Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadectwo pracy.
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-11, 09:32   

nie chciałabym być na twoim miejscu ale pewnie też bym wybrała zdrowie ojca
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 09:41   

jedno pytanie -wypowiedzenie z winy pracodawcy? doprecyzuj ?
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 09:57   

Kochaś napisał/a:
Poza tym na moje szczęście KR napisał mi w powodzie wypowiedzenia, że umowę o pracę mam wypowiedzianą z winy pracodawcy, a nie NN.


P.S. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat, czy byście postąpili tak samo jak ja?

No moim zdaniem to raczej na twoje nieszczęście. Każdy ma prawo poprosic o UŻ. Jeśli zrobiłeś to telefonicznie i możesz to udowodnić - biling - to nikt nie może cię za to zwolnić!!! No chyba że wszystkie UŻ miałeś już wykorzystane.
 
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 11:19   

W jednym słowie KR poszedł mi na rękę, bo jako powód rozwiązania umowy o pracę powinien podać na podstawie art. 52 par. 1 pkt 1 k.p., a podał art. 30 par.1 pkt. 2 k.p., więc w jednym słowie upiekło mi się.

Oczywiście miałem wykorzystane wszystkie UŻ, więc nie dziwię się KR, że dostałem wypowiedzenie z jego ręki. Prawdę powiedziawszy, gdyby KR nie wręczył mi wypowiedzenia, to sam był wręczył mu to wypowiedzenie. Na całe szczęście nie mam nic wspólnego z Jeronimo Martins Polska S.A. ;) .
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 12:25   

Kochaś napisał/a:
gdyby KR nie wręczył mi wypowiedzenia, to sam był wręczył mu to wypowiedzenie.

Jak to łatwo teraz tak powiedzieć, a ja chciałabym to zobaczyć, bo szczerze w to watpię.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 16:59   

tak kochaś ale zabrzmiało to jak art51- rozwiązanie z winy pracodawcy dla tego pytałem,bo w życiu raz widziałem taki kwiatek, by pracodawca dał,a właściwie dostał rozwiązanie z winy pracodawcy,czyli taką dla nich "dyscyplinarkę" i dlatego też uważam że pewnie chodziło o art30
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-12, 21:35   

Kochaś napisał/a:
Na całe szczęście nie mam nic wspólnego z Jeronimo Martins Polska S.A.

to czego tu szukasz? współczucia >:D
 
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-13, 06:56   

Podałem Wam powód, dla którego dostałem wypowiedzenie, a chyba o to zabiegaliście, jeśli pamięć mnie nie myli. Co do tego, czy nie wręczyłbym wypowiedzenia, to niestety muszę Was zasmucić, bo wręczyłbym je do rączek KR :D. Zresztą parę osób się zwolniło, bo miało dość KS, a mina KR podczas wręczania wypowiedzenia przez kasjerów była bezcenna ;].

Tak więc nic tu po mnie, bo widzę, że nie jestem tutaj mile widziany :lol:. Najważniejsze, że mam o wiele lepszą pracę za 1600 zł netto i nie muszę się tyle napracować, co Wy :em29: .

Żegnam Was :pa1: ...
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-13, 11:32   

Kochaś napisał/a:
mam o wiele lepszą pracę za 1600 zł netto

Gratulacje :lol:
 
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-14, 07:22   

Neo napisał/a:
Kochaś napisał/a:
mam o wiele lepszą pracę za 1600 zł netto

Gratulacje :lol:


Nie chcesz, nie musisz mi wierzyć ;]. Prawda jest taka, że ta praca też jest związana z handel, a dokładniej ze sprzedażą piwa butelkowanego w sklepie firmowym i tyle w temacie :) . Owszem praca nie należy do lekkich, ale o wiele lepiej mi się pracuje w obecnej niż w Biedronce >:D.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-14, 08:42   

a puszkowanego nie robią? ;]
 
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 06:24   

Robertty napisał/a:
a puszkowanego nie robią? ;]


Piwa puszkowanego nie robią. Robią tylko butelkowe o pojemności 0,33L, 0,75L lub 1L. W Biedronce ich produktów nie uraczysz, ale można znaleźć je w sklepach firmowych, Realu, Piotrze i Pawle oraz Żabce.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-15, 14:00   

a to wyższa półka fermentacji a ja lubię dobre piwo
 
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-16, 09:34   

Robertty napisał/a:
a to wyższa półka fermentacji a ja lubię dobre piwo


Piwa z tego browaru należą do gatunku Lager, więc są to piwa dolnej fermentacji, z tym że są one nieco słodsze, gdyż dodaje się do nich nieco cukru, słodu pszenicznego i kukurydzy. Mniej więcej coś takiego, jak Carlsberg i Heineken. Oprócz Lagerów są jeszcze piwa ciemne i aromatyzowane.

Zresztą tutaj masz mapkę z lokalizacjami Sklepów Firmowych Browaru Czarnków i zapraszam do naszych sklepów.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-16, 10:03   

Kochaś, a masz zniżkę? ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo