Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty :((
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 11:23   

no tak u nich wszystko po 100 zł łącznie pewnie z tymi walizkami na święta ;) (a w produkcji na zamówienie pewnie 20 zł), do Sylwuski niestety nie mozna ,musiała byś mieć zgodę z działu bhp....właśnie chodzi o te sznurowane,pełne,lżejsze,lepsze
 
     
~Realia_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 52
Skąd: DC19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 13:18   

ło matko jak ja nienawidzę tych butów, mam juz je tyle czasu, a nadal się do nich nie przyzwyczaiłam, nogi normalnie mnie w nich pieką, mimo, że rozmiar mam idealny, co do tego ze kierowniczka powiedziala, ze albo w nich chodzisz albo siedzisz na kasie to gada glupoty, tzn nie ma takiego przepisu, buty służa tylko do elektryka. Ja na swoje buty czekałam bardzo dlugo, bo niestety nie było kiedyś takich czestych szkoleń na wózki, mało tego, po kursie nadal butów nie miałam, bo też nie trzeba było ich mieć już na szkoleniu, ale to nie był powód, żebym ciagle siedziała na kasie, bo nie mam butów :) chociaż nie powiem, koleżanki chciały zawsze wykorzystywać ten fakt "idziesz na jedynkę, bo ja mam buty" a co mnie to, wczoraj byłam dziś nie idę i dowidzenia :)
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Zyla

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 15:31   

obecnie jest tak,że buty musi mieć każdy,czy ma elektryka czy nie :) a na szkolenie też bez butów nie wpuszczają :) ja polecam wkładki do butów z carrefour,kosztują 7,99zł wersja dla sportowców czarne z dziurkami,kupuje się z 2 rozmiary większe niż ma się buty i buty przestają doskwierać :)
  Ocena JMP: 6/10
     
@zielona 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-07, 18:13   

jak ja zaczynalam prace to tydzien nie czulam stop, w piszczelach bolalo, piety takze a do tego paznokcie jakby podsinione, takie sa egfekty noszenia tych butow. Na dzien dzisiejszy noga sie juz przyzwyczaila i nei mam zadnych problemow i wiem ze jesli n ie ma dobranego rozmiaru to moga wyrzadzic krzywde. Fakt!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-07, 19:00   

Dla mnie mój codzienny rozmiar uciska mi duże palce po bokach, jeszcze trochę i zrobiły by się pewnie jakieś zwyrodnienia :) po 6 godz. ledwo chodzę, nr większe z kolei obcierają mi kostki i lataja na stopach, później nie mogę założyć już żadnych butów. I jak tu dobrać odpowiedni rozmiar? Co ciekawe, problem zacząl się dopiero niedawno, jak zaczelismy dostawać jakiś nowy model, w starych butach nie miałam żadnego problemu, ale niestety zrobiła się dziura od środka :)
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 08:02   

To prawda te buty to porażka. Latem jest w nich za gorąco a zimą za zimno. Zimą przy dostawie stopy marzną na przysłowiową kośc ,nawet druga para skarpet nie pomaga.Wiele osób ma problemy ze stopami po długim okresie noszenia tych butów a niejednokrotnie nabawią się grzybicy.Po kilku latach chodzenia w tych butach sami zobaczycie jakie one są niehigieniczne i niepraktyczne.
_________________
Czas na zmiany
 
     
gxd 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 12:42   

W takim razie jak to któryś napisał jestem złą baletnicą i nie pasuje do biedronki :nie: . Paznokcie mam obcięte bardzo krótko zreszta to już nie ma znaczenia bo są sine opuchnięte i bedą schodzić. Mogę zrobić zdjęcie co by niektorzy nie mówili ze przesadzam. Teraz juz w zadnych pełnych butach chodzić nie mogę ;( ale jakoś wytrzymam do konca miesiaca bo szkoda mi dziewczyn teraz maja duzo pracy przed swietami. Co do innego wątku na kasie usiadłam w 3 dzien pracy. W 1 dostalam kody w 2 mnie przepytala z nich a od 3 dnia pracy siedze na kasie nr 1. A i jeszcze w 2 dzien stalam z godzine i patrzylam jak dziewczyna kasuje. :szczena:
  Ocena JMP: 2/10
     
karoliska8989 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 13:55   

fakt, te uty to mega porażka!!!!! Czy buty maja ważność rok czasu czy do zużycia?

[ Dodano: 2013-12-08, 13:56 ]
buty* miało być :D
_________________
Karoliska8989
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 14:02   

do zużycia
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
karoliska8989 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 14:09   

to świetnie..... bo moje już się nie nadają :D
_________________
Karoliska8989
 
     
Zyla

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 14:43   

a czy ktoś kombinował może jak bardziej zacisnąć te buty? bo strasznie latają a nawet wylatują :| kombinuję jak to zrobić,ale pomysłów brak
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 14:53   

może jakieś wkładki?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 14:55   

Zanieś do szewca, niech Ci przeszyje rzepy
 
     
Zyla

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-08, 15:08   

to się da przeszyć? ale magia,dzięki! ;) właśnie mam wkładki i jest milion razy lepiej jeśli chodzi o ból palców,ale i tak mi stopa "wylata" :(
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-08, 15:10   

jak nie przeszyć, to na pewno można doszyć, żeby dalej się zapinały
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo