Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecz
Autor Wiadomość
@blablo 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 210
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-23, 17:41   

czy wybiera się ktoś na mecz do Wrocławia???? 8)
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-23, 21:13   

hej, u nas ostatnio kierownik musial podac liste osob , ktore chca jechac na polska- wlochy. Ale to jest ponoc na zasadzie losowania, nie ze kto chce , to jedzie. ale ani gdzie ani kiedy ten mecz jest, to nikt nic nie wie :(
 
     
@blablo 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 210
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-23, 22:01   

mecz Polska - Włochy odbędzie się 11.11.2011 na stadionie miejskim (tym nowym) we Wrocławiu
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-24, 09:36   

czy wiecie cos na temat organiznacji? jak to wyglada? dojezdza sie na wlasna reke ?
 
     
toja22-22 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-25, 21:34   

Jakie losowanie??? U mnie cisza kompletna na temat biletów zwykli kasjerzy nie mają pojęcia że coś takiego było....Ja usłyszałam przypadkiem rozmowę telefoniczną ZKS a dzisiaj nieopatrznie położyli listę osób jadących na mecz dla KR będąc w biurze miałam okazję rzucić okiem,wiecie kto jedzie?KS i wszyscy ZKS!!!ani jeden zwykły pracownik..pewnie nie chcieli >:D
 
     
Doriska 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-29, 01:05   

toja22-22 napisał/a:
Jakie losowanie??? U mnie cisza kompletna na temat biletów zwykli kasjerzy nie mają pojęcia że coś takiego było....Ja usłyszałam przypadkiem rozmowę telefoniczną ZKS a dzisiaj nieopatrznie położyli listę osób jadących na mecz dla KR będąc w biurze miałam okazję rzucić okiem,wiecie kto jedzie?KS i wszyscy ZKS!!!ani jeden zwykły pracownik..pewnie nie chcieli >:D

Heh, więc musicie podziękować Ks za "uświadomienie" :em29:
Myślą tylko o sobie. Ale nie martw się, wszyscy nie pojadą bo w tym znaczeniu chętni-nie oznacza wpisani na listę. Odbywa się to drogą losowania i nie wszyscy pojadą. U nas na połowę ekipy wylosowali jedna osobę :lol: -a wszyscy tak się cieszyli :bu:
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-30, 21:25   

o czym wy mówicie,u mnie nikt o niczym nie wie a ja tak bardzo chcę bilet na mecz
 
     
eska075 

Dołączyła: 08 Lis 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-08, 17:33   Re: Bilety na mecz

hej jestem ciekawa jak to zrobili z tym losowaniem ,na początku była mowa że każdy moze się zapisać a dziś okazało sie ze jedzie tylko kierownik
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-12, 15:13   :)

i po meczu... :) ))
wynik byl jaki byl ;] ale wrazenia swietne. stadion robi piorunujace wrazenie - gdy wszystko zrobia do konca bedzie swietny.

miejsca rewelacyjne - szkoda tylko, ze trzeba sie bylo troche wstydzic za niektore kolezanki ktore mecze myla z festynami czy innymi dozynkami ;p teksty typu "j... wlochow" "nie wolno trabek wnosic? niech mi oddadza 2zl za trabke itd.. itp) sprawialy, ze zbyt komfortowo sie nie czulem :) ))

szkoda, ze tak zimno i w sumie kiepski doping... ale i tak wyjazd dla mnie na duzy "+"

co do bredni wypisywanych wyzej - to przeciez przychodza maile przed meczami ktore sa z prosba by podac ilosc chetnych osob na mecz z danego sklepu. jesli te info do was nie dosciera to nalezy zapytac ks, zks dlaczego maja was gdzies i z gory wychodza z zalozenia, ze na zadne mecze jechac nie chcecie.

ja sie zapisalem, bilet wylosowalem. niestety gdy popyt jest wiekszy niz podaz - czyli biletow malo a chetnych duzo to jakos ta pule trzeba dzielic... u mnie z rejonu na 4 sooby ktore sie zglosily 2 pojechaly.
pozdrawiam :)
 
     
kefirek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-12, 19:19   

Witam :D
Nie wiecie, może czy będzie też wyjazd na wtorkowy mecz towarzyski? Pozdrawiam ;)
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-12, 22:58   

xnyl napisał/a:
co do bredni wypisywanych wyzej - to przeciez przychodza maile przed meczami ktore sa z prosba by podac ilosc chetnych osob na mecz z danego sklepu. jesli te info do was nie dosciera to nalezy zapytac ks, zks dlaczego maja was gdzies i z gory wychodza z zalozenia, ze na zadne mecze jechac nie chcecie.

:szczena: Jakie maile????
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-11-14, 22:46   

hm.
mea culpa - tym razem dzownila KR.
poprzednim byl mail.

w sumie dla pracownikow nie wazne jak jest rozsylane info. wazne by ono do pracownikow docieralo - informacja byla przynajmniej u nas. ja przekazalem ja kasjerom pracujacym na zmienie. dlaczego tak sie nie dzieje wszedzie? tego nie wiem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo