Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-02-27, 17:52
Ściema tajemniczego klienta
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 21:56   

sorki czytałem to
Kod:
 Ale goła pensja będzie bez premj a zapierdol przed swiętami
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-30, 23:15   

Zanim napisze jakiegokolwiek posta, lepiej niech zajrzy do słownika ortograficznego...
Pracowałam na jednym z wielu sklepów, przychodziło co do świąt, to każdy sklep miał nagle tragicznego TK :| Więc uważam, że to ściema. Swoją drogą jaki my możemy mieć wpływ, jeżeli może przyjść TK nie w humorze i nawymyślać na pracowników?
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-31, 01:40   

O ile obstawiacie średnio procent TK za miesiąc marzec? Wiadomo niedługo roczna, duże obroty na sklepach etc, więc pewnie trzeba będzie premię obniżyć. Więc? :D
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-31, 13:11   

Bieda ma plecy jak cholera...tylko, że z garbem... wątpię by rejon zadawał się z takim mało inteligentnym osobnikiem i akurat tej osobie przekazywał wynik TK 3 tyg. przed wypłatą... Bieda pisał/a o zapierdzielu przez cały marzec więc na pewno nie chodziło o premię roczną bo gówno o niej wie tak samo jak było z zapomogami... miała/a na koncie praktycznie od razu po komisji , a później marudził/a kiedy będą przelewy... dziwne... dalej obstawiam aktorstwo... albo nie... takie kręty tylko w naszym sejmie... >:D u mnie bywało. że TK był nawet 27 i sorry, ale wynik przychodzi przed wypłatą... wizyta TK może być każdego dnia m-ca... ;)
  Ocena JMP: 2/10
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-31, 15:16   

raz jak bylem na sklepie na zastepstwo to o zlym tk kr wiedziala juz 2 dni po wizycie i kazdy dostal opr kto byl na zmianie
  Ocena JMP: 2/10
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-31, 15:32   

U nas w tamtym miesiący 59 % (i przecież nieszkodzi, że wcześniej miesiąc w miesiąc po 100) Ale jak wyrobiliśmy za duży pułap premii to przecież trzeba było takiego TK dowalić, abyśmy dostali 30% procent wypracowanej przez nas premii.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 00:36   

Nie wiem ile u nas może być. Poniżej 80% nie schodzimy. Ale kto wie... Może będzie mniej, żeby za dużo nam nie dali z tą premią roczną :P
Z tego co wiem, to KR od razu wie, jak wyszło ;) No ale zawsze nas trzyma do 2-1 dnia przed wypłatą :P I każdy chodzi jak na szpilkach :)
 
     
wilku 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 3
Skąd: z nad morza
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 01:19   

U nas bylo 85 % dlatego ze mielismy brudna prawdopodobnie podloge gdzie mielismy duze opady sniegu i byla tez uwaga ze niestosowne zachowanie kasjerow. Pytalismy sie KR to sam smial sie z tego bo sie okazalo ze 2 kasjerow poprostu za glosno sie smialo na sklepie...no smiech na sali ;) ps.wiadomo cos na temat tej nagrody rocznej cos utna ? Kiedy wyplaca?
_________________
HARDSTYLE <3
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-03, 01:41   

wilku, dlatego mówię. Każdy TK ma swój sposób bycia. Dla jednych śmiech będzie nieodpowiedni, a dla niektórych bycie zbyt poważnym :/ Wiadomo... Koleżanka raz siedziała z bólem głowy i chrypą... Wiadomo. Jak człowiek za dużo gada, to w pewnym momencie może mu się zapomnieć i... punkty lecą :bu:
A podłoga to wiadomo... Nie zawsze jest czas, żeby latać z maszyną i mopem, żeby po oczach dawała podłoga :/
Nic nie wiadomo, co do premii rocznej. Jest na forum temat do tego stworzony, aby o tym porozmawiać :)
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-03, 05:04   

wilku napisał/a:
U nas bylo 85 % dlatego ze mielismy brudna prawdopodobnie podloge gdzie mielismy duze opady sniegu i byla tez uwaga ze niestosowne zachowanie kasjerow. Pytalismy sie KR to sam smial sie z tego bo sie okazalo ze 2 kasjerow poprostu za glosno sie smialo na sklepie...no smiech na sali ;) ps.wiadomo cos na temat tej nagrody rocznej cos utna ? Kiedy wyplaca?



Tylko w tym momencie o co chodzi? Skoro w ankiecie TK, która wisi na socjalnym jest wyraźnie napisane, że nie dotyczy brudnej podłogi zabrudzenie spowodowane warunkami atmosferycznymi. `Góra` układa TK jak chce i co do tego nie mam wątpliwości. ;]
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-03, 21:46   

a ja tu zaglądam rzadko u nas tak kradną że na 6 sklepów w rejonie mają premie dwa :bu:
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-03, 23:24   

Schweppes napisał/a:
w ankiecie TK, która wisi na socjalnym jest wyraźnie napisane, że nie dotyczy brudnej podłogi zabrudzenie spowodowane warunkami atmosferycznymi.


Jest tak napisane, owszem. Ale można się jakoś odwołać? Swoją drogą ciekawe, dlaczego p. TK nie odnotuje, że brudna podłoga z powodu śniegu? :| A nikt nie będzie chodził z mopem ciągle. :/ Bez przesady. :/
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-04, 21:13   

TK nie może uwzględnić śniegu na podłodze jako brudnej podłogi bo takie są akurat warunki atmosferyczne
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-04, 23:47   

rzetelny owszem, ale ten kto ma ochotę nas troszeczkę zgnoić niekoniecznie... przecież nie pamiętam czy np. 15-go był czysty śnieżek czy roztopy i błoto...
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-05, 01:57   

Nie wiem. TK kokosów nie zarabiają. Czytałam o tym. Najczęściej to dorywcza praca... Więc im to wisi. Jak jest napisane "Czy podłoga była czyta?", to niemyślący zaznaczy "nie", nie przyglądając się. Chyba, że uważa podłogę za brudną, jak są gumy przyklejone do kafelków :P Nie ma czasu tego skrobać :em29:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo