Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PIKNIK
Autor Wiadomość
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 08:34   

to fajnie maja... no ale to sa konsekwencje... u mnie nikt nie kontrolował
 
     
~ryba 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 19:22   

Co do samej imprezy(Puck) to nawet spoko było. Leszcze :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29: :em29:






jedyne co mi się nie podobało to mało miejsc siedzących i ludzie którzy ledwo powysiadali z autokarów a już zaczeli pakowac i wynosic co tylko się dało. ŻENADA!!!!!!!!!!
Ale byli też i tacy, którzy pokazali klasę i bawili się super mimo że niektórzy bezalkoholowo, dla nich :em29:
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 11:49   

Coż.... powtórka za 5 lat... ;) .
Przynajmniej teraz w biedronie niektóre promocje są fajne z okazji 15-to lecia ;)
 
     
~manex

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 12:31   

eee najlepsza była na pepsi :)
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 13:57   

Ja się bawiłam koło Poznania.Mieliśmy czerstwy towar w autobusie,nie pili,nie śpiewali,nie chcieli iść sikać:)my daliśmy za to czadu.A na miejscu za mało miejsc siedzących,dobrze że nie padało.No i siara przy wyjściu z tymi ciotami obładowanymi.Aha i coś musiało być nie halo z jedzeniem albo z piwem bo mieliśmy sraczkę i wymioty w poniedziałek wszyscy,z innych sklepów też.Ale ogólnie było fajnie.Za 5 lat tez będzie.
 
     
sylver 


Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 16:02   

ja byłam w korbielowicach no była zła organizacja wiekszosc czasu w kolejkach do tego brak miejsc siedzacych brakło nawet piwa ale musze powiedziec ze fajnie było :szczena:
 
     
gaja

Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 19:20   

Ja też byłam w Korbielowicach i faktycznie mało miejsc siedzących i brakowało piwa ale było ok co niektóre osoby przeszły samych siebie...
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 20:52   

Aszka napisał/a:
Ja się bawiłam koło Poznania.[...]Aha i coś musiało być nie halo z jedzeniem albo z piwem bo mieliśmy sraczkę i wymioty w poniedziałek wszyscy,z innych sklepów też.Ale ogólnie było fajnie.Za 5 lat tez będzie.


coś w tym może być.bo karkówka niby z grilla ale gumiasta max ;/ rewolucji żołądkowych nie było :P

ogólnie wrażenia pozytywne całkiem :) co do obładowanych ludzi to zgadzam się z Wami - żenada! ode mnie dwie babeczki wzięły torby zapakowane kopiasto ;/ eh.

jak dla mnie karaoke nie było zbyt trafione lub za słabo zorganizowane. ludzie wyli do mikrofonów z których zresztą ledwo co było ich słychać. ale uczestnicy mieli zabawę hyh ;)

widziałam dwóch kolesi wyprowadzanych przez ochrone ;] obok nas siedzieli faceci z CD z Lublina [jeśli dobrze zrozumiałam rozmówców],jeden z nich nieźle ululany chyba wlazł na stół i spadł razem z nim ;]
nie chcę być chamska i zadufana w sobie,ale napiszę coś. niektóre panie chyba nie rozumiały pojęcia "piknik" bo wystroiły się w spódniczki,szpileczki,ledżinsiki i botki ;] to co że utorane od błota hyh.

tatuaż zaliczony hah :D uciechy miałam z kolegą :P pozaczepialiśmy koleżankę z Włocławka :P jeśli to czyta to pozdrawiam :D :yeah:
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 21:33   

MÓW SKĄD JESTEŚ ,BO JA Z WLOCŁAWKA POZNALAM SUPER LASKI Z PAKOŚCI,JEDNA FAJNIUTKA SYPEŁA KAWAŁAMI .POZDRAWIAM PAKOŚĆ I DO MIŁEGO.
 
     
wiewiora1847

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 21:51   

Ja też bawiłam się w Korbielowicach ale masakra .^. dojechaliśmy po 12 to już połowa była zalana i walka o przetrwanie sie toczyla.Do tego nie było gdzie siedziec i godzinne kolejki po kawe czy piwo masakra ;( Ogólnie wszystko mogło byc super tylko troche wiecej organizatorzy mogli sie postarac,mozze nastepnym razem bedzie lepiej pozdrawim :yeah:
 
     
mowia-mi-kinia 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 19
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 23:24   

Hejka :) ja bylam w Baranowie sandomierskim, było super.. grał zespół IRA!!!! było bosko. Prowadzący byli tez super, co niektórzy mieli już o 12 dość i się ululali no ale cóż .. My bawiliśmy się ekstra. Szkoda,że tak krótko bo do 18.00. Na yt znalazłam tylko jeden filmik ale kręcony z telefonu więc troszke kiszkowato..
 
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-19, 16:13   

makarenka napisał/a:
EEee to bujda:) nawet gdyby napilil sie na imprezie to procenty od18-tej uciekaja:)

[ Dodano: 2010-09-13, 23:25 ]
Reniusia nie chwal sie;d
Własnie mam się czym chwalić wygrałam na XXXXosób w Baranowie Sandomierski i na XXXXosób w całej Polsce i jadę za free do Portugalii co ZAZDROSCISZ makarenka Wstawię zdjęcia z wycieczki to Ci szczena opadnie :pa1: :pa1: :pa1:
Ostatnio zmieniony przez reniusia 2010-09-27, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-19, 16:21   

reniusia napisał/a:
makarenka napisał/a:
EEee to bujda:) nawet gdyby napilil sie na imprezie to procenty od18-tej uciekaja:)

[ Dodano: 2010-09-13, 23:25 ]
Reniusia nie chwal sie;d
Własnie mam się czym chwalić wygrałam na 2499 osób w Baranowie Sandomierski i na 12564 osoby w całej Polsce i jadę za fri do Portugalii co ZAZDROSCISZ makarenka Wstawię zdjęcia z wycieczki to Ci szczena opadnie :pa1: :pa1: :pa1:

No tak Ci zazdrościmy, że Ci ten bilet zaraz ukradniemy :bu:
Spoko jedź sobie ale zachowuj się normalnie, a nie jak dzieciak.
Poza tym to nie za darmo, musisz wpłacić 10% wartości wycieczki jako podatek :regulamin:
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-19, 18:36   

Nie płacę podatku wygrałam myślałam że na forum jesteśmy jedną rodziną i wszyscy się cieszą wraz ze mną a nie zazdroszczą wszyscy mieli szansę trzeba było ją wykorzystać :) :em29: -.-
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-19, 18:49   

ale to bylo losowanie i akurat tobie sie udalo i nie zazdroscimy ci nie unos sie duma..... gratulacje bo w urnach bylo mnostwo bilecikow i mialas szczescie wielkie szczescie ze to ciebie wylosowali, pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo