Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Miesieczny grafik
Autor Wiadomość
~bierdonka25 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-26, 17:18   

a wiecie do której godziny musi być jutro zrobiony? czy do 14 tak jak zawsze?
_________________
bierdonka25
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-27, 12:25   

Tak do godz 14 20 dnia miesiąca
  Ocena JMP: 5/10
     
rikokoko 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Paź 2013
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 09:16   

A u mnie jak grafiku nie ma tak nie ma... i nie wiedomo kiedy będzię....(no chyba do 31 grudnia) mamy pół załogi na l4... w tym kierownika i 2 zastępców.... nie wspomnę o kasjerach....
Jak dla mnie grafik miesięczny to bzdura.... głupia zmiana godziny przyjścia do pracy wszystko komplikuje.... .... głupota i tyle.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 15:26   

No to współczuje normalnie game over
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 16:19   

U nas podobnie, na chwilę obecną nie ma kto otworzyć sklepu na 2 ostatnie dni ;( może KR ruszy dupsko i popracuje, a nie tylko krzywdzi ludzi i wykańcza psychicznie. Jeżeli chodzi grafik to faktycznie nie przemyślane, nasz na styczeń już drugi raz zmieniany i na tym nie koniec, przed każdym odbiciem to najlepiej mieć włączonego OHR co by go zatwierdzić :bu: a tak był podpis i po krzyku-jak dla mnie niedopracowane :bu:
 
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 21:42   

tygodniowego grafiku nie można było podpisać przed odbiciem się do pracy bo krzyczeli, że jest to świadczenie pracy. a ten miesięczny trzeba zatwierdzić bo się nie odbijesz do pracy i jak się to ma do jej nie świadczenia? kierownik nie może się odbić wchodzi w ohr zatwierdza i co też świadczy pracę przed odbiciem się. Logować się do "marketu" nie można a do ohr można przed odbiciem na dzień dobry?
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-28, 21:58   

Jak o 6.00, 6.30 itd RCP nie załapuje, to loguje się kierownik zmiany do OHR i zatwierdza się wtedy grafik dana osoba,a jak Minie mi 1 bądz 2 minuty, to poprawiamy na godz wg planu pracy.
Lepiej żeby kierownik nie logował się do OHR przed podjęciem, bo jest to kontrolowane.
Zatwierdzamy grafik o godz wg planu pracy lub zależne 1 czy 2 min po, nigdy wcześniej bo będzie to traktowane jako podjęcie pracy( podobnie jak było w wersji papierowej).
  Ocena JMP: 6/10
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 12:16   

anipa napisał/a:
tygodniowego grafiku nie można było podpisać przed odbiciem się do pracy bo krzyczeli, że jest to świadczenie pracy. a ten miesięczny trzeba zatwierdzić bo się nie odbijesz do pracy i jak się to ma do jej nie świadczenia? kierownik nie może się odbić wchodzi w ohr zatwierdza i co też świadczy pracę przed odbiciem się. Logować się do "marketu" nie można a do ohr można przed odbiciem na dzień dobry?


A to mnie zaskoczyłaś, pamietam czas kiedy nie można było podpisywać, bo to niby świadczenie pracy, ale kiedyś przyjechał bhpowiec i powiedział, że podpis to nie jest świadczenie pracy i grafik mozna podpisywać nawet na wolnym :) dlatego zawsze podpisywalismy kiedy się żywnie podobało czyt. przed odbiciem i nigdy nikt się do tego nie przyczepił, podpis skladalam wiele razy przy rejonowym przed odbiciem i problemu nie bylo :)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 21:36   

A czy bhpowiec robi kontrole wewnętrzne? Jak będzie mieli paragoniarza to też się będziecie tłumaczyli że... bhpowiec mówił? Przez rozpoczęciem pracy NIE MOŻNA ani podpisać ani zarejestrować grafiku
  Ocena JMP: 5/10
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 21:59   

Biedronek On napisał/a:
Jak o 6.00, 6.30 itd RCP nie załapuje, to loguje się kierownik zmiany do OHR i zatwierdza się wtedy grafik dana osoba,a jak Minie mi 1 bądz 2 minuty, to poprawiamy na godz wg planu pracy.
Lepiej żeby kierownik nie logował się do OHR przed podjęciem, bo jest to kontrolowane.
Zatwierdzamy grafik o godz wg planu pracy lub zależne 1 czy 2 min po, nigdy wcześniej bo będzie to traktowane jako podjęcie pracy( podobnie jak było w wersji papierowej).

gorzej jak kierownika zmiana grafiku dotyczy
no i pytanie z innej beczki , co jak kasjer zmiany nie zaakceptuje ????w ogóle ten grafik to jest jedna wielka ściema dla pip. nie ma informacji, która to wersja, można nieźle się zakręcić jak ktoś pomiesza kartki,

Na tydzień byłopo 12 wersji a na miesiąc będzie ze 100. mydlą nam oczy ,że to z korzyścią dla nas, ale praktyka pokaże , jaka jest prawda.
  Ocena JMP: 5/10
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 23:08   

właśnie mi chodzi o to jeżeli zmiana grafiku dotyczy kierownika, pół biedy jeżeli jest to druga zmiana albo nocka. jakiś czas temu byłam na szkoleniu, na który się dowiedziałam, że nie mogę nawet zajrzeć do RT, harmonogramu dopóki nie odbiję się do pracy. Chociaż nawet jeżeli jest to druga zmiana i w ohr wejdzie inny kierownik to i tak zatwierdzenie to to samo co podpis przed rozpoczęcie pracy tak mi się wydaje
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-29, 23:21   

stoneczka napisał/a:
no i pytanie z innej beczki , co jak kasjer zmiany nie zaakceptuje ?

Nie będzie mógł się odbić, więc musi zaakceptować, i do tego wydruk ostateczny grafiku

stoneczka napisał/a:
w ogóle ten grafik to jest jedna wielka ściema dla pip. nie ma informacji, która to wersja, można nieźle się zakręcić jak ktoś pomiesza kartki,

Na tydzień byłopo 12 wersji a na miesiąc będzie ze 100. mydlą nam oczy ,że to z korzyścią dla nas, ale praktyka pokaże , jaka jest prawda.


My żeby się nie zakręcić podpisujemy grafiki na odwrocie datą :) , pomaga :D
Lekko nie będzie , wystarczą jak wypadną absencje (ZL,UZ)i zacznie się dokoptowywanko grafików :D

[ Dodano: 2013-12-29, 23:48 ]
anipa napisał/a:
właśnie mi chodzi o to jeżeli zmiana grafiku dotyczy kierownika

To loguje się kierownik do OHR i zatwierdza się wtedy grafik,wydruk ostat i poprawiamy minutówki w RCP jakby się zbyt długo mulił :)

anipa napisał/a:
jakiś czas temu byłam na szkoleniu, na który się dowiedziałam, że nie mogę nawet zajrzeć do RT, harmonogramu dopóki nie odbiję się do pracy.

Krytyczny czyt świadczenie pracy
  Ocena JMP: 6/10
     
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-30, 00:01   

logowanie się do ohr to i tak świadczenie pracy tak jak logowanie się do "marketu" tak czy nie? przecież widać w systemie czy się poprawia minutówki i właśnie tutaj mi się nie podoba ten "nowy" grafik
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-30, 10:15   

Biedronek On napisał/a:


[ Dodano: 2013-12-29, 23:48 ]
anipa napisał/a:
właśnie mi chodzi o to jeżeli zmiana grafiku dotyczy kierownika

To loguje się kierownik do OHR i zatwierdza się wtedy grafik,wydruk ostat i poprawiamy minutówki w RCP jakby się zbyt długo mulił :)



Po co drukujesz wersję ostateczną po zatwierdzeniu grafiku przez kierownika czy przez kasjera?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-30, 11:32   

lenka* napisał/a:
Po co drukujesz wersję ostateczną po zatwierdzeniu grafiku przez kierownika czy przez kasjera?


Zakręcamy się trochę.. zmiana grafiku/zatw grafiku
zmiany w grafiku= wydruk ostat+ zatw grafiku, bo RCP nie przyjmie
zatw graf = akceptuje
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo