Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strach się bać...
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-30, 14:54   

tak ,od razu na głęboką wodę 8)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 14:56   

z autopsji wiem że to najlepsze :D
 
     
~joannajaan

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 20:45   

Pracuje prawie 2 miesiace a moj pierwszy dzien wygladal tak, ze zamiast siedziec na socjalu i grzecznie czytac ksiazeczki, pierwszych 7 godzin wykladalam towar a tylko 3 ostatnie czytalam. Na drugi dzien czytalam 2 godzinki a na trzeci siedzialam juz na kasie :P
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 20:55   

czyli Twój KS złamał wszystkie procedury dotyczące szkolenia BHP i szkolenia operacyjnego kasjera
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-30, 20:55   

Cytat:
Pracuje prawie 2 miesiace a moj pierwszy dzien wygladal tak, ze zamiast siedziec na socjalu i grzecznie czytac ksiazeczki, pierwszych 7 godzin wykladalam towar a tylko 3 ostatnie czytalam. Na drugi dzien czytalam 2 godzinki a na trzeci siedzialam juz na kasie :P


Nie pochwalam , ponieważ po to jest ten 2 tygodniowy okres by się wdrożyć
 
     
~joannajaan

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:09   

Nie KS tylko KR bo pod jego okiem pracowalam, ale wiedzial, ze ja juz mam doswiadczenie i nie zaluje, bo do tej pory jestem z pracy i klimatu zadowolona :D A jakym musiala siedziec 10 godzin na tylku to bym " :P umarla". Ale dopiero na drugi dzien sie dowiedzialam, ze mialam ciezki poczatek, choc dla mnie to byla normalna praca...
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:18   

Cytat:
ze ja juz mam doswiadczenie

Niestety Twoje doświadczenie nie ma tu żadnego znaczenia, chyba że już wcześniej pracowałaś na TYM konkretnym sklepie. Jeżeli nie, to musisz przejść szkolenie stanowiskowe, każdy pracownik który przenoszony jest na inny sklep musi, nieważne z jakim stażem, a poza tym jest podręcznik i powinnaś go przeczytać, choćby po to, by nie łamać procedur nawet nieświadomie.
  Ocena JMP: 3/10
     
~joannajaan

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:25   

Teraz to juz wiem i w sumie dzieki Wam, ze nie powinno tak byc. Ale naprawde nie mam do nikogo pretensji. Ale wg mnie, to jest rezultat oszczedzania JMP na liczbie pracownikow.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:26   

Ależ nie przesadzajmy też jestem za tym żeby przeczytać podręcznik bo to są podstawy ale nie przez tyle godzin...
 
     
~joannajaan

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:34   

marta1 napisał/a:
Ależ nie przesadzajmy też jestem za tym żeby przeczytać podręcznik bo to są podstawy ale nie przez tyle godzin...

Zgadzam sie :) , tym bardziej, ze i tak wiekszosc juz wiedzialam wlasnie z doswiadczenia, tylko, ze tam nie ma tylko podrecznika kasjera, ale tez inne ksiazeczki i foldery BHP, Ppoz, ale i tak 10 godzin to za duzo na czytanie :)

[ Dodano: 2014-11-30, 21:37 ]
A i zeby nie bylo, wszystkie szkolenia przeszlam, tylko troche szybciej ;)
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:39   

Cytat:
Ale wg mnie, to jest rezultat oszczedzania JMP na liczbie pracownikow.


Tak, masz rację, to akurat większość z nas wie.

marta1 napisał/a:
Ależ nie przesadzajmy też jestem za tym żeby przeczytać podręcznik bo to są podstawy ale nie przez tyle godzin...


Z tym też się zgadzam, ale....
W przypadku jakiegokolwiek wypadku w pracy kierownik ma po doopie, bo pracownik nie został właściwie przeszkolony. Poza tym szkolenie obecnie polega na tym, że kasjer czyta i OMAWIA z kierownikiem, dopytuje czego nie rozumie, a kierownik mu wyjaśnia, bo podręcznik swoje, a praca swoje.
Uważam obecny model szkolenia za lepszy, efektywniejszy, bo taka świeżynka idąc na sklep lub kasę ma już jakiś zarys jak to wygląda, popełnia mniej błędów wynikających z nieświadomości lub złych nawyków i przede wszystkim WIE O CO PYTAĆ, a to już bardzo dużo
  Ocena JMP: 3/10
     
~joannajaan

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 21:44   

Masz racje Kogata, swiezynka tak, potrzeuje napewno wiecej czasu na ogarniecie wszystkiego. A mysle, ze wlasnie dlatego KR non stop gdzies przy mnie pracowal, tak w razie czego.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-30, 22:00   

U mnie też ostatnio kr szkolił nowego i bardzo nam się to podobało bo teoria przeplatała się z praktyką no i sam kr miał okazję się sporo nauczyć :)
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-01, 07:12   

Po całym dniu czytania zapytaj kasjera co zapamiętał... tyle co jagby nie czytał. Za dużo na raz,
marta1 napisał/a:
U mnie też ostatnio kr szkolił nowego i bardzo nam się to podobało bo teoria przeplatała się z praktyką
to jest fajny sposób.
  Ocena JMP: 8/10
     
@david88 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 171
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-01, 09:46   

Edyta 89 zgadzam się z tobą w 100%. Pamiętam jak ja przechodziłem to szkolenie. było nas troje i ks który czytał podrecznik kasjera i go omawiał ale jak juz było czytane Ppoz HACCP to już mało co pamiętałem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo