Ania pracowala bardzo dobrze. nikt tak jak ona na kolanach nie rwal chwastow przy krawęznikach (terenow juz nie podlegajacych pod sklep) bo kierownik tak sobie zazyczyl - bo bedzie ladnie. Nikt tak jak ona nie zacisnal zebow siedzac na kasie glodnym a gdy chciala zejsc na przerwe, ktora w regulaminie pracy jej sie nalezy, zyczliwa kierowniczka powiedziala jak jestes glodna to wstan godzine wczesniej i nawpierdalaj sie kanapek w domu bo tu sie pracuje a nie je. z zacisnietymi zebami oddawala plakietke by odbic sie o 22 wychodzac okolo 23....
I co ostrzymala w podziece?? za prawde za to ze ona i kilka kolezanek powiedzialy dosc.
zostaly zwolnione za prawde!!!!! a te ktore pracowac nie powinny pracuja dalej.... czy maja takie plecy?? sa nie do ruszenia??? to jeszcze nie koniec.
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-28, 16:11   

Ewa najpierw na nią narzekasz a teraz chwalisz ! Co innego mi mówisz a co innego piszesz
 
     
Ania08 

Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-28, 19:36   

Nie mieszaj misiu bo tylko to potrafisz:) Nic Ci to nie da....
_________________
Anka
 
     
crazylola13

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-30, 19:21   

Anka może mi to nic nie da ale to nie mi WALI z pod pachy i buzi (słowa ewy 291285)
HI HI HI a ty ją bronisz!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo