Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca tyko na nocki.
Autor Wiadomość
jkz65 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lis 2021
Posty: 2
Wysłany: 2023-10-09, 20:26   Praca tyko na nocki.

Proszę o pomoc.
Potrzebny grafik dla pracownika, który pracuje tylko na nocki.
Czy jest możliwe rozpisanie go tak , żeby nie musiał pracować na inne zmiany?
_________________
jkz65
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-10-09, 21:03   

Pracujesz na cały etat? czy część etatu.
Jeśli na cały to powiem Ci, że będzie ciężko ponieważ będziesz musiał pracować od poniedziałku do piątku na nocki, bo sobota odpada ze względu na zahaczenie o niedzielę niehandlową.
Dodatkowo, za pracę z piątku na sobotę OHR będzie kazał wydać Tobie dodatkowy dzień wolny, czyli już musisz z tych 5 dni skrócić tydzień do 4 dni roboczych i rozpisać każdą zmianę po 10 godzin.

Osobiście mam u siebie osobę, która pracuje wyłącznie na nocki, ale jest to osoba na 3/4 etatu, więc nie ma problemu z planowaniem nocek nawet z piątku na sobotę, bo taka osoba jeśli ma w bilansie pracę po 8h to ma dodatkowe dni wolne w miesiącu.
Dodatkowo jest u mnie Glovo, więc i jedną niedzielę na 10,25h tej osobie rozpisuję.
 
     
~BeataBB 

Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 34
Skąd: Opole
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-10-12, 08:17   

Witam pracuję ponad 5 lat wyłącznie na nockach mam cały etat nie ma problemu z grafikiem
 
     
Enco 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Mar 2024
Posty: 1
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2024-03-02, 23:49   

Witam. Co do nocek to przez ostatni okres przez sklep przeszło 3 kierowników nikt nie miał problemu z grafikiem i ludźmi. Pracowaliśmy (20-6)od pon- wy a ostatnia nocka z pt- sob z wydaniem dnia nie było problemu . Niestety od jakiegoś czasu zmienił się kierownik zaczęły się schody. Czas pracy skrócono do 8 godzin i sobota i poniedziałki na 0:15. Na dziś dzień mogę zapomnieć o weekendzie z dziećmi. Gdyż praktycznie cały miesiąc ma zajebane weekendy. Pytanie jest takie czy można z tym coś zrobić ?????
Kierownik nie podejmuje dyskusji na ten temat i ma wyjebane. Macie jakiś pomysł? Dodatkowo rejon jest podobnego zdania? Co mam z tym zrobić?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo