Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ekspres Italico - kawa w kapsułkach
Autor Wiadomość
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 13:08   

Zależy od kawy expres pewnie jest robiony na tej samej zasadzie co nespresso

[ Dodano: 2012-10-25, 13:08 ]
i jemu podobne
 
     
zuk997

Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 17:42   

posiadam ten ekspres a widzę że wszyscy wyrażają opinie a nikt go nie ma , radze spróbować kawa naprawdę dobra a żeby powstało late używamy kaspułki esspreso i po prostu dodaję się spienionego mleka (a lektryczny spieniacz do mleka koszt ok 5 zł) kapsułka 79 gr konkurencyjne kapsułki ok 2 zł nasz ekspres 150 konkurencyjny ok 300 zł więc ocenę zostawiam tym co pili już tę kawę.
Według mnie biedronka zrobiła fajny krok bo chciałem kupić podobny ekspres ale koszt zakupu + koszt eksploatacji to było trochę drogo jak dla mnie :yeah:
 
     
lucas

Stanowisko:
klient

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 19:32   

Witam! Mam pytanie dotyczące ekspresu. Wie może Pan/ Pani czy inne kapsułki będą pasowały do tego ekspresu? Czy duża kawa z tej kapsulki ma dobry smak, bo obejrzałęm film na you tune i tak koleś zrobił tylko małą, a ona zasadniczo jes malutka na 2 łyki. Pozdrawiam!
 
     
wlodek10


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-10-25, 20:47   

Zadne inne kapsułki nie pasują do tego ekspresu.Identyczny ekspres występuje pod nazwą Martello Cascolino z tego co wyczytałem sprzedawany w sklepach Aldi na terenie min. Niemiec. Kapsułki Martello pasują do ekspresu Italico jadnak można je jedynie zakupić przez internet z tego co znalazłem to w Niemczech na jednej stronie internetowej oraz we Francji.Ja jednak jestem ciekawy czy w biedroce bedzie prowadzona sprzedaż tabletek do odkamieniania i czyszczenia tego ekspresu i czy kapsułki z kawa będą w ciągłej sprzedaży, gdyż na infolini nikt nie potrafi odpowiedziec na to pytanie
 
     
pollka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-10-25, 20:53   

Witam. Kupiłam dzisiaj ten ekspres i po wypróbowaniu go muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z zakupu. Jest ładny, nie bardzo głośny i - co najważniejsze - parzy smaczną kawę.
Zastanawiałam się, czy go kupić głównie dlatego, że nie wiedziałam, czy te kapsułki będą w ciągłej sprzedaży. W sklepie jednak była informacja, że nie znikną one wraz z promocją i mają być już na stałe w ofercie.
lucas wydaje mi się, że inne kapsułki nie będą pasowały, bo każda firma robi swoje kapsułki pasujące do ich ekspresu.
A co do wielkości kawy to można sobie zaprogramować mały i duży kubek wg własnego uznania. Fabrycznie mały kubek jest ustawiony na 20 sek. i to są rzeczywiście 2 łyki b.mocnej, aromatycznej kawy. Duży kubek to chyba 40 sek. i wychodzi z tego mała filiżanka również mocnej /jak na mój gust/ kawy.
Myślę, że za tę cenę warto go kupić. Na razie jestem zadowolona z zakupu, a coś więcej będę mogła powiedzieć po dłuższym użytkowaniu. :pa1:
 
     
lucas

Stanowisko:
klient

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 05:36   

Dzięki za informacje. Dzisiaj idę kupić i po testwaniu wpiszę opinię :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 08:24   

dzięki za opinie teraz będę wiedziała co odpowiadać klientom :)
 
     
~set

Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-10-26, 12:45   

zuk997 napisał/a:
kapsułka 79 gr konkurencyjne kapsułki ok 2 zł :

Ta cena długo się nie utrzyma.
 
     
luklog

Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 14:27   

Właśnie też się zastanawiam nad ceną kapsułek po promocji. Z tego co wynika tylko oni będą prowadzili ich sprzedaż, więc ceny będą sobie mogli spokojnie dyktować...
 
     
bak1056

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 16:40   

Wczoraj kupiłam ten ekspres,jestem zadowolona tylko powstał problem-gdzie kupic tabletki odkamieniające i czyszczące do ekspresu jak podają w instrukcji,może ktoś wie?
Czy można używac jakieś zamienniki?
 
     
pollka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 17:40   

Myślę, że można używać tabletek innych firm. Ja leję do ekspresu wodę filtrowaną BRITTA, więc chyba nie będę musiała tak często odkamieniać, jak piszą w instrukcji.
 
     
marietka3232 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 26 Paź 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 18:02   Re: Italico - kawa w kapsułkach

witam zakupiłam dziś ekspres w biedronce,dla mnie rewelacja.Kawa wszystkie trzy smaki kawy super :) Co do tabletek czyszczących maja być niedługo w sprzedaży i dowiedziałam się że maja być nawet prawdopodobnie inne smaki kapsułek czekolada itp.serdecznie polecam :) warto kupić ;)

[ Dodano: 2012-10-26, 18:22 ]
W biedronkach mówią że kapsułki będą w stałej cenie.
przy zakupie gwarantowali że cena nie ulegnie zmian,więc jeśli się zmieni na bardzo drogie lub nie będzie w sprzedaży to jest już podstawa do zwrotu ekspresu takie jest moje zdanie bo zakupując mówili że się nie wycofają ze sprzedaży.A inne kapsułki nie pasują!!!
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 21:32   

Rozmawiałem dziś z przedstawicielem firmy, która wprowadziła do Biedronki ten expres. Jego słowa - "nie polecam tej chińszczyzny" :lol:
 
     
ladybug
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 22:07   

Neo napisał/a:
Rozmawiałem dziś z przedstawicielem firmy, która wprowadziła do Biedronki ten expres. Jego słowa - "nie polecam tej chińszczyzny" :lol:




Neo ja nie rozmawiałam z przedstawicielem i od początku twierdziłam że to badziewie :lol:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 22:15   

Na razie nikt nie reklamowal, zobaczymy w ciagu miesiaca :) Ja ogolnie nie jestem za kupowaniem takich sprzetow w tego typu sklepach, to z zasady nie moze byc dobre.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo