Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15 lat Biedronki
Autor Wiadomość
~ewa26 

Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 47
Skąd: Bytom
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 18:01   

coz w pucku tez byl problem z miejscami siedzacymi ale nam udalo sie skolowac lawke i stol a na yemat zaladowanych po uszy babsztyli powiem tylko ze wstyd i jeszcze raz wstyd takim pania dziekujemy i szczerze to zycze im rozwolnienia
_________________
mycha
 
     
~ryba 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 19:44   

girl napisał/a:
Wiecie dla wszystkich by wystarczyło gdyby organizator spełnił się w powierzonym mu zadaniu wystarczyło każdemu pracownikowi dać bony na jedzenie i picie wykorzystał swoje to niech spada każdy z nas miałby szanse skosztować wszystkiego a nie patrzeć jak inni jedzenia nie szanują ,poza tym nie rozumiem dlaczego jedni siedzieli przy stolikach a drudzy na trawniku przecież listy poszły na tyle szybko że można było zorganizować wszystko aby nikt się nie poczuł niczym nieproszony gość ja nie jestem jakąś wymagającą osobą ale odrobina szacunku do ludzi w końcu wszyscy byliśmy zaproszeni a nie wniesieni,, w torbie na krzywy ryj"sorry ale ja tak właśnie się poczułam.


Masz rację z tym że listy poszły dośc szybko i na ich podstawie można było kazdemu zapewnic miejsce siedzące. Też jestem tego zdania
 
     
~aneta79

Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 20:53   

U nas w Pucku było super jedzenia i picia do bólu zabawa zajebista pozdrowienia dla organizatorów B 1812
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 21:29   

agniesia napisał/a:
ŻAŁUJCIE ŻE NIE BYLIŚCIE W BARANOWIE SANDOMIERSKIM.KONCERT BYŁ SUPER-GRAŁ ZESPÓŁ IRA. CO DO MIEJSC SIEDZĄCYCH ABY MOŻNA BYŁO COŚ PRZEKĄSIĆ TO NIE BYŁO Z TYM PROBLEMU. JEDYNY MINUS TO TO, ŻE STOLIKI POUSTAWIANE BYŁY W OKROPNYM BŁOCIE. DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNEJ ROCZNICY!!! :yeah:

No słyszałem od kolegi ochroniarza, że było u Was fajnie i IRA świetnie się spisała.
Z tymi stolikami to chyba wszędzie tak było. U nas mokro nie było, ale ziemia przy namiotach była jak bagno.
 
     
gang kubusia

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-15, 19:20   

ujełas samo sedno. girl
nie chodziło o kolejki do wrózki ,czy do tatoo.chodzi o miejscówke,i te kolejki do dystrybutorów, ze dla jednych było jedzenie dla innych nie (inna bajka ze brali reklamówami pod stoliki i tam sie walało. ale jakby to inaczej było zorganizowane -np. te karnety , to było by inaczej-karnety dla kazdego -i ile ludzi tyle karnetów i tyle wyliczone + dodatkowe jedzenie dla baaardziej głodnych.a wtedy kazdy by sie załapał na karkówke, kiełbaske czy te chipsy czy soczki.
a miejsce tez powinno byc. bo to jednak troche brak szacunku dla nas. pomimo to moja grupa zorganizowała se miejsce do siedzenia ,nie chlalismy na umór, nie było reklamów z zarciem. bawilismy sie.ale stolik powinien byc!!dla kazdego.
bo skoro niektórym to nie przeszkadzało, to dlaczego ci co siedzieli to nie zwolnili czesci miejsca dla tych co póżno przyjechali???????bo teraz najwygodniej piac , ze piknik na trawce ok ale takto nikt tyłka nie ruszył.
 
     
motyl 

Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2010-09-16, 12:47   

moli napisał/a:
w Pucku też stolika nie było, ciężko się było dostać do piwa i jedzenia szok :szczena: Sztućców nie było, dla nas nie starczyło owoców... Bardzo słaba organizacja jak na taką imprezę...


Organizacja była bardzo dobra tylko że pracownicy BIEDRONKI zachowali się jak stado bydła które nigdy na oczy jedzenia nie widziało ... a sztućców nie było bo braliście do jednej kiełbaski 20 talerzyków tak samo było zresztą jak tylko przyjechaliście to zaraz się rzuciliście na wszystkie stoiska i pakowaliście jedzenie do toreb zamiast jeść..Zachowaliście się skandalicznie bydło to zbyt ładna nazwa na wasze zachowanie ...Wstyd mi za was ...
 
     
kasienka35d 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sty 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-16, 14:10   

Popieram wszystkich którzy bawili się w Wojanowie TOTALNA PORAŻKA poprostu brak słów .Wiedzieli ile będzie osób i brakowało miejsc to jakieś kpiny.Zero organizacji ciekawe kto był odpowiedzialny za zorganizowanie tej imprezy? Myślę że każdy z nas zrobiłby to dużo lepiej:)
 
     
~beny48

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-16, 15:36   

Na kazdej imprezie byf jakis wynajety fotograf tak mi sie wydaje widzialem jakis latal cykał fotki , mozna je gdzies zobaczyc ???? wiecie cos ????
_________________
Centrum Dystrybucyjne
 
     
gang kubusia

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-16, 16:09   

motyl napisał/a:
Organizacja była bardzo dobra tylko że pracownicy BIEDRONKI zachowali się jak stado bydła


motyl zgodze sie z toba tylko w jednym- ze częsc pracowników zachowywała sie jak bydło. ale organizacja (przynajmniej w Wojanopwie )była do bani.chociażby tylko z powodu braku miejsc.nie dla 10 osób ale dla ok 10 autokarów.!!!!!!!!!!!!! ;(
no i jak by wydawanie zarełka było inaczej zorganizowane to by ci pazerni nie nachapali sie tyle pod stoliki.no i powinno byc wiecej "dystrybutorów z tym wszystkim" Zawiniła firma ,której JMD zleciło zorganizowanie kateringu. :boks:
 
     
dżasta 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-16, 18:38   

no właśnie można gdzieś te foty zobaczyć????? :)
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-17, 02:38   

Odnośnie tego co napisał "motyl". Organizacja to porażka :boks: Nie obrażaj wszystkich u nas jedzenia nikt nie pakował do torby >:D W sumie może nie którzy z innych biedronek to pakowali skoro nie było na czym jeść i czym tego jeść to nie ma co się dziwić :szczena:
  Ocena JMP: 6/10
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-17, 17:18   

Organizacja była bardzo dobra tylko że pracownicy BIEDRONKI zachowali się jak stado bydła które nigdy na oczy jedzenia nie widziało ... a sztućców nie było bo braliście do jednej kiełbaski 20 talerzyków tak samo było zresztą jak tylko przyjechaliście to zaraz się rzuciliście na wszystkie stoiska i pakowaliście jedzenie do toreb zamiast jeść..Zachowaliście się skandalicznie bydło to zbyt ładna nazwa na wasze zachowanie ...Wstyd mi za was ...
TY człowieku nie wiesz co piszesz albo nie chcesz wiedzieć jaka organizacja??? wszystko na ,,wariackich papierach" jak na gimnazjum i to jeszcze jedną klasę to i może ORGANIZACJA była by bez zarzutu ale to miał być piknik dla zakładu pracy ludzi którzy trzy godziny jechali autobusem w jedną stronę . Wysiadają i co widzą że tą piękną niedziele mogli spędzić w domu z rodziną ,przyjaciółmi jak tylko chcieli a nie marnować swój czas na przepychanki po piwo. KOLEŚ wyobraź sobie jak ty byś się czół!!! :szczena:

[ Dodano: 2010-09-17, 17:21 ]
moje słowa kieruje do użytkownika ''motyl"
 
     
matsmanpl 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-17, 17:25   

szukam pewniej kolorowlosej dziewczyny z ktora bawilem sie na 15-leciu biedronki w baranowie sandomierskim,wiem tylko tyle ze pracuje ona w jednym ze sklepow w rzeszowie

[ Dodano: 2010-09-17, 17:27 ]
DC WOJNICZ :em29:
 
     
beata


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-18, 12:14   

IMPREZA KOŁO PUCKA BYŁA ZAJEBISTA I ORGANIZACYJNIE TEŻ,A JEŻELI KTOŚ NIE UMIE SIĘ ZACHOWAĆ TO MA PROBLEM :bu: NASZA BIEDRONKA JEST ZADOWOLONA I AŻ ŻAL ŻE SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁO ;( CAŁA ZAŁOGA ZADOWOLONA Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA 20-TO LECIE :em29: :em29: :em29:
 
     
cyryl444

Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-19, 15:52   

Na kazdej imprezie byf jakis wynajety fotograf tak mi sie wydaje widzialem jakis latal cykał fot
i , mozna je gdzies zobaczyc ?? ?? wiecie cos ?? ?
Zobaczysz najładniejsze w miesięczniku a reszta do dyspozycji kierownictwa .
Kierownicy będą mieli dowody kto się angażuje ,a kto nie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo