Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bony 2013 / paczki 2013 w Biedronce
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 19:28   

myszkamiki napisał/a:
Witam
a ja mam takie pytanie odnośnie paczki dla dziecka bo spotkala mnie przykra sprawa ;/ mianowicie jakiś kadrowiec nawalil nie wklepal do systemu ze ja urodziłam dziecko a urodziłam 14 listopada i doniosłam wszystkie papiery i akt urodzenia a 10 grudnia dowiedziałam się ze niby dalej jestem na zwolnieniu ciążowym a moje dziecko jest już na swiecie a przez to moja mala nie otrzymala paczki malutkiej należy się paczka a jej nie otrzymala przez niedopatrzenie i ludzki blad chciałabym się zapytać co w tej sprawie czy paczke mala otrzyma czy zostanie jej to wyrównane

A skąd my to mamy wiedzieć, najlepiej skontaktuj się ze sklepem niech to wyjaśnią albo dzwoń bezpośrednio do kadr lub BOP.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
lili2412 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Toruń
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 20:34   

myszkamiki napisał/a:
Witam
a ja mam takie pytanie odnośnie paczki dla dziecka bo spotkala mnie przykra sprawa ;/ mianowicie jakiś kadrowiec nawalil nie wklepal do systemu ze ja urodziłam dziecko a urodziłam 14 listopada i doniosłam wszystkie papiery i akt urodzenia a 10 grudnia dowiedziałam się ze niby dalej jestem na zwolnieniu ciążowym a moje dziecko jest już na swiecie a przez to moja mala nie otrzymala paczki malutkiej należy się paczka a jej nie otrzymala przez niedopatrzenie i ludzki blad chciałabym się zapytać co w tej sprawie czy paczke mala otrzyma czy zostanie jej to wyrównane


A w biedzie nie jest tak że paczka dla dziecka co ukończyło rok? wiem że w innych firmach tak jest ale czy w biedronie to nie wiem... ;)
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-12, 20:40   

Z tego, co tu dziewczyny pisały, to dostały dzieci nawet nie mające ukończonego roku
 
     
kicia30

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 20:48   

a alkohol mozna kupic za bony??
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 20:53   

Jeśli tylko chcesz to można. :)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@frania25 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Gru 2011
Posty: 223
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-12, 23:14   

Moje dziecko nie ukończyło jeszcze roku a paczkę dostało.
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 08:51   

a ja się pytam kto zjadł moje miętowe krówki ? nie miałam ani jednej takiej a tak chciałam spróbować jak smakują ;(
 
     
kicia30

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 09:32   

a czegos nie wolno kupowac za bony?? :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 09:37   

u nas kiedyś kierowniczka zabroniła kupować alkohol ale i tak jej nikt nie słuchał....
 
     
~Monisska 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 09:41   

u nas zakazała kupować sprzętu rtv
_________________
Sobą być nie każdy potrafi...
 
     
~załadunkowy 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 09:54   

DC04 od wczorej od popoludniowki wysyla paczki ;)
 
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 10:08   

Myszka ja mialam 2 lata temu inny problem. Moja córcia ma juz 5 lat męzatką jestem dłuzej ;) a dwa lata temu przy jak zmieniałam adres co z tym idzie dowód ,wtedy wysyłałam papiery i zmianie adres nr dowodu to okazało sie ze jestem panna bez dziecka. :) . Wszystkie akty slubu i akty urodzenia dostarczałam ,byłam przecież na macierzynskim i na wychowawczym,odkad mam dziecko mala dostawała paczki na świeta i dzien dziecka a według nich jestem panna bez dziecka.
Wiec widzisz jaki tam w kadrach jest bałagan :bu:
 
     
@Agnieszka83 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 10:57   

Ja mam troche inny problem. Od czwartku jestem przeniesiona na inny sklep, a co do paczek i bonow to nie ma mnie na liscie na zadnym sklepie. Mam dzwonic dzisiaj i sie dowiadywac....
 
 
     
myszkamiki

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 12:42   

Dzieki za wszystkie odpowiedzi no widzicie jaki maja tam bałagan w tych kadrach a co do mojej sprawy dzwoniłam do swojej biedronki i kierowniczka ma tą sprawę wyjasnic no zobaczymy jak to się rozwiąże fajnie by było żeby moja mała dostała paczkę będzie miała na później ...
 
     
heth

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-13, 13:05   

Agnieszka83 napisał/a:
Ja mam troche inny problem. Od czwartku jestem przeniesiona na inny sklep, a co do paczek i bonow to nie ma mnie na liscie na zadnym sklepie. Mam dzwonic dzisiaj i sie dowiadywac....


Powinnaś zostać poinformowana, że musisz dokonać zakupów przed przeniesieniem - tak nawet mówi procedura– pracownicy, którzy maja zostać przeniesieni na inny sklep powinni dokonać zakupów w sklepie, w którym są na liście do świadczeń socjalnych. Mam nadzieję, że przejdziesz szybko w OHR i liście świadczeń, choć Twoja paczka i tak pewnie przyjechała na stary sklep.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo