Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy nie da się normalnie układać towaru na paletach?
Autor Wiadomość
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-26, 17:35   

myślicie że zdjęcia coś tu pomogą? od nas wymagają precyzji pod każdym kątem a sami tam nie potrafią dobrze ustawić i ułożyć mixów
_________________
lalka
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2010-10-26, 17:39   

pomogą tylko trzeba wiedziec przez kogo i gdzie wysłac.
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-26, 17:41   

kogo masz na myśli?
_________________
lalka
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
Wysłany: 2010-10-29, 21:04   

pracownik napisał/a:
pomogą tylko trzeba wiedziec przez kogo i gdzie wysłac.

podaj namiary do kogo to zgłaszać
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
Wysłany: 2010-10-29, 21:22   

ja też poproszę, na wszelki wypadek :D
 
     
Abbadon 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Zyrardow
Wysłany: 2011-02-01, 06:49   

zgloscie sie do samego generala.. jezeli zrobia norme opakowan 30 na godzine a nie tak jak jest teraz 200 i to zalezy na jakim dziale... to bedzie wszystko oki.
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2011-02-01, 08:45   

I to jest właśnie główna przyczyna nie jakośc tylko ilośc.
 
     
Abbadon 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Zyrardow
Wysłany: 2011-02-03, 16:03   

nie nasza wina ze normy sa takie a nie inne. kazdy zapier... aby wyrobic norme i chociaż najmniejsza premie dostac.
 
     
~Hawok 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 45
Wysłany: 2011-02-03, 18:38   

na premie to możemy liczyć tylko dzięki klientom :] - WYSOKI OBRÓT + wynik TK

my premii za swoją prace nie dostajemy.
 
     
Abbadon 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Zyrardow
Wysłany: 2011-02-04, 05:10   

tylko ze norme 200 trzeba wyrabiac codzien ...a niech mi sie noga podwinie i jeden dzien zrobie 100 ...to..norma miesieczna mi spadnie a wtedy...premia albo bedzie albo nie...
a do sklepow zawsze ludzie przychodza i kupuja. wiec temat palet ukladania chyba zakonczony. tak jak napisalem wczesniej jak zmniejsza normy to bedzie napewno lepiej :)
bo jak ja robie od 40 palet dziennie wzwyz to naprawde mi sie nie chce tego foliowac... a czas i norma goni...nawet przerwy czesc nam sie wlicza w to... i norma tez spada...:) kazda firma umie liczyc...dla siebie..:)

[ Dodano: 2011-02-04, 05:13 ]
a jak lalka tak chce zdjecia wysylac to niech przyjdzie na jeden dzien do mnie na pod magazyn i foliuje ..zobaczymy po ktorej palecie jej sie odechce latac w kolko..
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
Wysłany: 2011-02-04, 08:56   

No właśnie ale gdyby wysoka paleta była mocno foliowana to jest szansa że się nie rozwali a tak to leci sobie. My też pracujemy na premie której nie zawsze otrzymamy.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
Wysłany: 2011-02-04, 11:05   

Abbadon napisał/a:
tylko ze norme 200 trzeba wyrabiac codzien ...a niech mi sie noga podwinie i jeden dzien zrobie 100 ...to..norma miesieczna mi spadnie a wtedy...premia albo bedzie albo nie...
a do sklepow zawsze ludzie przychodza i kupuja. wiec temat palet ukladania chyba zakonczony. tak jak napisalem wczesniej jak zmniejsza normy to bedzie napewno lepiej :)
bo jak ja robie od 40 palet dziennie wzwyz to naprawde mi sie nie chce tego foliowac... a czas i norma goni...nawet przerwy czesc nam sie wlicza w to... i norma tez spada...:) kazda firma umie liczyc...dla siebie..:)

[ Dodano: 2011-02-04, 05:13 ]
a jak lalka tak chce zdjecia wysylac to niech przyjdzie na jeden dzien do mnie na pod magazyn i foliuje ..zobaczymy po ktorej palecie jej sie odechce latac w kolko..

Kolego, ale na sklepie ktoś musi rozłożyć te spieprzone palety i je zwieźć z samochodu, a czasem się ledwo trzymają. Układanie palet to fucha jednych, rozkładanie ich i targowanie innych i niech każdy wykonuje swoje obowiązki jak trzeba, a będzie dobrze.
I nie mów, że temat układania palet jest skończony, bo nie jest. Do nas z DC 10 praktycznie w każdym tygodniu przyjeżdżają albo rozwalone palety albo ledwo trzymające się. Ale jak mają sie nie rozwalać jak ktoś mądry daje na sam spód soki Pycholandia, a na to musztardy, ketchupy i inne ciężkawe rzeczy,kiepsko zafoliuje, do tego na załadunku nie dostawią dobrze palet do siebie i gotowe.
Foliowanie to część Twoich obowiązków, a nie Lalki, więc jej w to nie mieszaj. Ona ma swoją fuchę, a Ty swoją.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-04, 12:25   

Abbadon, wiesz co zamień się. ja pójdę tyrac do paletowania a ty do rozkładania palety. gwarantuje ci że jak zobaczysz sam w jakim to stanie dojechało to ci szczena opadnie. będziesz musiał od nowa paletę poukładac, umyc np soki które były oblane jakąś resztką rozbitego sosu. a do tego miedzy czasie bedziesz chodził na kase, a pomiędzy leciał bedziesz rapy umyc co by sie dalo ludzi obsluzyc.

To jeden przyklad, mogę ich dac wiecej...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Abbadon 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Zyrardow
Wysłany: 2011-02-08, 03:35   

a wiec tym bardziej my robimy to...a Wy robcie reszte...wszedzie sa plusy i minusy

[ Dodano: 2011-02-08, 03:36 ]
i.. ja tak samo moge dac duzo przykladow dlaczego wszystko tak jest na magazynie robione...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-02-09, 09:29   

Abbadon, jesteśmy jedną gigantyczną firmą i nie utrudniajmy sobie życia nawzajem ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo