Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mandat z izby celnej, czy kasjerzy maja placic??????????????
Autor Wiadomość
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-26, 19:42   

to jest tak -jak kasa to dla wszystkich -bo jesteśmy drużyną ,a jak problemy- to se ćwoku płać,bo żeś kierownik-takie spojrzenie ma większość kasjerów :yeah: :yeah: :yeah:
_________________
grubymisiu
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-26, 21:35   

dobrze że nie napisałeś wszystkich :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-26, 23:31   

Rico77 napisał/a:
U mnie na sklepie banderol pilnuje codziennie ten kto jest na jedynce i nie ma z tym problemu. Gdy znajdziemy coś po nim, nie wytykamy tego jako tragedię tylko rzeczowo co i jak, a następnym razem jest już dobrze sprawdzone. Zawsze każdemu może powinąć się noga. Uszkodzone banderole można na bieżąco wysyłać do DC. Też nie wiedziałem o tym, ale czekając znowu na polecenie w RT, KR przypadkowo zobaczył nasz zdjęty zapas i o dopiero o tym powiedział.
Ktoś tu się wypowiadał o obowiązku kierownika, prawda? Zawsze jak coś wychodzi to wszyscy, włącznie z KR, mówią, że to należy do obowiązków kierownika. Czy to chodzi o banderole, sprawdzanie dat, akcje promocyjne, czy cokolwiek innego, a wymieniać można dużo. Ostatecznie wychodzi, że Kasjer jest odpowiedzialny tylko za siedzenie na kasie. Kierownicy delegują zajęcia kasjerom i nawet jak sprawdzą po nich i to już będzie któryś raz z kolei źle, wyciągnięcie odpowiedzialności to droga przez mękę, a często kończy się ślepą uliczką. Albo jesteśmy jedną drużyną, albo nie? Wszyscy powinni czuć się odpowiedzialni za sklep, a nie zwalać na kierowników, którzy i tak często przy tak okrojonych etatach zostają sami na sklepie, do czego dochodzą jeszcze zadania "MEGA PILNE" od KR lub Lotusem. Jak kasjer ma coś do zrobienia, to niech robi to porządnie. Nie jesteśmy dziećmi i chyba nie powinno prowadzić nas się całe 8 godzin za rączkę. Masz sprawdzić banderole? Sprawdź je dokładnie, to nie będziesz psioczyć, że jest mandat, bo go po prostu nie będzie. Takie trudne do zrozumienia? Mam coś zrobić, robię to dobrze.
Mam świetną załogę, która na prawdę się stara. Choć czasami brakuje im umiejętności, chcą ją zdobyć i ciągle się poprawiają. Czują, wiedzą, że razem osiągniemy sukces, ale razem to tylko wtedy, kiedy każdy będzie się starał, a nie zwalał na innego.


Chłopie gdzie Ty kierownikiem jesteś, przenoszę się z miejsca :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Rico77

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-27, 02:13   

Jestem na Wrocku, więc jakbyś chciał, zapraszam ;)
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-27, 17:45   

Rico77 napisał/a:
Jestem na Wrocku, więc jakbyś chciał, zapraszam ;)


czyżby rejon 806? :P
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Rico77

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-28, 00:31   

Oj nie, nie, ale byłeś blisko :P
 
     
Bartek_HG

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-31, 14:11   Niezabezpieczony alkohol

Podręcznik wyraźnie mówi, że taki alkohol powinien być przechowywany na magazynie w wyznaczonym do tego miejscu i opisany '' nie wystawiać do sprzedaży''. Maksymalnie raz w tygodniu Kierownictwo ma obowiązek wysłać taki alkohol do DC z opisem ''odkleojona banderola'' Podręcznik KS strona 35 rozdział 4.1. Mówimy oczywiście o nowym podręczniku wydanie 2013
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-31, 21:40   

Bartek_HG, hmmm....bardzo ciekawe :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Rico77

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-31, 22:19   

Bartek_HG, irytuje mnie, gdy ktoś chce być pewniakiem, a nie czytał wyraźnie na ten temat. Tak się składa, że czytałem nowy podręcznik i pokaż mi, gdzie jest tam napisane
Cytat:
Maksymalnie raz w tygodniu Kierownictwo ma obowiązek wysłać taki alkohol do DC z opisem ''odkleojona banderola''
.
Tam jest napisane: "Maksymalnie raz w tygodniu wyślij..." To nie jest obowiązek, jak chcesz, możesz wysłać raz w miesiącu. Ten zapis ma przekazać, żeby nie robić tego częściej, np. codziennie. Czy myślisz, że jakbyśmy mieli np. 3 butelki wina, wysyłalibyśmy je na centrum? Szanujmy się i szanujmy tych na centrum, po co śmiecić? Uzbiera się w ciągu miesiąca karton, to się wyśle, a nakazywać raz w tygodniu, nikt nie nakazuje, a przynajmniej nie robi tego nowy podręcznik.
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-31, 23:01   

A co dalej ? Odsylaja "naprawiona" banderole a może nowa buteleczke czy może to przepada i trzeba zamówić brakujące % ?
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-01, 08:22   

jak przychodzi kontrol z urzedu celnego,lub skarbówki i znajda taki alkohol z uszkodzona banderola nie na sali sprzedazy,ale np w jakiejs kanciapie to zaraz pytaja sie o protokól, ze ten alkohol jest wycofany ze sprzedazy.ich nie interesuje ,ze ,,zbieramy,, alkohol do wysłania .^.
_________________
grubymisiu
 
     
~eR3 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 45
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-02, 11:08   

Ale mi bardziej chodziło o to co DC z tym zrobi .. Bo to ze izba celna nam nie wymieni to wiem :-) nie sadze ze zanizam IQ społeczności biedronkowej >:D
_________________
Independence ...
 
  Ocena JMP: 10/10
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-02, 14:59   

:rool: a to co zrobi dc z tym alkoholem to juz ich problem, gorzej z nami cos ostatnio urzad szaleje.moja kuzynka pracuje w netto i dostała mandat 800 zł zarabia ok 1500 ,jest drugi miesiac zastepca. nie chca sie zlozyc na ten mandat jej koledzi kolezanki - tak wiec taka sama solidarnosc jak i u nas :bu:
_________________
grubymisiu
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-02, 21:26   

a może po prostu kapke kleju biurowego i podkleić odklejoną banderolke :em29: a jak jest przerwana to wpłynąć na załogę coby kupiła :P
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-02, 22:31   

u nas klej się sprawdza bardzo dobrze :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo