Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak długo na 3/4
Autor Wiadomość
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-26, 20:27   

Mała82 napisał/a:
Ja jednak myślę że dużo dają układy bo czy osoba nie umiejąca policzyć do 400 i snująca się po sklepie całą zmianę zasługuje na cały etat?
a I OWSEZM MASZ RACJĘ, ALE CHODIZŁO MI O TO ŻE KTOŚ KOMU ZALEŻY NA SKLEPIE WIE KOMU DAĆ ETAT I KTO NA NIEGO ZAŚŁUGUJE. JESTEM TEGO PRZYKŁĄDEM ZE MIMO ZE PRZENIESLI MNIE NA INNY SKLEP GDZIE KIEROWNICZKA MIAŁA 3 KOLEZANKI , JEDNĄ PRZYJACIOŁKE NA 3/4 TO JA DOSTALEM ETAT BO ZASŁUGIWALEM...
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Yen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-27, 07:36   

Nie śmiem wątpić w to,że zasłużyłeś, ale myślę , że powód miał też nieco inna stronę. Mianowicie jesteś facetem a co za tym idzie możesz więcej i praktycznie każdy ks jeśli ma faceta na sklepie będzie się starał o cały etat dla niego (pod warunkiem, że jest dobry)
 
     
~gosienka_k1985 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-27, 09:56   

Yen napisał/a:
Nie śmiem wątpić w to,że zasłużyłeś, ale myślę , że powód miał też nieco inna stronę. Mianowicie jesteś facetem a co za tym idzie możesz więcej i praktycznie każdy ks jeśli ma faceta na sklepie będzie się starał o cały etat dla niego (pod warunkiem, że jest dobry)

to też nie zawsze jest tak jak piszesz.pisałam wcześnie że osoba pracuje trzy lata(facet)jest dobrym pracowikiem i ma nadal3/4 a przyszła taka co myśli że wszystkie rozumy zjadła i ona po miesiącu ma cały....to jest naprwde niesprawiedliwe ale niestety prawdziwe
 
 
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-27, 10:32   

A może wystarczyło by porozmawiać z kierownikiem rejonu? zapytać się nie szkodzi on nie gryzie ja mając 3/4 porozmawiałem o tym z kierownikiem po czym normalnie w świecie powiedział mi w tym miesiącu raczej nie da rady zobaczę co się da zrobić będę miał możliwość to cię przy wrócę no i jak się okazało po tygodniu kierownik oznajmił mi się że od następnego miesiąca będę pracował na cały etat zaszkodziło zapytać ? Nie.
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-27, 11:17   

Gorzej że teraz to raczej tną etaty niż dają całe bo pracownicy na całym etacie dużo kosztują
 
     
~gosienka_k1985 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-28, 12:40   

osoba o której pisałam pytała czy byłaby taka możliwość i narobili chłopakowi tylko nadziei bo miał dostać a pózniej ,,zapomnieli" i dostali inni
 
 
     
~biała_czarna

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 10:30   

ja byłam 8 mc na 3/4 etatu prosiłam się kierowniczki dwa miesiące o poniesienie etatu powiedziała mi że to jest nagroda dla pracownika za dobra pracę i że nie wolno mieć różnic kasjerskich które niestety miałam tym mnie blokowała po czym przyszedł dzień że KR był na sklepie i tak jakoś zapytałam go czy dałoby się ponieść mojego etatu z 3/4 ma cały ponieważ chciałambym w przyszłości miec godną emeryturę o ile dożyje a on zaczął sie śmieć i powiedział że nic nie wie że kierownicza nic mu nie mówiła i pomyśli. po dwóch tygodniach miałam cały etat. Czasami trzeba ominąć kier sklepu, mnie nie spotkały żadne szykany z tego powodu.
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-25, 14:55   

Dobrze mówisz, ja też uderzałam do KR
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 08:34   

a kto nie ma różnic kasjerskich ? znacie kogoś takiego?
 
     
myszka_zabrze 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Paź 2012
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-26, 19:43   

Hej :)

Powiedzcie mi czy jest tu ktoś ze Śląska ? Konkretnie Zabrze, Ruda Śląska - wiecie czy gdzieś kogoś szukają na cały etat ?
 
     
Anusia84 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-05-16, 23:46   

Witam.

Chciałabym się dowiedzieć jak było u Was z awansem na cały etat???

Na moim sklepie nie wiem czy sytuacja jest normalna, ale może zacznę od początku.

Pracuję w Biedronce już rok, a nie mogę się doprosić pełnego etatu. Mało tego, nie mam nawet jeszcze uprawnień na wózek elektryczny. Koleżanki które się przyjęły dwa miesiące i pół roku temu mają uprawnienia i cały etat.

Nie jestem w pracy gorsza od nich, ba kierownicy są z mojej pracy zadowoleni więc nie wiem o co chodzi .^. Zauważyłam, że na "moim" sklepie im więcej się starasz tym bardziej jesteś wyzywana, tym więcej od Ciebie oczekują. Niedawno zmieniła się u mnie KS. Poprzednia kierowniczka wysyłała na szkolenia na wózek elektryczny i przyznawała pełen etat według stażu, czyli im dłużej pracowałaś tym bardziej Ci się to należało. Obecna KS robi jak chce lub jak jej wygodniej.

Napiszcie jak było u Was, bo może niepotrzebnie się stresuję ;/
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronka183 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 10:23   

Anusia84 ja pracuję już ponad dwa lata i nadal mam 3/4 etatu choć wolałabym cały etat. Staram się wykonywać swoją pracę najlepiej ale najwidoczniej bardziej są doceniane osoby które kabluja donoszą i w ogóle :-( Pare razy byłam pytana czy chcę cały etat ale tak jakoś nie dostałam :-( Smutno mi z tego powodu ale co poradzę!!!!!
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 13:29   

To zależy od fochów kierownictwa ja pracuje już 5lat na 3/4 etatu i narazie nie mam zamiaru przejść na cały , choć propozycji miałam mnóstwo- i teraz jest problem że ludzie nie mogą zrozumiec że ja nie chce całego etatu. Smiech na sali. :boks:
 
     
rakanna1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 16:40   

witam, u mnie na sklepie była ostatnio dziwna akcja z etatami dwie dziewczyny odeszły które miały na 3/4 dali nam jedną z całym i brakowało jeszcze pół etatu, kr miał przenieść znów jedną z całego i dać nam 2 3/4 ale mam taką super kierowniczkę że gadała z kr i dał dwóm osobo z 3/4 na cały i takim cudem mam po roku cały etat i jestem very happy
  Ocena JMP: 7/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-17, 16:51   

Cały etat po 3 miesiącach bez żadnych układów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo