Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenia
Autor Wiadomość
nowicjuszka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-29, 17:53   

Na mojej rozmowie zostałam poinformowana ,że po pozytywnym przejściu szkolenia będzie podpisana umowa na zastępce - nie dopytałam czy ten okres będzie normalnie płatny. Możecie powiedzieć coś na ten temat ?

I jeszcze jedno pytanie : czy szkolenie odbywa się głównie na rannej zmianie , głównie na popołudniowej czy po równo? :)
 
     
Gryf 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-29, 19:32   

no szkolenie raczej powinno być po równo i 1 zmiana i 2 zmiana.I płatne napewno
  Ocena JMP: 9/10
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-07, 17:03   

Witam chciał bym się dowieziec jak można jak wyglądają pierwsze dni szkoleń na centrum dystrybucji oraz jak wygląda zakwaterowanie na szkolenie z góry za odpowiedż pytam gdyż przeszłem rozmowę a lekarz to pewniak
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-08, 12:38   

Hotel i wyżywienie opłaca pracodawca chyba ,że nie ma konieczności zakwaterowania a wystarczy dojazd wtedy podstawia autobus. Przez pierwsze dni kompletujesz razem z innym pracownikiem i uczysz się prawidłowego układania towaru na paletach jak już to ogarniesz pracujesz sam :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-08, 20:38   

moje drugie pytanie czy szkolenie jest tak samo w weekendy czy weekendy sa wolne oraz czy to szkolenie jest płatne normalnie oraz czy za te pare dni dostane wypłate czy to bedzie doliczone do nastepnej ?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-08, 21:14   

To szkolenie to już normalne zatrudnienie więc jak wliczą Cie w grafik na weekend to pracujesz jak każdy inny a co do wypłaty to nic się nie sumuje i każdy miesiąc jest liczony osobno bez znaczenia ile dni pracowałeś więc te kilka dni to będzie Twoja pierwsza wypłata.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-08, 21:33   

ok dzięki za odp ostatnie pytanie którego są wypłaty oraz czy jako nowy pracownik też dostanę jakieś bony na świeta
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-09, 15:25   

marcin112 napisał/a:
ok dzięki za odp ostatnie pytanie którego są wypłaty oraz czy jako nowy pracownik też dostanę jakieś bony na świeta


Wypłata wynagrodzenia do 10 dnia miesiąca za przepracowany miesiąc poprzedni. Wynika z moich obserwacji że bony i paczki są dla pracowników zatrudnionych na dany dzień np. na dzień 30 listopada i pozostający w stosunku pracy w dniu przydzielania świadczenia czyli np. zatrudniony jesteś tego 29 listopada i pracujesz do 15 Grudnia a w tym dniu rozdają u ciebie na sklepie paczki i bony.
Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi :P
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-09, 21:26   

a kolejne pytanie o którym zapomniałem na centrum dystrybucji pracuje sie 6 czy 5 dni czy może też tak wypasc że 7 dni się pracuje
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-10, 00:56   

Jeśli chodzi o dni to pracuje się tak samo różnie jak i na sklepach więc możesz pracować dwa dni i mieć wolne a możesz i 7 bez wolnego wszystko zależy od grafiku i okoliczności takich jak urlopy i zwolnienia lekarskie innych pracowników. Co do godzin pracy to na pewno masz ich 8.15 a najwięcej to nawet i po 12 dziennie wszystko zależy od okresu a jak wiadomo święta idą wielkimi krokami więc i czas pracy się wydłuża :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 18:42   

jeszcze jedno pytanie jak wyjadę na to szkolenie to to wszysztkie posiłki mi pokrywa JMP czy tylko ten obiad co wypełniałem w papierach co mi dali oraz jak wy wyjeżdżaliście na szkolenie to jakieś te hotele w miare czy takie najtesze pytam się gyż czy w tych hotelach jest TV i internet bo chciał bym wziasc ze soba lapotopa chociaż zeby po pracy sie nie nudziło oraz ilu osobowe pokoje JMP załatwia w tych hoteleach. sorki za błędy w pisaniu ale klawiatura się zepsuła i nie działają wszystkie klawisze żebyście nie myśleli że pisac nie umie :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 19:04   

Obiady są na Cd obojętnie jaką masz zmianę na stołówce jesz ciepły posiłek reszta zależna od miejsca zakwaterowania. Wiadomo nie jest to Mariot ale i nie jakaś melina ot średnie warunki. Po pracy to albo śpisz po nocy albo padasz po dniówce :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 19:35   

Dzięki za odpowiedz a eszcze jak JMP bedzie robiło mi uprawnienie na wózki to za kurs będzie mi potrącane co miesiąc np 100zł a póżniej jak bym się zwalniał to dają mi te uprawnienia ??
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 20:01   

Nie ,nikt nic nie potrąca ,bo to uprawnienia tylko na wózek unoszący a one są wewnętrzne i nie masz na to żadnego papieru po zakończonej pracy.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~marcin112 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-16, 20:26   

Czy na centrum dystrybucji w soboty i niedziele tez się pracuje na trzy zmiany czy w soboty tylko 2 a w niedziele 3 zmiana zaczyna ??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo