Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
złośnica??
Autor Wiadomość
0172
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-20, 23:52   zlosnica

no i sie doczekalam...wezwana na dywanik do kr...lekko mowiac szykuja haka by mnie zwolnic -nawet drobne niedociagniecie w pracy moze skutkowac rozwiazaniem umowy- bo nie moga sobie pozwolic na nieporozumienia wsrod pracownikow i nie dali mi dojsc do slowa bo "starszy stazem pracownik ma racje"....co za ludzie.....................................
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-21, 09:39   

Słuchaj moja rada jest taka porozmawiaj z kr. i poproś o przeniesienie , powiedz mu dlaczego ,opowiedz mu wszystko ze szczegółami jak ci dokuczają i co dzieje się na tym sklepie powiedz mu że jesteś tak psychicznie zdołowana że jak ci nie pomoże to zadzwonisz do BOP bo jesteś tak zdesperowana ale pod zadnym pozorem nie zostawaj już na tym sklepie .
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-21, 10:51   

0172, a na tym dywaniku przedstawiłaś KR swoją wersję wydarzeń? Co to znaczy że nie dali Ci dojść do słowa, zakneblowali Cię, co miałaś do stracenia, przecież i tak myslisz o zwolnieniu? Może wina nie leży tylko po stronie koleżanki? Może nie umiesz po prostu przyjmować krytyki? U nas jest zasada że każdy ma prawo zwrócić uwagę każdemu gdy coś knoci a szczególnie osobom które dopiero zaczęły pracę.Tak naprawdę nie podałaś nam żadnych konkretów dotyczących tego znęcania się nad Tobą, może po prostu nie potrafisz się dostosować do grupy, a my przecież pracujemy w zespole i integracja jest bardzo ważna i nie mówię tu tylko o piciu piwa po pracy. ;) Wg mnie podałaś za mało faktów żeby można Ci było coś doradzać.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-21, 11:36   

To niema znaczenia czy ona nie lubi krytyki czy lubi jest takie słowo z języka ang. które mówi o uporczywym nękaniu .Nikt nie ma prawa jej nękać , ma iść do pracy i być oceniana ze swojej pracy a nie z tego czy ją kto lubi czy nie ale kierownictwo tego ( co niektórzy) nie rozumieją albo może się boją swoich podopiecznych . I chyba tak często jest.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-21, 12:25   

fajna, bredzisz. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~zuza1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-25, 08:50   

więcej takich zastępców >:D ....
 
     
~jjzkbmpk 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 11:55   

Mnie denerwuje "kolezanka z pracy ktora mnie lubi " niby lubi .. Pracuje 5 miesiac a ona 8 miesiac .. Tak sie wywyzsza ze za kazdym razem gdy nie zdaze czegos zrobic krzyczy na pol sklepu ze zapomnialam np.poukladac alkoholi .. Ona tez bardzo duzo bledow popelnia nawet nie z braku,czasu tylko z niechcenia ..zastanawiam sie jak z nia zrobic porzadek ale tak delikatnie .. Zeby ja tylko to dotknelo i zeby poczula ze jest to denerwujace .. Nie bd plotkowac nikomu na,ten temat i nie bd zawracac dupy kierowniczkom .. Pracuje 3 msc dluzej i chce mi pokazac kto tu rzadzu a ja sie nie dam poniewaz wiem co i jak mam robic jutro mam z nia zmiane na popo
  Ocena JMP: 9/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 12:00   

Zapytaj się kiedy dostała awans na zks
 
     
Brumek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 12:39   

biedronka1477 napisał/a:
Zapytaj się kiedy dostała awans na zks


:D dobre ;) muszę zapamiętać
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-02-03, 15:13   

jjzkbmpk napisał/a:
Mnie denerwuje "kolezanka z pracy ktora mnie lubi " niby lubi .. Pracuje 5 miesiac a ona 8 miesiac .. Tak sie wywyzsza ze za kazdym razem gdy nie zdaze czegos zrobic krzyczy na pol sklepu ze zapomnialam np.poukladac alkoholi .. Ona tez bardzo duzo bledow popelnia nawet nie z braku,czasu tylko z niechcenia ..zastanawiam sie jak z nia zrobic porzadek ale tak delikatnie .. Zeby ja tylko to dotknelo i zeby poczula ze jest to denerwujace .. Nie bd plotkowac nikomu na,ten temat i nie bd zawracac dupy kierowniczkom .. Pracuje 3 msc dluzej i chce mi pokazac kto tu rzadzu a ja sie nie dam poniewaz wiem co i jak mam robic jutro mam z nia zmiane na popo
Obie jesteście siebie warte. Zajmijcie się pracą, a zostawcie wymyślanie jak dopiec drugiej. Chyba nie jest tak źle w tych biedronkach, skoro macie czas na taką dziecinadę...
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 16:02   

Larrikol, przecież wiesz że na dziecinade zawsze mają czas wszyscy Ci co nie są zainteresowani praca. uprawiają domowe przedszkole a winni zawsze są Ci co próbują trzymać to w ryzach czyli kierownicy zmiany.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 16:07   

jjzkbmpk a nie prościej byłoby zwyczajnie powiedzieć co ci nie pasuje w jej zachowaniu?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 16:25   

Hell, nie bo to tak okropnie trudne :P
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-03, 16:34   

Hell, ale po co to mówić :) zabawa by im się skończyła :P
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
konrado 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Cze 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-04, 17:35   

Zacznijcie współpracować to możliwe że będzie ok a może ona inna i Cię podrywa :aniol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo