Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BONY, PACZKI ŚWIĘTA 2014
Autor Wiadomość
@Biedronka1013 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 178
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 22:33   

ale tak jest chyba wszedzie mój mąz jak sie zatrudniał w dosc dużej firmie zatrudniaja około 6 tys pracowników to dostał paczke na świeta zatrudnili go w listopadzie 3 lata temu tak bylo tez latapoprzednie że pracownicy którzy dopiero dostali zatrudnienie dostawali paczki a teraz muszą być minimum pół roku zatrudnieni by dostac a najwiecej osób zatrudniaja w 2 połowie roku
 
     
~nikita 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 22:51   

Ja dzisiaj odebrałam paczkę dla siebie jest super podobno jutro mają być dla mojego maluszka ciekawa jestem zawartości czy faktycznie będzie w niej coś z fisher prica.
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 23:07   

Pracuję w firmie 18 lat i widziałam dużo ,były decyzje mądre i bardzo głupie. Ja się na bon załapałam bo mam dużą rodzinę ale nie rozumiem dlaczego jest jakaś granica dochodów na bony. Wszyscy równo zasuwają i wszyscy od swojej pensji mają tworzony fundusz socjalny. To nie są pieniądze pracodawcy tylko nasze .Chodzi tylko o równe traktowanie .Jest mi bardzo przykro że moi pracownicy którzy są samotni i już pracują po 10 - 11 lat w tej firmie zostali tak bardzo poniżeni. Te święta będą czasem rozrerek i upadków.Jak zmobilizowć pracownika skoro firma go nie szanuje ?A może to już koniec naszej mlekiem i miodem płynącej krainy Biedronka ? .^.
_________________
Czas na zmiany
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-10, 23:21   

Zaczęło się od niespodzianki na wiosnę, kiedy nagle okazało się, że nagroda specjalna nie będzie wypłacana wszystkim, tylko tym z pozytywna oceną pracowniczą, w międzyczasie okrojenie premii, teraz zmiana jej naliczania, przez co motywowani są pracownicy poniżej kadry kierowniczej, bo nie dostają niektórych elementów, a teraz okrojenie bonów. Sprawiedliwe byłoby zróżnicowanie ich wysokości, ale nie całkowite obcinanie. Widać, że firma ewidentnie postawiła na oszczędności, ciekawe co to oznacza na przyszłość. Będę się temu bacznie przyglądać :)
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-10, 23:39   

babajaga2 napisał/a:
A może to już koniec naszej mlekiem i miodem płynącej krainy Biedronka ?


początek końca...
_________________
klient w krawacie jest mniej awanturujący się :)
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 00:23   

biedroneczkasnk napisał/a:
no chyba jednak nie, bo dla pracowników już przyszły a dla ich dzieci jeszcze nie. za duzo odpowiedzi osob niezorientowanych


no chyba jednak tak skoro piszę, że przyszły to przyszły wysłuchaj innych osób zorientowanych
  Ocena JMP: 6/10
     
Ona77

Dołączył: 13 Sty 2011
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 00:24   

Aż się nie chce pracować :(
 
     
seba_diablo

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 01:59   

Szkoda że w tym roku tak robili limit 3000zł ;(
Pracuje w Biedronce już 10lat
Faktycznie mieszkam sam i tylko siebie utrzymuje (jedna osoba na utrzymaniu)
opłacam kredyt mieszkaniowy który nie jest tani i inne opłaty + oczywiście dojazd do pracy
Jak co roku talony przeznaczałem na zakupy świąteczne na kolacje wilijną u swojej mamy
w tym roku będzie trochę inaczej...
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 08:10   

Na moim sklepie mamy trzydzieści cztery etaty, z czego siedem to stanowiska kierownicze. Tylko ja i kierowniczka sklepu dostaniemy bony z kierownictwa i a z kasjerów dziewięć osób bonów nie dostanie po części dlatego, że są wieloletnimi pracownikami, którzy nie mają już dzieci na utrzymaniu i zostali sami. W obecnej chwili z osób, które nie dostały bonu pięć osób jest już na ZL z którego nie wrócą przed świętami. Za to cała reszta zapier...a podwójnie żeby wyrównać chociaż po części brakujące etaty. Tak wygląda polityka firmy. Przy ograniczonej załodze raczej ciężko liczyć na wypracowanie premii, bo na sklepie jest burdel a i PL w grudniu nie będą małe. I tym sposobem kolejny raz zostajemy przez firmę zrobieni w balona a na wszystkim ucierpią najbardziej Ci, którzy mają najmniej.
 
     
biedronkowo

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 08:29   

hey! mam dobra informacje dla tych, któtrzy nie dostali bonów a miedzy czasie urodziło im sie dziecko (nawet w tym roku) moga składac ponowne deklaracje i odblokuja Wam bony! Jestem tego przykladem :) !!!!
_________________
biedronkowo
 
     
qwerty1234

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 2
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 08:59   

Marina0203 napisał/a:
Pracuję w Biedronce od 15lat,ale takiego numeru jeszcze nie było.
Rozumiem że "kryzys" ale my pracujemy tak samo albo jeszcze wydajniej.
Wcześniej było mniej obowiązków a talony dostawali wszyscy.
To nie jest sprawiedliwe aby dawać talony na takich zasadach jak to zrobili w tym roku. To pracownicy tacy i podobni do mnie tworzyli ten fundusz a w nagrodę...jestem jedyną osobą w sklepie która nie otrzymała talonu. Przeżyję i bez niego, ale to przykre.
Popatrzę sobie na "srebną" biedronkę którą otrzymałam za 10 lat pracy :yeah:
SERDECZNE PODZIEKOWANIA DLA "LUDZI" którzy to wymyślili i akceptowali. :ops: [/b]


proponuje żeby osoby które nie załapały się na zakupy pracownicze pisały, dzwoniły do biura obsługi pracowników. to jet okropne, taki podział, jest mi poprostu przykro to nie chodzi o te 300 zl(jasne, fajnie by bylo moc zrobic zakupy za ta kwote ale chodzai przede wszystkim o sam fakt, co za dyskryminacja!!!!!!!! proszę się przyłączać ja już pisze meila
 
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 09:28   

Przyznaje racje że dochód 3000 zł brutto na członka gospodarstwa domowego to sporo przy wieloosobowym gospodarstwie.
Jednak sam wiem z własnego doświadczenia że jak jesteś sam i dostajesz 2000 zł miesięcznie to szału nie ma i tak naprawdę żyjesz na granicy ubóstwa jak wynajmujesz mieszkanie musisz zapłacić rachunki. A KO czy KR albo jeszcze wyżej mający dwójkę dzieci bon dostanie
Ale tak na marginesie czego wy się spodziewaliście po naszej firmie w aktualnym rozkładzie sił to firma ma głos decydujący o wydatkowaniu funduszu świadczeń socjalnych. Żaden związek zawodowy nie ma powyżej 7% żeby być reprezentatywnym a dogadać się nie dogadają jak jeden ze związków ma tematy na agendę z pracodawcą:
System premiowy,dodanie premii dla pracowników biurowych.
Zmiana widełek rozpoczęcia czasu pracy z 8 do 10 na od 7 do 10 dla
pracowników biurowych

Budżet roczny dla KR i KO na integracje personelu
Ekwiwalent za odzież roboczą dla stanowisk które mają określone w regulaminie wzór stroju roboczego. (czytaj managerowie wyższego szczebla)
Więc sory was bardzo mieliście już w tym roku nie jeden przykład że firma na nas chce oszczędzać post Larrikol znajdujący się trochę wyżej. Poczekajcie trochę dłużej a zobaczycie że firma każe być szczęśliwa za pracę za miskę ryżu
Bo pieniążki z ZFŚS potrzebne są na opłacenie spotkań z dostawcami. W końcu katering i hotel też kosztuje
 
     
Broniu

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 09:32   

A wie ktoś może z jakiegoś oficjalnego źródła typu kadry itp. Czy bon da się wykorzystać dajmy na to na 2-3 razy, a nie całe 300 zł na raz?
 
     
Bejbe1982 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 09:46   

Broniu - bon mozesz wykorzytac na raz w calej kwocie 300zl - BEZ ROZBIJANIA NA RATY :)
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-11, 09:48   

nie da się i jest to wiadomość z pewnego źródła
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo