Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-02-26, 21:57
Związki Zawodowe "Solidarność" w Biedronce
Autor Wiadomość
piegusek
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-31, 17:33   

Wszystko dobrze piszesz Alotquestion,ale mysle ze prawa pracownicze w biedronce ruszyla by tylko afera jakas,taka jak byla dawno temu.bo zobacz jakie silne zwiazki sa w Polsce i nawet ruszyly na Warszawe i co?w sumie nic nie zrobili! :**
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
Wysłany: 2013-10-31, 18:05   

bo mamy skorumpowany rząd ..a na temat niektórych działaczy ZZ nie będę się wypowiadać..
mówię o Nas , nas pracownikach.. mamy fajny zarząd ZZ którzy naprawdę dużo robią... ale jest ich wciąż za mało.. nie mają takiej siły przebicia.. nie wiedzą co się gdzie dzieje bo ludzie boją się zgłaszać problemy itd.. ale może pora by znalazła się jeszcze druga Bożena Łopacka...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-01, 19:52   

powiem inaczej tym co mówią że związki nic nie robią, nie mogą .... porównaj sobie jak mają pracownicy handlu którzy nie mają organizacji zakładowych np w sklepie osiedlowym, i nie mów że biedronka tak nie robi bo PR albo są dobrzy, wierz mi że by chciały skubać pracowników jak się da ale ktoś im patrzy na ręce
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
Wysłany: 2013-11-01, 20:59   

mocne, silne związki z członkami odpowiedzialnymi nie bojącymi się stanąć przeciw takiej korporacji jaka jest Biedronka to dla nas pracowników ogromna szansa.. ogromny plus... powinniśmy wspierać ich działania.. nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wiele informacji firma im nie udziela, lub robi to nieterminowo... ale mimo wszystko mamy wspaniałych ludzi którym się chce walczyć o lepszy byt pracowników.. przecież wielu z tych ludzi mogłoby zostawić cały ten stres, nerwy, bieganinę, uczenia się nowych ustaw, dokopywania starych praw i znaleźć sobie pracę gdzieś indziej.. powinniśmy im być wdzięczni za to co robią.. a robią wiele.. nawet nie wiemy ile spraw na naszą korzyść przeforsowały związki .. bo się nie chwalą.. ba to firma przedstawia jako ich inicjatywa.. nie wspominając nic o udziale związków ... wciąż blokuje informacje o związkach o związkowcach... bo mniejsza świadomość pracowników o swoich prawach ( a udział w związku to nie obowiązek ale nasze prawo).. jest dla firmy ogromną korzyścią...
nieświadomy swych praw pracownik, zastraszany jest najefektywniejszym trybikiem w formie do momentu aż się zużyje..
czy wszyscy chwalący firmę ( owszem sama dostrzegam wiele atutów)... gnębiący innych aby zyskać w oczach KR, KO.. myślicie że będziecie w tej firmie pracować do emerytury? czy nie zastanawiacie się że wasz czas też nadejdzie? związki są po to aby pracodawca nie miał nad nami władzy absolutnej...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-01, 21:17   

Alotquestions, do emerytury mam jeszcze 1.5 roku jakoś dociągnę.... :D
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
Wysłany: 2013-11-01, 21:18   

ha ha... dociągniesz? czy raczej nogi wyciągniesz?
 
     
Gryf 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 9
Wysłany: 2013-11-02, 17:48   

Robertty nie chcesz balkoniku kupic do pracy
>:D
  Ocena JMP: 9/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-26, 20:20   

/

[ Dodano: 2013-11-26, 20:22 ]
[img][/img]

[ Dodano: 2013-11-26, 20:24 ]
To jest wspólne pismo ZZ "Solidarność" w JMP SA i ZZ "SIERPIEŃ 80" (też funkcjonującego JMP) do pracodawcy odnośnie godzin otwarcia w Wigilie
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-11-26, 22:21   

Bardzo ładnie ubrane w słowa :) Zobaczymy co będzie :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
Wysłany: 2013-11-27, 08:58   

Zaiste piękna petycja.A swoją drogą,pracuję 15 lat w handlu.I rok w rok cholera mnie bierze,że Wigilia nie jest dniem ustawowo wolnym w naszym pięknym kraju.A już jak zrobili wolne na Trzech Króli to już całkiem mnie krew zalała!Logiczne,że w Wigilię potrzeba Babeczkom czasu na przygotowanie kolacji świątecznej(a Facecikom na wyrżnięcie choinki :) ) ,że szanowna klientela mogła by się obkupić po uszy 23 grudnia bez straty dla handlu.Smutek.Ja osobiście w Wigilię zakupów NIE ROBIĘ od lat.To mój osobisty sprzeciw.Polecam-dobrze się z tym czuję :)
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
Wysłany: 2013-11-27, 14:38   

Popieram w 100% wigilia powinna być dniem ustawowo wolnym od pracy dla marketów! 8)
To tyle jeśli chodzi o marzenia, bardziej realne wydaje mi się, że firma może, powtarzam może zgodzić się prędzej na otwarcie sklepów do 14-tej.
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
Wysłany: 2013-11-27, 16:20   

a dlaczego tylko dla marketów? Czy Pani Zosia czy Kasia pracująca (NIE właściciel) w sklepiku osiedlowym to wigilię ma w innym dniu?
W marketach teoretycznie mogą być zmiany i nie w każdą wigilię/sylwestra czy inny dzień tego typu się pracuje - z racji większej ilości pracowników.
W małych sklepach osiedlowych nie ma ludzi wielu i taki pracownik musi "zaliczyć" każdy taki dzień...
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
Wysłany: 2013-11-27, 16:23   

Jakby nie patrzeć wigilia świąt bożego narodzenia to nie święto.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-27, 17:06   

Może i nie święto, ale jeden z najważniejszych dni w roku w prawie każdym polskim domu
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
Wysłany: 2013-11-27, 17:08   

Larrikol napisał/a:
Może i nie święto, ale jeden z najważniejszych dni w roku w prawie każdym polskim domu


Tu się absolutnie i bezsprzecznie zgadzam, gorzej tylko by było to zrobić ustawowo... niestety
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo