Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenia
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 20:47   

Na centrum pracuje się non stop ale zależnie od działu ilość zmian i ich godziny są różne . napisz o jakie stanowisko konkretnie chodzi.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 21:25   

W tygodniu będę podpisywał umowę dopiero i wiem tylko że będę wysłany na szkolenie na jakieś CD i tyle tylko wiem bo od stycznia będą otwierac nowe pod Krakowem.a pytam się bo w weekend mam szkołę i na te święta mam zaplanowany wyjazd w góry i do końca miesiąca muszę potwierdzic rezerwacje
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 21:35   

Na rozmowie na kogo się starałeś dostać na ten magazyn ?? biuro , przyjęcia , kompletacja coś na pewno Ci powiedzieli.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 21:37   

magazyn
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 21:49   

Magazyn to bardzo ogólne pojęcie więc sądzę ,że o kompletacje chodzi. Pracuje się we wszystkie dni na dwie zmiany czyli dniówki od 11-12 do 19.15-20.15 i nocki od 20,30 do 4,45. Niestety godziny te są tylko umowne ,bo jeżeli zmiana nie wyrobi się w czasie pracuje dalej aż do zakończenia swojej pracy oczywiście nie dłużej niż 12 godz na dobę. Co do nauki w weekendy nie możesz liczyć na wolne z tego powodu ,bo nikt się na to nie zgodzi. Teoretycznie pracując tydzień na tydzień masz co drugi weekend nocki i wtedy w dzień możesz się uczyć ale wątpię abyś dał radę prócz tego nie każdy magazyn pracuje tydzień na tydzień. W święta kończymy pracę w wigilię a zaczynamy w drugi dzień świąt nocką i tak samo jest w sylwestra oraz na Wielkanoc. Ponieważ nie wiesz gdzie i jaką zmianę będziesz miał ryzykowne jest rezerwowanie wyjazdu ,bo może lipa z tego wyjść.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 21:55   

mi na rozmowie mówili 6-14.15 14-22.15 22-6.15 dowiem się jak będę podpisywal umowę to takie godziny pracy to troch kijowe bo to cały dzień jest zepsuty ;( no ale chociaż blisko do pracy będzie bo niecałe 3 km jak wróce ze szkolenia jedyny plus
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 22:02   

W takich godzinach to może pracują przyjęcia albo reklamacje choć nie mam pewności , bo oni chyba też tylko dwie zmiany maja choć w innych godzinach trochę niż na kompletacji. Wszystko będzie jasne jak podpiszesz umowę na dane stanowisko ,bo bez tego trudno wyrokować co by było gdyby. Oczywiście może być też tak ,że nowe centrum to nowe zasady , bo tak naprawdę to żadne centrum nie pracuje tak samo i każde ma swoje zasady
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 22:09   

ja szkołe mam co 2 tygodnie to moze uda sie tak załatwic zeby wtedy miał nocki a powiedz mi jak wygląda zamiana jak np bym z 2 zmiany się chciał zamienic można tak oczywiście po rozmowie z kierownikiem zgadzają się na coś takiego przełożeni czy nie bardzo
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 22:14   

Nie ma zamian zmianami , pracujesz w jednej ekipie i masz swojego kierownika i swoich starszych. Nie tasujemy się między ekipami.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 22:17   

Ok dzięki
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 22:19   

:)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-17, 17:56   

Jak wygląda sprawa z szkoleniem wyjeżdżam do cd najbliższy jest 100 km od mojego domu oni opłacają hotel a jak wypełniałem te wszysztkie kwestionarjusze to tam było do wypełnienia że jak pracuje poza miejscem zamieszkania to jest jakiś dodatek wole zapytac tu bo wiadomo że ci od rekrutacij to będą chwalic a ja chciał bym wiedziec jak to wygląda w praktyce. Oraz czy jak się zostaje dłużej w pracy np na te 12 godzin to czy jest jakaś druga przerwa czy nie oraz czy na przerwie wolno sobie zapalic bo w poprzedniej firmie co pracowałem to nawet na przerwie nam nie wolno było zapalic
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-17, 19:12   

To co wypełniałeś to było do podstawy opodatkowania ,bo jak pracujesz po za miejscem zamieszkania masz podwyższone koszty uzyskania. Na pewno masz delegacje zapłaconą jak przy każdym wyjeździe. Przerwa jest jedna bez względu na czas pracy i możesz na niej robić co chcesz , palarnia jest na każdym Cd. Do którego Cd Cie wysyłają na szkolenie ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-17, 19:19   

Jeszcze nie wiem w tym tygodniu będę podpisywał umowę i będę wiedział ale to co mówili na rozmowie to Wojnicz albo Ruda śląska bo najbliżej. A przerwa po jakim jest czasie i np: jak wiem że trzeba zostac dłużej to mogę zejsc na przerwę póżniej niż zwykle jak jestem na 8 godzin a powiedz mi jak jest z premiami od ilości palet złożanych samemu czy jakąs średnią całej brygady wyliczają czy jakoś inaczej ??
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-17, 19:29   

Do Wojnicza jest 70 km a do Rudy jakieś 100 wiec może się zdarzyć tak ,ze nie będzie zakwaterowania tylko codzienne dojazdy , ja szkoliłem się 75 km od domu i dojeżdżaliśmy codziennie autobusem. Przerwa dla danego magazynu jest ogłaszana przez głośniki wiec nie masz możliwości jej regulowania ale możesz ją skrócić z 30 min do 15 i kolejne 15 wykorzystać na wychodzenie na fajkę. Musisz się tylko zmieścić w 30 min ,bo za przekraczanie przerwy są kary. Premia przeliczana jest na ilość ułożonych na paletę opakowań na godzinę ale o tym na początku możesz zapomnieć , bo to nie takie proste do wyrobienia.
Jest jeszcze premia od średniej całego magazynu ale to na stanowiskach gdzie sam nie wyrabiasz średniej tylko dostajesz podstawę.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo