Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak długo na 3/4
Autor Wiadomość
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-04, 21:39   

Zazdroszczę wam tych nocnych dostaw..Spokój,nikt się pod nogami nie plącze i nie zadaje głupich pytań co chwilę..U mnie przeważnie codziennie jest cały tir,rzadko zdarza się mniej,a na zmianie 3 osoby +kierownik i sklep wysokoobrotowy.Nie muszę już chyba nic dodawać ;(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-04, 21:54   

U mnie dzis na niskoobrotowym sklepie, 3 kasjerow + kierownik, do 14 ledwo nabial i warzywa, a gdzie reszta? Jak ruch jest maly, to spoko, ale kilka pierwszych dni po wyplatach to jest naprawde ciezko.
 
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-05, 12:54   

Larrikol u mnie sklep wysokoobrotowy i pracujemy ranna zmiana 3 osoby +kier prawie codziennie cale auto i dostawa zrobiona do 14...ale zapieprz ze pot leci po dupce druga zmiana juz calaki i ogarnac reszte bajzlu ale juz tylko 2 kasjerów +kier i obojatnie czy noon food padamy juz na pyszczki....no ale TK 94% ..kr pyta dlaczego tyle a my odpowiadamy ze jak sie pracuej w okrojonym skladzie to nie da rady wszystko zrobic na 100% pokiwal glowa i poszedl....a te 6% nam zabrali za burdelik przed sklepem ;)
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-22, 20:08   

Hmmm...bziuzia tu się z Tobą zgodzę jak ja się zatrudniałam ciężko bylo o cały etat mi się udało po 2m-cach ale dziewczyny czekały i rok i dwa a najgorsze że na cały dostawały te niekoniecznie pomocne 8) pupilki heh mnie rejonowa doceniła heheh byłam jej pirwszą zatrudnioną osobą heheheh i myślę że nie ma czego żałować praca jest i trzeba się cieszyć :em29:
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-24, 13:19   

U mnie wszystkie kasjerki mają 3/4 i zero szans na cały:(
  Ocena JMP: 7/10
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-24, 13:42   

Ostatnio rozmawiałam z trenerem wewnętrznym, który mi powiedział, że firma kładzie bardzo duży nacisk na ilość etatów w wymiarze 3/4, a KR są z tego rozliczani, niestety firmie bardziej opłaca sie pracownik na 3/4, choćby ze względu na nadgodziny.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-24, 21:55   

jagodak napisał/a:
Ostatnio rozmawiałam z trenerem wewnętrznym, który mi powiedział, że firma kładzie bardzo duży nacisk na ilość etatów w wymiarze 3/4, a KR są z tego rozliczani, niestety firmie bardziej opłaca sie pracownik na 3/4, choćby ze względu na nadgodziny.


Mniejszy ZUS i brak zagrożenia wypłaty za nadgodziny-ale to się ma zmienić
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
~gosienka_k1985 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-24, 23:40   

znam przypadek że ktoś pracuje już 3 lata i o cały etat nie może się doprosić(jest dobrym pracownikiem)a druga przyszła miesiąc temu i dostała już cały etat(nie jest to osoba która rwie się do pracy)ale ma się plecy to można wszystko załatwić.
 
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-24, 23:44   

wszędzie tak jest
 
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-25, 05:36   

gosienka_k1985 napisał/a:
znam przypadek że ktoś pracuje już 3 lata i o cały etat nie może się doprosić(jest dobrym pracownikiem)a druga przyszła miesiąc temu i dostała już cały etat(nie jest to osoba która rwie się do pracy)ale ma się plecy to można wszystko załatwić.

Dokładnie, tak jak to że wiele KS to żony KR, ja znam osobiście trzy takie przypadki
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-26, 03:09   

jagodak napisał/a:
gosienka_k1985 napisał/a:
znam przypadek że ktoś pracuje już 3 lata i o cały etat nie może się doprosić(jest dobrym pracownikiem)a druga przyszła miesiąc temu i dostała już cały etat(nie jest to osoba która rwie się do pracy)ale ma się plecy to można wszystko załatwić.

Dokładnie, tak jak to że wiele KS to żony KR, ja znam osobiście trzy takie przypadki

Mało, mało powiedziane ( brat , siostra, kuzyn lub kuzynka) awans przy zatrudnieniu a ci który pracują długo i są naprawdę dobrzy w tym co robią , awansu doczekać się nie mogą.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-26, 05:53   

zz-biedronka napisał/a:
jagodak napisał/a:
gosienka_k1985 napisał/a:
znam przypadek że ktoś pracuje już 3 lata i o cały etat nie może się doprosić(jest dobrym pracownikiem)a druga przyszła miesiąc temu i dostała już cały etat(nie jest to osoba która rwie się do pracy)ale ma się plecy to można wszystko załatwić.

Dokładnie, tak jak to że wiele KS to żony KR, ja znam osobiście trzy takie przypadki

Mało, mało powiedziane ( brat , siostra, kuzyn lub kuzynka) awans przy zatrudnieniu a ci który pracują długo i są naprawdę dobrzy w tym co robią , awansu doczekać się nie mogą.

To też już zauważyłam, no niestety niby nowoczesna firmava jednak nepotyzm rządzi
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
~gosienka_k1985 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 48
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-26, 11:13   

powiem szczerze że lepsze są awanse wewnętrzne ale osób które się do tego nadają.ja pracuję dość długo by widzieć wszystkie ciemne strony tych awansów a mianowicie-kierownik sklepu załatwia pracę komuś z rodziny a po miesiącu czy dwóch ta osoba dostaje awans dla mnie to kompletna paranoja ponieważ taka osoba nie ma zielonego pojęcia o tej pracy a juz nie wspomnę o tym że kompletnie się do tego nie nadają
 
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-26, 19:31   

To wszystko zależy od tego jakim sie jest człowiekiem... Owszem może i tak jest ze niektórzi wprowaadzają swoich ludzi, i pewnie każdy by z nas tak robił... Ale porządny kierownik potrafi docenić nie kolezanke czy kuzynkę a zwykłego robola i to jemu dadzą cały etat :) Bo jezeli komus zalezy na sklepie to wie jak nim kierowac i co powinno się robić z prawdziwie dobrymi pracownikami ;)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-26, 20:05   

Ja jednak myślę że dużo dają układy bo czy osoba nie umiejąca policzyć do 400 i snująca się po sklepie całą zmianę zasługuje na cały etat?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo