Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy tylko ja tak mam???
Autor Wiadomość
Wielokropka

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-13, 21:43   

PRACOWAŁAM W BIEDRONCE wszystko co jest tutaj napisane jest prawdą.Teraz pracuję ze swietnymi ludzmi mam swietnego kierownika NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAĆ PRACA JEST WSZEDZIE OLEJCIE TĄ BIEDRONKĘ.To sie w glowie nie miesci jak zwykle proste baby po zawodowce w biedronce traktuja ludzi!
 
     
mycha22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-18, 03:56   

Przychodzę do pracy w niedziele na 14. I dowiaduję się że moje zakończenie pracy jest o 1.30 a nie o 22. Wpadam w złość i pytam dlaczego nie zostałam poinformowana. Co usłyszałam od kierownika zmiany. ZAPOMNIAŁAM ZADZWONIĆ. Więc powiedziałam że nie zostaje do 1.30. Powód samotnie wychowuje dziecko i akurat mam auto u mechanika. Więc nie miałam czym wrócić o godz 1.30 a mieszkam 20 kilometrów od swojej pracy. Kierowniczka zła. Niby usłyszałam przepraszam ale także powiedziała mi że rozmawiała z kierownikiem rejonu odnośnie tego że ona dostanie upomnienie lub naganę ale ja przez 2 miesiące nie mam prawa PROSIĆ O WOLNE. Niby dlaczego? dlatego że zastępczyni zawaliła? W naszej biedronce zmieniają grafik codziennie. Nikt się nie odzywa każdy udaje że jest ok lub specjalnie liżą tyłki zastępcą.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-18, 05:40   

mycha22 napisał/a:
ale ja przez 2 miesiące nie mam prawa PROSIĆ O WOLNE. Niby dlaczego?.


To jej widzimisie, jagby Ciebie chciała ukarać za swoje zapominalstwo.
  Ocena JMP: 8/10
     
mycha22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-18, 08:17   

Czyli nie ma prawa mi tak zrobić. I sobie to wymyśliła?

[ Dodano: 2014-08-18, 09:20 ]
Moim zdaniem nasz rejonowy jest ok. Tylko kierowniczki próbują nas nim zastraszyć. A pracownicy myślą że faktycznie tak jest i się nie odzywają.
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-18, 09:45   

mycha22, Za nie poinformowanie Cię może dostć nagane, ale reszta to bujda.
  Ocena JMP: 8/10
     
mycha22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-18, 10:45   

Chciała mnie nastraszyć
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-18, 11:26   

Robi po złości, bo sama zawaliła, a Ty się nie dostosowałaś do jej wizji. Plus taki, że nastepnym razem na pewno nie zapomni Ciebie poinformować, a Ty na nagłe wolne masz 4 uż w roku, a jak nie to zawsze możesz przynieść L4 na 3 dni :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-18, 15:13   

Kto z Was kiedykolwiek był bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ech....
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
jt2402 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2014
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-19, 15:53   

Ja pracuję w Biedronce od 4. sierpnia, czyli naprawdę krótko. Uwag już całe mnóstwo. Byłam na szkoleniu w jednym sklepie, przez tydzień czasu, a kiedy dotarłam do docelowego miejsca zatrudnienia, okazało się, że poprzednie szkolenie mogę sobie wsadzić ... inny zespół, inny system pracy, inne wymagania.
Co do wymagań - jaka kierowniczka na zmianie, takie zasady, jedna karze wykładać rzeczy na luz, druga tego kategorycznie zabrania. Opierz kto dostaje? No oczywiście, że ja.
Pytałam kierowniczke jak sytuacja wygląda z przerwami. Jaka odpowiedź? Oczywiście przysługują nam, ale my raczej na przerwy nie chodzimy ...
Dziś jak na przerwę poszłam, to czułam się jak jakiś nieudacznik, reszta potrafi zapieprzać, a ja idę na przerwę ... takie myślenie się człowiekowi włącza. Gdzie przecież żadnej łaski nam nie robią, że się na tą przerwę idzie!!
Mają mnie pytać z książeczki: Witamy w zespole Biedronki. I po co? Już się przekonałam, że w tej firmie papier przyjmie wszystko, a życie się toczy swoimi prawami, to po co sobie głowę zawracać tymi regułami z książeczki????

Obowiązków ponad stan, ale spróbuj się swoich praw doprosić ... ZAPOMNIJ!!
_________________
jt2402
  Ocena JMP: 3/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-19, 18:22   

myślę że w końcu udzieli się Tobie biedronkowe pranie mózgu.... bo un as przerwa jest ale ......nikt nie idzie bo jest zapierdol ,a osoba na l4 ,uż ,przerwie 15 minutowej ,karmiąca, oddająca krew i biorąca wolne , to takie niedostosowane biedronkowo-społecznie istoty, no bo jak można/ ;]
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-20, 00:57   

Nie daj się aby jakieś osoby zawładnięte biedronkową manią zabierały ci twoje prawa. Tak jak wspomniane wyżej, ludzie mają wyprane mózgi i poświęcają zdrowie dla firmy która ich tak olewa i pozbędzie się jak już wyciśnie z nich wszystko. Nowych nikt nie lubi bo nie pracują w takim tempie co stare kasjerki (zaskoczenie :) ), tylko zapominają że na początku wyglądały tak samo albo i gorzej.

Rób swoje i nie patrz na negatywne komentarze bo to normalne u nas, a że jesteś nowa to wszystko co złe to twoja wina ;)
 
     
Irina

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-20, 21:24   

Jak się cieszę że już mnie tam nie ma ..... uff chwała Bogu że znalazłam sobie inną pracę.
  Ocena JMP: 3/10
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-20, 22:00   

Ja też zakończyłam swoją "karierę " w Biedronce. Też znalazłam sobie pracę , w której weekendy są wolne, grafik stabilny i w końcu moja psycha wraca do normy. Po 15-tu latach moje wypowiedzenie zostało przyjęte bez żadnych skrupułów czy żalu. Jesteśmy (byliśmy) jak mięso armatnie - więc czego żałować?;jedynie można mieć do siebie pretensje o własną głupotę, która wmawiała, że firma doceni zaangażowanie w wykonywaniu pracy i jakież na koniec spotykamy rozczarowanie.. :(
  Ocena JMP: 3/10
     
zuza423

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Paź 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-20, 23:45   

I tu masz racje nikt na grobie nie napisze tobie ,ze poswiecilas sie dla biedronki :aniol:
 
     
jt2402 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2014
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-21, 10:36   

No ja mam to szczęścia w nieszczęściu, że nie zależy mi na tej pracy, aż tak, żeby pozwolić sobie na nie wiadomo na jakie traktowanie i nie-normalne tempo pracy. Jak mnie zwolnią, to też świat mi się nie zawali. A propo, czy ktoś z pracowników Biedronki studiuje zaocznie? Jak to wygląda z wolnym na weekendy? Wiem, że dwie niedziele w miesiącu są pracujące, ale jak oni na to patrzą? Ma ktos jakieś doświadczenie w tej kwestii?
_________________
jt2402
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo