Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pracuje półtora miesiąca - załamanie
Autor Wiadomość
Myszka93 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lis 2014
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-26, 00:46   

edi-72 napisał/a:
i dlatego praca na takich sklepach powinna być jedną z lepiej opłacanych: musisz umieć myśleć logicznie, podejmować odpowiednie decyzje, być psychologiem, mieć zwinność sarenki, siłę niedźwiedzia itp..... ile tu profesji się mieści :szczena:


Dobrze powiedziane :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-26, 11:25   

Wymaga takich kwalifikacji, że placa powinna być min. na poziomie średniej krajowej :D
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-26, 15:48   

Hehe :)
  Ocena JMP: 5/10
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-11-26, 18:53   

Larrikol napisał/a:
Wymaga takich kwalifikacji, że placa powinna być min. na poziomie średniej krajowej :D


Racja! Popieram! :D Dobrze mówi. :em29: Polać kielonka :zdrowie:
 
     
lencia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 09:08   

ja też napoczatku kierowniczka spoko usmiech fajeczka pomoc .....po 1 msc to sie skonczylo tak jak ty chodze bo musze.....a to wszystko za sprawa 1 osoby....
  Ocena JMP: 7/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 10:35   

lencia napisał/a:
ja też napoczatku kierowniczka spoko usmiech fajeczka pomoc .....po 1 msc to sie skonczylo tak jak ty chodze bo musze.....a to wszystko za sprawa 1 osoby....


Witaj na pokładzie, na którym każdy ma równo przeje.... ne i kombinuje jak zrobić żeby ktoś miał gorzej
 
     
bogucha4

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 13
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-06, 12:25   

u mnie na sklepie kazdy pracownik dostaje szanse na pokazanie w czym jest dobry i corobi najlepiej. Kazdemu z nas potrzaba czasu na odnalezienie sie w nowej sytuacji ipokazanie ile jest wart bo kazdy z nas ma potencjal i inne pomysly na firme. A jak to mowia moje pracownice 1ka jest nagroda i hehe "krolowa siada na tron" ;-)
 
     
~Mirabe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-09, 18:27   

Hej ;)
Pracuje od końcówki listopada i jest różnie. Generalnie nie mam powodów do narzekania, ale ...
Pierwsza rzecz, po 4 dniach pracy jedna z zasteczyn powiedziala mi zebym sama pytala jak czegos nie wiem, bo tu ludzie nic nie powiedza sami do siebie. Ogólnie niby wszyscy mili, ale dopiero wczoraj od klientki dowiedziałam się, ze jest jakiś kodzik plu na oaze 5litrowa. Kierowniczka główna jak najbardziej na plus, zastępcy zależy od nastroju. Póki co siedzę na 1dynce jako najnowszy pracownik, ale chyba nie za karę. Dziś no sciągnięto mnie 2 godziny przed koncem zmiany zebym szła na mixy, zas dziewsczyna z 2jki siedzialado końca zmiany (zaczynalysmy zmiane razem). Dodam, że w firmie pracuje dluzej niz ja ale na moim sklepie chyba z tydzien dluzej.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2014-12-09, 23:12   

Ja też nie uwiązuję tych samych kasjerów na 1, staram się aby każdy coś porobił. Jestem nowym zks więc poznaję dopiero możliwości pracowników. Ale są tacy co tylko na 1 się nadają skoro kilka cen roznoszą 30 minut a i tak nie wszystkie bo czasu zabrakło.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 07:05   

oczy słońc napisał/a:
Ale są tacy co tylko na 1 się nadają skoro kilka cen roznoszą 30 minut a i tak nie wszystkie bo czasu zabrakło.
Tylko czemu? Albo z lenistwa żeby czas zleciał... albo przez to że siedzi na jedynce i nie jest zorientowana konkretnie gdzie jaki towar szukać. A to już wina kierownictwa i nie można mieć pretensji do takiej osóbki.
  Ocena JMP: 8/10
     
~Mirabe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2014
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 10:59   

Edyta 89 niby tak, z tym, że zapewne taka osoba przynajmniej kilka dni z pierwszego tygodnia spędziła na sklepie, więc powinna wiedzieć, gdzie szukać makaronów a gdzie oleju.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 11:37   

Miedzy powinna a wiedzieć może być przepaść. Ja pamiętam swoje początki i obie wiemy że to nie jest tak że obejdziesz alejki dwa razy i wiesz co gdzie leży. "Stare" kasjerki po zmianie leyautu mają problem z rozkładaniem cen a o ceny właśnie chodzi.
  Ocena JMP: 8/10
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-12, 13:29   

Ja robię od początku grudnia, i tak czytając wasze posty widzę, że trafiłem do super sklepu (choć najcięższy w okolicy i nie ma praktycznie czasu na tłumaczenie jednego 2 razy).

na kasę posadzili mnie dopiero kolo 8 dnia pracy, na jedynce z 5 razy siedziałem. No ale już przez pierwsze dni starałem się robić wszystko dobrze i szybko, a kierownictwo to doceniło :) Sam fakt że na szykowanie inwentury, na 5 kasjerów to ja tylko się zalogowałem i wylogowałem bez kasowania choćby zrywki, był dla mnie oznaką, że kierownicy to też ludzie:)
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-12, 18:47   

Super:) ja też jestem bardzo zadowolona tyle co się przyjmowala a już prawie rok pracuje :) dużo się nauczyłam, dużo umiem :P ja jestem zadowolona i kierownictwo tez tak myślę docenia moja prace ;)
  Ocena JMP: 5/10
     
NOSTALGICZNA

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-02, 21:00   

Nie pamięta wół jak cielęciem był!!!!! Nie zniechęcajcie się nowi i pamiętajcie ,że kto sieje zło to zło zbierze!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo