Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
15 lat Biedronki
Autor Wiadomość
#makarenka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 14:41   

Elcia skoro siedzieliscie tzn ze byliscie wczesniej niz te ostatnie 10 autokarow :) Ciekawe ile twoja biedronka naniosla wczesniej do stolika? A najlepsze jest to,ze ci przy stolikach byli najbardziej zfazowani:)
 
     
elcia_69 


Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 15:03   

Makarenka:))Tak byliśmy wcześniej :) ale muszę Cię zmartwić nie nanieśliśmy do stolika i nie wynosiliśmy do autokaru:(((((((((((((((((((( Było nas 16 osób ,cała załoga w komplecie :) ))jak zawsze :) ) wzieliśmy parę paczek chrupek ,coli ,orzeszki i jedzenie myślę ,że w miarę jak taką ilość osób,:)) do Twojej wiadomości ,podzieliliśmy się z innymi co przyjechali pózniej,bo wydaje mi sie ,że nie na tym polegała zabawa,żeby sie nachapać się tylko ,żeby dobrze sie bawić .Rozumiem Twoje oburzenie ,bo wnioskuję ,że przyjechaliście pożniej ... fakt trochę za mało było stolików i co niektórzy siedzieli na trawie ,ale myśle ,że jeśli ktoś umie się bawić to i piknik koło drzewa też jest dobrym miejscem ,
AAAAnie wiem czy widziałaś,ale dojechało auto z colą i coo...chwila moment i znowu nic nie było ,bo (o ZGROZO!!!!!!!!!!!!!!)HURA przywieżli colę szturmem lecimy i chapiemy ,chapiemy po 2 zgrzewki na osobę ,bo upał,,, bo braknie ŻALLLLLLLLLL:(((((((((((((((((((
_________________
elcia_69
 
     
#makarenka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 16:01   

Heh Elcia chyba twoj stolik byl z tych najporzadniejszych:) to co napisal gang cos tam bylo prawda niestety. Przyjechali pozniej gdy juz stioisko z chipsami opedzlowali ci co byli wczesniej:) a co do coli orginal akurat siedzialam na widoku tego auta i niestety to nie bylo na chama brane tylko wiekszosc juz w Wojanowie byla na tyle pijana zeby na cole sie nie pchac.

[ Dodano: 2010-09-13, 16:08 ]
Widzialam tylko napchane stoliki i reklamowki z ciastkami i chipsami pod nimi. Siedzielismy pod drzewem bo zabraklo lawek,dzielac sie na 3 osoby po dwoch godz od przyjazdu w koncu moglismy biesiadowac:) wedlug mnie taka impreza nie powinna tak wygladac. Prawde mowiac na 20-lecie raczej sie nie wybiore. Wole karkowke upiec sama na grilu a piwo zkupic w takiej ilosci,ze bez stania w godz kolejce bede mogla je wypic na luzie:)

[ Dodano: 2010-09-13, 16:24 ]
heh i napisze cos jeszcze:) Blondyno farbowana wpychajaca sie bez koleiki po piwo i obmacujaca chlopakow z centrum zeby jej te piwo wzieli nie pij alkoholu na takich imprezach:) to taka moja dobra rada:) ci wszyscy co stali po piwo w kolejce ok godz 16 przy 6 dystrybutorze w wojanowie wiedza o kim mowie:)
 
     
elcia_69 


Dołączyła: 13 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 17:09   

Makarenka :....Hmmm ...a to już inna bajka ,tak ,to już kompletny wstyd ,niektóre kobiety przeszły samych siebie... Na przeciąganiu liny,tez pewna dziewczyna ,mało nie pobiła naszego Kierownika:((myślę ,że jej agresja też była spowodowana za dużą dawką ,,coli''???A przy toi toju,.... nawet szkoda pisać ,jakie wychodziły kobiety <szok>
A co do blondyny ...hmmm może liczyła na pracę w centrum???:):):)) No cóz wszystko się kiedyś kończy i pozostaje ...wstyd i niesmak ;]
 
     
#gosiaanna 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 17:32   

Mam akurat urlop....na imprezę nie pojechałam,a czytając komentarze wcale tego nie żałuję,niedzielę spędziłam ze znajomymi przy grillu i kiełbasce-zabawa przednia choć troszeczkę szkoda spotkania z moimi koleżankami-ale niedługo do Was kochane wracam
  Ocena JMP: 1/10
     
~beny48

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 17:33   

Ja zjadłem 1 kiełbaske kilak chipsów chyba 4 piwa czy tam 5 posiedzialem do 16 i pa dalej juz nie było sensu siedziec jak dla mnie ogolnie fajna impreza ;)

co nie ktorzy to chyba nic nigdy nie jedli zgrzewkami nosili cole chipsy masakra


mase kobiet kurde na pozor fajnych przewaznie kasjerek po kilku piwach masakraaaa nie potrafia sie zachowac no ale to tylko moje odczucie wspolczuje ich facetom ;) hehehhe

minus za stanie w dlugich kolejakach za piwkiem czy jedzeniem :(
_________________
Centrum Dystrybucyjne
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 20:22   

Dla nas nie starczyło chipsów, coli, paluszków, owoców... Przyjechaliśmy jako jedni z ostatnich...
  Ocena JMP: 6/10
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 20:57   

Sluchajcie wieli ukłon dla firmy,że nam coś takiego zorganizowała .Moje miasto bawiło się w jednym kole z rejonową ,super laska :yeah:popiliśmy i pojedliśmy bo wszystko jest dla ludzi ale są granice.Często pytaliśmy -skąd Jesteś? było super.Jak widzieliśmy tych obładowanych to mówiliśmy -bawimy się a nie czyścimy stany!!!!!!!! Wszystko im na bramie zabierali,wyobrazacie sobie jaki mieli wstyd.
 
     
#makarenka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-13, 21:15   

Elitom zaslugujemy na wiecej niz stanie w godzinnych kolejkach po piwo lub karkowke. Tym bardziej,ze wielu z nas na ta impreze jechalo godzinami. Imprezy integracyjne lub jubileuszowe to nic nowego w dzisiejszych czasach. Czy tak trudno bylo zorganizowac to tak aby kazdy byl zadowolony? Wiem,ktos powie,ze ciesz sie z tego ze w ogole taka impreza byla ale dla mnie to nie nowosc. A na taki JMD organizacja tej imprezy byla beznadziejna.

[ Dodano: 2010-09-13, 21:17 ]
Mam nadzieje,ze na 20-lecie bedzie o niebo lepiej.
 
     
Ania79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 00:27   

makaranka: nie wiem jak u ciebie ale tu w krobielowicach to ludzie sami sobie robli koleje, bo brali bo 3 piwa na raz , inni jak to widzieli to brali po 5 , to ja sięnie dziwie że koleje... tak samo bo karkówe.. jaa brałam jedną a dziewucha od razu 5 .. ale co sie dziwić jak za darmo to sie bierze ile dzwignie..
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 05:35   

Przecież wszyscy brali nie dla siebie a dla swojej grupy :P Po co każdy miał stać sam po jedną rzecz?
  Ocena JMP: 6/10
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 13:35   

Strzekęcin


 
     
~ryba 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 16:09   

koło Pucka było to samo, sama widziałam jak ochroniarz cofnął trzy kobitki, które próbowały dostac się do autokaru szybko bo prawie siatki im się pourywały takie miały wypchane. WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak to mówi stare powiedzonko: Wpuśc chama do biura, to atrament wypije!
:D
 
     
agniesia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: lubelskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 16:50   

ŻAŁUJCIE ŻE NIE BYLIŚCIE W BARANOWIE SANDOMIERSKIM.KONCERT BYŁ SUPER-GRAŁ ZESPÓŁ IRA. CO DO MIEJSC SIEDZĄCYCH ABY MOŻNA BYŁO COŚ PRZEKĄSIĆ TO NIE BYŁO Z TYM PROBLEMU. JEDYNY MINUS TO TO, ŻE STOLIKI POUSTAWIANE BYŁY W OKROPNYM BŁOCIE. DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNEJ ROCZNICY!!! :yeah:
 
     
#girl 

Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 72
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 17:09   

Wiecie dla wszystkich by wystarczyło gdyby organizator spełnił się w powierzonym mu zadaniu wystarczyło każdemu pracownikowi dać bony na jedzenie i picie wykorzystał swoje to niech spada każdy z nas miałby szanse skosztować wszystkiego a nie patrzeć jak inni jedzenia nie szanują ,poza tym nie rozumiem dlaczego jedni siedzieli przy stolikach a drudzy na trawniku przecież listy poszły na tyle szybko że można było zorganizować wszystko aby nikt się nie poczuł niczym nieproszony gość ja nie jestem jakąś wymagającą osobą ale odrobina szacunku do ludzi w końcu wszyscy byliśmy zaproszeni a nie wniesieni,, w torbie na krzywy ryj"sorry ale ja tak właśnie się poczułam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo