Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec Macierzyńskiego I co dalej !!!
Autor Wiadomość
~madzia240620 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 36
  Wysłany: 2014-01-08, 22:25   Koniec Macierzyńskiego I co dalej !!!

Witajcie
Nie długo kończy mi się macierzyński
Masakra trzeba wrócić do pracy
Dziecko muszę oddać do żłobka
No i się zacznie problem
Mąż w delegacji
Rodzice za granicą
Teściowie daleko
i sama :/
Jeszcze na rano jak cię mogę odbiorę dziecko ale popołudnie żłobek tylko a może aż do 18.30
Może są tutaj mamy które są w podobnej sytuacji
Biedronka idzie trochę na ręke np żeby więcej było na ranki czy coś ??
:/
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-08, 22:33   

Tak naprawdę to nie od biedronki zależy tylko od ludzi z którymi pracujesz ,jeśli ktoś zgodziłby się brać tylko drugie zmiany to teoretycznie masz szanse mieć same pierwsze. Pytanie tylko czy ktoś taki istniej , każdy w końcu ma swoją rodzinę ,życie i wątpię aby poszedł na coś takiego abyś zawsze kończyła najpóźniej o 18.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~madzia240620 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-09, 09:45   ..

.. No też nie chodzi mi o same ranki . Umowę mam na 3/4 jeszcze . Jak ja pracowałam to góra 5 dni w miesiącu miałąm na rano to nie wiem czy tak patrzą Bardziej na to kto jak pracuje żeby go wstawić na popołudnie
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-09, 11:35   

madzia240620, Pamiętaj jedno każdy z Nas chce pracować na różne zmiany, każdy z Nas ma problemy, większość musi sobie też radzić z opieką nad dzieckiem. Nie wymagaj od Biedry że aż tak bardzo CI pójdą na rękę zwłaszcza że mało jest etatów na sklepach. Podpisując umowę na pewno miałaś rozmowę o dyspozycyjności. Może Ci pomogą chwilowo z rankami ale na krótko o ile w ogóle....
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
askab1

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 10:10   

Mam pytanko!Kończy mi się urlop macierzyński jestem z-ca kierownika a po rozmowie z kr dowiedziałam się że po powrocie daje mi miesiąc czasu i wysyła mnie na egzamin!Czy w naszej firmie jest normą, że po dłuższej absencji wysyła sie na egzamin??W moim mieście jest kilka biedronek i wiem, że wszystkie stanowiska kierownicze są obstawione a ja już jeden egzamin zdawałam!!Czy ten egzamin to tylko pretekst do wywalenia mnie?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-13, 12:31   

Ja nie spotkałam się z czymś takim, żeby robili egzamin komuś po dłuższej absencji. Za to widziałam kilka razy jak np KS, która wracała z macierzyńskiego była zmuszana do podpisywania papierka o dobrowolnej degradacji, bo w międzyczasie zdążyli na jej miejsce wyszkolić kogoś innego. Dwóch KS być nie może, ale dodatkowy ZKS to przecież nie problem :)
 
     
1kotek 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 13:12   

niestety biedronka idzie na rękę ale co z innymi kasjerami chyba nie myślisz że się zgodzą aby przychodzić cały czas na drugą zmianę a ty na pierwszą - każdy by tak chciał ;]

[ Dodano: 2014-01-13, 13:15 ]
askab! egzaminu jako tako prawnie powtórnego nie ma prawdopodobnie byłaś słaba jako zastępca i KS razem z KR mają inne plany związane z twoja osobą ;(
 
     
askab1

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 13:34   

ale ja ten egzamin zdałam!jako jedna z nielicznych na moim rejonie!
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 14:23   

może dlatego, że wprowadzono kilka zmian odnośnie promocji itd.
 
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 14:45   

A niby dlaczego ktoś moze chodzic tylko na 1 zmianę ?? Bo ma dziecko ?? Wiele z nas ma dzieci i sobie radzą !! Jeśli to miałoby trwać miesiąc to ok, ale na dłużej ja bym sie nie zgodziła.
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-13, 15:14   

siemka..jak w 2014 wygląda urlop macierzyński..ile to jest platne?! ;)
  Ocena JMP: 10/10
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-14, 08:09   

skoro zdalas egazmin to wiesz ze to nic strasznego tylko podstawowe informacje na temat procedur i funkcjonowana sklepu i kazdy z zks i ks powinien je znac
jakos obaw bym nie mial a co do tego ze jako jedna z nielicznych zdalas to co z reszta u nas jest tak nie zdajesz to poprawka jak dalej nie to pozegnanie
  Ocena JMP: 2/10
     
askab1

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-14, 10:45   

no może i macie racje troche nowości weszło ostatnio! Boję się tylko bo jakiś czas temu koleżanka była w podobnej sytuacji tak ją męczyli i maglowali na tym egzaminie podobno, że dostała kartkę że dobrowolnie degraduje sie na kasjera!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-14, 11:01   

Dostała kartkę, ale musiała ją podpisać, bo inaczej nie zdegradowaliby jej. Gdyby sie uparła, że nie to by jej nie zdegradowali. U mnie była taka sytuacja z KS. Poszła na macierzyński, a w tym czasie inna pani miała stanowisko PO KS. Widocznie tak się spodobała, że gdy ta pierwsza wracała chcieli, żeby podpisałą wlaśnie pismo o dobrowolnej degradacji. Niestety ta pani okazała się mniej chętna do "współpracy" niż im sie wydawało i musieli tą zastępującą przywrócic spowrotem na stanowisko ZKS, a ta druga do dziś jest KS.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo