Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2014-09-29, 18:32
NOWY SYSTEM PREMIOWY !
Autor Wiadomość
CiniMinis

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 21:58   

doda30 napisał/a:
a Ty jesteś nieogarniętym osłem bo Robertty napisał że w/g standardów JMP pewnie Cię boli że w JMp kierownik ,z-ca i kasjer to jedno i to samo jesteśmy robole



Jak widać po Twoim nicku zapewne mamy do czynienia z 30 letnią, tlenioną blondynką, życze Ci takiej kadry jak nasza. Dla Twojej wiadomości awansowałem z kasjera, niedawno dostałem propozycję pójścia na KS, jednak było to za daleko od miejsca zamieszkania i z bólem serca odmówiłem czekając na lepszą miejscówkę. Jesteśmy robolami, ale nikt mi nie wmówi, ze KR to kadra menadżerska, Robertty pisze więcej bzdur a Wy mu wierzycie jak stare babcie rydzykowi, gdzie jest napisane, że premia frekwencyjna to 10 % ? no gdzie ? !
 
     
~doda30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 51
Skąd: Gdańsk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 21:59   

CiniMinis odpowiedz jak to jest możliwe że wiedziałeś 4 dni wcześniej jesteś z tamtych związków czy z biura bo jak możesz wiedzieć nim napisze pan prezes list?
  Ocena JMP: 5/10
     
CiniMinis

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 22:01   

Brawa :em29: za ksero wikipedi. W każdej firmie kadrę menadżerską kształtuje zarząd, zapytaj się swojego KR-a czy jest menadżerem, wyśmieje Cię i na tym się skończy. Proponuję zaczerpnąć wiedzy wewnątrz firmowej niżeli wewnątrz internetowej.

[ Dodano: 2014-09-29, 22:04 ]
doda30 napisał/a:
CiniMinis odpowiedz jak to jest możliwe że wiedziałeś 4 dni wcześniej jesteś z tamtych związków czy z biura bo jak możesz wiedzieć nim napisze pan prezes list?


Powiedziałem już, nigdy w związku nie będę bo brzydzę się tym, uważam, że skoro firma nie spełnia moich oczekiwań to trzeba ją zmienić niż robić z siebie kretyna. A biuro ? Nie lubię siedzieć na dupie i się wymądrzać. Ważne to jest skąd wiem ? Nie ! Ważne by każdy z Nas zarabiał tyle na ile zasługuje swoją pracą, życzę i Tobie i innym, byście w końcu zarobili tyle na ile zasługujecie. Pozdrawiam :)
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 22:05   

Uspokójcie się obydwoje. Jeszcze tylko brakuje, żebyśmy sobie wszyscy do gardeł zaczęli skakać....
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 22:05   

Jeżeli sprzątaczkę można nazwać "Konserwatorem powierzchni płaskich" to nas spokojnie menadżerami. :D CiniMinis, proszę zajrzyj do skrzynki zanim Cię zbanują. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 22:06   

Wiesz co Ciniminis jak tak piszesz do kobiety to współczuję Twoim podwładnym ,bo jak tu ich nie szanujesz to w pracy tym bardziej. Fakt jesteś od niedawna zastępcą bo byś zrozumiał co znaczy " w rozumieniu JMP" poczytaj o bonach na święta czy podwyżkach .....

Kolejną kwestią że doda ma rację że wykładnia słowa menager oznacza osobę zarządzającą ,Kr w przeciwieństwie do Ciebie ma 3xkp ,ma możliwość zatrudniania ,rozwiązywania umów i wystawiania kar porządkowych wiec spełnia kryterium kierownika jednostki w ujęciu kodeksu pracy w/g której liczy się między innymi miejsca chronione. Zauważ że MCDonalds kierownik zmiany to menager... myślisz że on ustala ceny?
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 22:11   

Hell napisał/a:
Jeżeli sprzątaczkę można nazwać "Konserwatorem powierzchni płaskich" to nas spokojnie menadżerami. :D CiniMinis, proszę zajrzyj do skrzynki zanim Cię zbanują. :P


jeśli KR to menager, to ja mogę być MŁODSZY menager. Nic mnie bardziej nie ucieszy jak to MŁODSZY. Nawet z menagera mogę zrezygnować :zdrowie:
  Ocena JMP: 3/10
     
CiniMinis

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 22:16   

Robertty napisał/a:
Wiesz co Ciniminis jak tak piszesz do kobiety to współczuję Twoim podwładnym ,bo jak tu ich nie szanujesz to w pracy tym bardziej. Fakt jesteś od niedawna zastępcą bo byś zrozumiał co znaczy " w rozumieniu JMP" poczytaj o bonach na święta czy podwyżkach .....

Kolejną kwestią że doda ma rację że wykładnia słowa menager oznacza osobę zarządzającą ,Kr w przeciwieństwie do Ciebie ma 3xkp ,ma możliwość zatrudniania ,rozwiązywania umów i wystawiania kar porządkowych wiec spełnia kryterium kierownika jednostki w ujęciu kodeksu pracy w/g której liczy się między innymi miejsca chronione. Zauważ że MCDonalds kierownik zmiany to menager... myślisz że on ustala ceny?


Przeglądam forum od dłuższego czasu i Tobie i Wam jako związkom ciągle mało, proponuję zapytać w piśmie do JMP w kwestii menadżerów, bo my nie robimy w mcdonalds tylko w biedronce. Dzięki i cześć :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 22:31   

Myślę że dyskusja z Tobą jest niestety bez sensu i mówię to po raz pierwszy na tym forum- poniżej jakiegokolwiek poziomu. Zaśmiecasz post wątkiem o kłótnie kto to jest menager , obrażasz kobiety na forum
oczywiście jesteś kierownikiem =ang menager

Oczywiście nowy system premiowy zbiegł się przypadkiem z naszymi petycjami , i od dwóch lat złożonym projektem premii za brak absencji ,w tym pierwszym który uwzględniał 1500 zł , które dostawało też dc za okres braku absencji w święta. Naszym postulatem było wyrównanie praw i przyznanie na sklepy ,cóż łatwiej było zabrać chłopakom z dc dla pracodawcy i nikomu nie dać

[ Dodano: 2014-09-29, 22:51 ]
moim zdaniem premia za brak absencji powinna być kwotowa niezależna od premii za 3x (tk, pl,inwentura)
i np być wysokości 100 zł netto do wypłaty, byłoby to sprawiedliwsze, bo teraz kto nie ma premii , nie ma też dodatku za brak absencji.
Absencja to też urlop ,a wliczanie uż jest bez sensu , nie będę ukrywał ,wiadomo niektórzy nadużywają tego przywileju ,ale jeśli ktoś ma jelitówkę i bierze uż bo nie chce l4 ,to dlaczego ma tracić kasę. Inna sytuacja , uż w przypadku śmierci bliskiej osoby, wypadku kogoś z rodziny... tutaj w trudnej sytuacji ukarzemy go jeszcze pozbawieniem premii? chore prawda? I niezgodne z kp.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 23:03   

Cytat:
uwzględniał 1500 zł , które dostawało też dc za okres braku absencji w święta.

Chyba już z 10 razy jak nie więcej prostowałem ,że nie było takiej premii za święta tylko za okres wakacyjny czyli czerwiec-wrzesień i nazywało się to premią letnią. Niestety nie pierwszy raz zauważam ,że wiedza związków o tym co i jak wygląda na Dc jest mizerna i oparta na tym co zasłyszeli a nie na faktach.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 23:09   

ups przepraszam ale zabrali.. Niewiedza może nie całych zz a moja ze względu że byłem wtedy po za strukturami zz więc znam to z opowieści a nie autopsji :ops:

[ Dodano: 2014-09-29, 23:10 ]
mamy tam jednego kolegę z dc w prezydium więc on nadrabia wiedzą :)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 23:18   

Zabrali a jakże ........ i na pewno nie oddadzą ;(
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 23:20   

właśnie hm to teraz może powinniśmy wystąpić o dyskryminacji pracowników DC , bo też powinniście mieć premię za brak absencji
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-09-29, 23:25   

Ma być coś o tym mówione na dniach i o zmianie w naliczaniu błędów ale ile w tym prawdy to się okaże.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-29, 23:30   

Pewnie skorygują skoro tyle u was ludzi odpada na początku bo zanim się nauczą to brak premii zniechęca ,a co innego dostać to co pisałeś a co innego golasa
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo