Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tajemniczy klient
Autor Wiadomość
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-17, 09:50   

To jest tak KR przydziela premie obligatoryjnie wszystkim jak podpadniesz to nie dostaniesz ale KR musi cię poinformować i podać powód do centrali...
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
LOL

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-17, 14:10   

KR przydziela premie zarówna kasjerom jak i kierownikom, a ze z kasjerami sie rzadziej widzi/slyszy/jest w stanie ocenic ich prace, to o ocene pod koniec miesiaca bedzie pytal kierownictwo (KS i Zastepców). Jak ktorys kasjer podpadnie to KS lub Zastępca to zglosi ---> na pewno zrodzi to konflikty, i pogorszy atmosfere na niektorych sklepach, ale faktem jest ze jestesmy w pracy a nie w piaskownicy, wiec niech kazdy odpowiada za siebie. Słowem angazujesz sie w prace, chcesz zeby bylo ok, a nie jestes tylko 8-mio godzinowcem, ktory tylko przychodzi odpykac swoje, to o premie nie muszisz sie martwic.
 
     
~asia75 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-26, 19:35   

A jak to jest na 3/4 eta :szczena: tu?Premia jest pomniejszona?I czy na okresie próbnym ona przysługuje?
_________________
Asia
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-26, 21:16   

Asia, ta premia ma być dopiero w maju za kwiecień, także nikt do końca nie wie jak to będzie i ile a o zasadach możesz sobie poczytać bo te pismo leży sobie w socjalnym, i na pierwszej stronie jest napisane że premia będzie przyznawana w zależności od etatu czyli jestes na 3/4 to i dostaniesz tylko 75% tego co dostanie kasjer zatrudniony na całym etacie. wszyscy czekamy na dodatkowa kase ale jak to będzie to okaże się w praktyce.
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-30, 00:57   

kiedy beda raporty za TK?? ??
  Ocena JMP: 4/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-30, 10:14   

Raporty za TK mają być na początku miesiąca.
Gdyby wysyłali raporty zaraz po wizycie TK to pracownicy po oględzinach raportu do końca danego miesiąca, już by się tak nie starali jak się starać powinni.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-31, 12:09   

A jak to jest, bo nie doczytałam dokładnie,wystarczy żółta buźka :) czy ma być 100%? Jeżeli,np.są wysokie obroty,niskie PL-ki,dobra inwentura,a TK-87% to kasjerzy mogą mieć nadzieja na jakąś małą premie?
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-31, 21:17   

alutka napisał/a:
A jak to jest, bo nie doczytałam dokładnie,wystarczy żółta buźka czy ma być 100%? Jeżeli,np.są wysokie obroty,niskie PL-ki,dobra inwentura,a TK-87% to kasjerzy mogą mieć nadzieja na jakąś małą premie?
Nawet na dość dobrą premie :) TK nie może spaść poniżej 50%, bo wtedy lipa z premii, a w twoim przykładzie premia dla kasjerów była by dość dobra, tylko utrzymajcie TK na takim wyniku, bądz nawet się postarajcie o wyższego % :)
  Ocena JMP: 6/10
     
oszolom2


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 19:12   

jaka premia ??? u mnie premia tylko na papierze mimo wysokiej oceny
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-06, 21:26   

oszolom2 napisał/a:
jaka premia ? u mnie premia tylko na papierze mimo wysokiej oceny

Jeśli teraz za kwiecień dostaniecie wysoką klasyfikującą ocenę to premie ujrzysz też na koncie ;)
Poprzednie miesiące były w ramach testu.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 23:12   

Bartosz napisał/a:
Jeśli teraz za kwiecień dostaniecie wysoką klasyfikującą ocenę to premie ujrzysz też na koncie
Poprzednie miesiące były w ramach testu.

No ja myślę(i w tej kwestii myślenie nie boli :P )
Zastanawiam się nad jedną kwestia....a mianowicie:Wiadomo,że jeżeli ocena przyjdzie średnia,lub niższa,zwłaszcza ta dotycząca poziomu obsługi-jest tam napisane,że kasjer np. nie miał identyfikatora,nie powiedział "dzień dobry " ,nie zaprowadził do póleczki z towarem,itp....Czy KR ma możliwośc sprawdzenia ,kto to był? 8),czy pozostaje to słodką tajemnicą TK???
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-06, 23:29   

Pełny raport z pragonem otrzymuje dystrykt, ale KR również ma do niego wgląd... u nas KR wyraziła się dość jasno, że za niską obsługę klienta będzie tępić.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 23:35   

Bartosz napisał/a:
Pełny raport z pragonem otrzymuje dystrykt, ale KR również ma do niego wgląd... u nas KR wyraziła się dość jasno, że za niską obsługę klienta będzie tępić.

Generalnie wolałabym być tępiona za swoje zaniedbania,dlatego pytam :rool: :aniol:
Chodzi o to,że pracuje w Biedronie stosunkowo krótko,osoby które są tu dłużej ode mnie często na pytanie zadane przez klienta odpowiadaja albo machnięciem ręki,albo burknięciem....Dlatego pytam :)
 
     
~piwo29 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 23:38   

za marzec dostalismy nawet niezle bo 85% za tajemniczego klijenta jak tak bedzie w kwietniu to bedzie dobrze. ja tez krotko pracuje i jak klient mnie pyta o jakis prodokt to prowadze prosto pod regal
 
 
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 23:43   

My mieliśmy za luty 98%,jutro się okaże,ile za marzec :szczena:
Idę spać,bo właśnie mi się przypomniało,że mam na rano
Dobranoc :**
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo