Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasady wycofywania towaru ze sprzedaży!!!
Autor Wiadomość
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 12:30   

Blondi86 napisał/a:
A my kiełki 1 dzień ściągamy :D

no to niezgodnie z procedura ;)

kielki sa wyjatkiem - i wyjatek polega na tym, iz zamiast 3 dni przed jak jest standartowo "spozyc przed" sciagasz dwa dni, analogicznie jak z drozdzowka.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-06, 15:25   

xnyl napisał/a:
do tego dochodzi wyjatek mieszanka salat z kurczakiem i mieszanka salat z mozzarella ktore tez jsa sciagane dzien przed. zgodnie z informacja z rt bodajze tydzien 27.

mimo ze zawieraja miecho i ser.

u mnie rogalik tez jest "do"
"do" jest rowniez janosik ktory kiedys byl "przed"

Larrikol dlaczego zapiekanke sciagacie dzien przed?


Dziś z rana na zakupach specjalnie sprawdziłam tego janosika i rogalika i na obu jest "spozyc przed", a zapiekanke sciagamy dzien wczesniej, bo na niej jest "spozyc do". Nie wiem czy to taka sama zapiekanka jaka jest u Ciebie :)
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 23:06   

no wlasnie zapiekanka z cd w chlodni w module z hamburgerami, pierogami ect...
no jest spozyc do - ale to ani pieczywo - ani wyjatek, ani tym bardziej ryba, czy tez miecho ;) - wiec zgodnie z procedura nie powinna byc czasem sciagana 2 dni przed???

janosiki sa od roznych dostawcow - wiec mozliwe ze faktycznie macie "przed" u nas tez kiedys byly "przed" mnie bardzo cieszy to "do" bo ten ejden dzien ratuje nam kilka tych janosikow ;p
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 10:43   

zgodnie z procedurą tak ale u nas jeden z zks każe zdejmować dzień przed taka jego interpretacja i ja się do tego stosuję bo jest też napisane że ostateczną decyzję o likwidacji towaru podejmuje kierownik zmiany
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-07, 10:53   

xnyl, wydaje mi się, że nie jestem odpowiednią osobą, żeby Ci to wyjasniać. Nie jest to coś, co sobie ustalilismy w biurze między sobą i basta. A skoro KR każe tak sciagać, to widocznie ma ku temu podstawy. Może była jakaś informacja w RT, którą ja przegapiłam, tak jak z sałatkami z kurczakiem. Z resztą my nawet kiełki, ktore sa "przed" sciagamy 1 dzien wczesniej. Chcesz kontakt do mojej KR? :)
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 11:35   

Larrikol napisał/a:
xnyl, wydaje mi się, że nie jestem odpowiednią osobą, żeby Ci to wyjasniać. Nie jest to coś, co sobie ustalilismy w biurze między sobą i basta. A skoro KR każe tak sciagać, to widocznie ma ku temu podstawy. Może była jakaś informacja w RT, którą ja przegapiłam, tak jak z sałatkami z kurczakiem. Z resztą my nawet kiełki, ktore sa "przed" sciagamy 1 dzien wczesniej. Chcesz kontakt do mojej KR? :)


Właśnie jesteśmy po kontroli wewnętrznej i po przepytaniu przez osobę kontrolującą procedur likwidacji, kiełki ściągamy 2 dni wcześniej.
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 12:04   

Larrikol napisał/a:
xnyl, wydaje mi się, że nie jestem odpowiednią osobą, żeby Ci to wyjasniać. Nie jest to coś, co sobie ustalilismy w biurze między sobą i basta. A skoro KR każe tak sciagać, to widocznie ma ku temu podstawy. Może była jakaś informacja w RT, którą ja przegapiłam, tak jak z sałatkami z kurczakiem. Z resztą my nawet kiełki, ktore sa "przed" sciagamy 1 dzien wczesniej. Chcesz kontakt do mojej KR? :)


chetnie. warto by ja moze poinformowac zeby nie kazala wam robic czegos za co odpowiecie ewentualnie wy.
pan/i z kontrolingu przeciez nie pyta kto kazal. znajduje odnotowuje i tyle. robi swoje.

a wy sami ust nie macie i nie mozecie ich otworzyc i powiedziec, ze nie macie ochoty na pkt krytyczne podczas kontroli wew? :>
wasza kr nie dostanie pkt krytycznych tylko sklep - kierownik zmiany bedzie sie tlumaczyl z terminow...

a jak czytam tutaj wpisy ze jeden zks kaze tak, drugi siak... to na litosc boska czy wy rozmawiacie ze soba w pracy? tak ciezko spotkac tych dwoch zastepcow na raz i ustalic jedna wersje ktora jest zgodna z naszymi "madrymi" podrecznikami? nie wydaje mi sie by bylo to trudne...
ot zwykle olewactwo typu "nie ja dostane po uszach a osoba prowadzaca zmiane"
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 07:36   

czasami najtrudniejsze jest to żeby kierownicy się dogadali bo każdy z nich myśli że wie lepiej
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-08, 10:41   

xnyl, zapiekanka traktowana jest jako produkt świezy i mamy ją ściągać z 1 dniem, była informacja w poczcie. happy?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 10:57   

A to dziwne że mamy różne zasady w zależności od centrum bo w moim nie było takiej informacji,a zapiekanki swego czasu wyrzucaliśmy bardzo dużo. Kiełki też ściągamy 2 dni przed. Chyba że to pomysły mojego kr :lol:
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 13:17   

Larrikol napisał/a:
xnyl, zapiekanka traktowana jest jako produkt świezy i mamy ją ściągać z 1 dniem, była informacja w poczcie. happy?


w naszym dc nic takiego nie ma. sciagamy dwa dni przed.
nie happy bo sam bym ja wolal sciagac dzien przed ;]
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-15, 14:11   

Co kraj to obyczaj... tak samo jest z naszymi biedronkami... my ściągamy całą chłodnię 2 dni przed, roszponkę itp. 1 dzień przed, mięsa 1 dzień przed, pieczarki i brokuła w ten sam dzień, a pieczywo 2 dni przed...
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-26, 15:58   

ostatnio na moim sklepie wynikła dyskusja jakie towary z chłodni ściągamy 3 dni przed tzn. na których jest napisane spożyć przed , podajcie konkretne przykłady jak jest u was ?
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-26, 20:39   

u mnie chłodnia cała 2 dni przed, pieczywo 2 dni przed, mięsa 1 dzień, roszponka, kiełki i te inne pierdoły z chłodziarki warzywnej 1 dzień przed, a brokuł i pieczarka w ostatni dzień sprzedaży wieczorem :)
  Ocena JMP: 2/10
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-26, 20:45   

@agaF masz stare info.Pieczarka i brokuł już nie mają daty ekspozycji.Kiełki dwa dni przed,a pieczywo w zależności od tego jak jest napisane na opak. jeżeli przed to dwa dni a jeśli do to jeden.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo