Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik pracy
Autor Wiadomość
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-17, 23:02   

Ohr przepusci. Ale zakladajac teoretycznie masz wolny poniedzialekm wtorku Ci nie zmienie ale od srody juz mozna grzebac ile dusza zapragnie ;£
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-18, 10:18   

Wlasnie u nas nie przepuscil!Na moim przykladzie W sobote mialam wolne i chcialy zmienic mi grafik i wlasnie OHR nie przepuscil-ten nowy bo stary bez problemu przepuszczal
 
     
@david88 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 171
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-18, 10:52   

u mnie przepuścił.miałem mieć środę wolna a czwartek do pracy a mam odwrotnie nawet ks nie pytał mnie cy może mi zmienić tylko podczas mojej nieobecności w pracy zmienił i tyle
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-18, 15:20   

Uscislijmy. Jesli w tym samym dniu jestes w pracy i jest zmiana grafiku pusci. Jesli w poniedzialek cien ie ma. Wtorek masz pracujacy nie dokonam zmian. Natomiast juz w srode moge zmienic Ci grafik zdjac wolne lub wstawic wolne.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-18, 17:07   

Jest dokładnie tak jak pisze brodacz. Jeśli jest ktoś na urlopie to w pierwszy pon po urlopie nie można zmienić ale już od wtorku i kolejne dni można zmieniać....
Po prostu nie można wprowadzać zmian danej osobie na kolejny dzień jeśli jej nie ma w pracy np dzisiaj nie było kogoś w pracy więc jutrzejszego dnia mu nie zmienisz ale kolejne dni tak.
 
     
@xxx2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-18, 18:55   

U nas nie mozna wcale zmieniac grafiku jesli kogos nie ma w pracy, nie wazne jaki dzien.Jest zablokowana mozliwosc zmian jesli danej osoby nie ma w pracy
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-20, 01:14   

Już niedługo założą nam łancuchy do nóg i kajdany na ręce! Nie będzie można nic zrobić nawet się wys*&&&ć !

TOTALNY DEBILIZM !!!!!!

Dzwonię do kogoś pytam czy przyjdzie itp. on się zgadza a ja nie mogę zmienić grafiku! Bzdura totalna!!! Jest tyle sytuacji w których konieczna jest zmiana grafiku a tutaj nie można po prostu zmieniać chore!!! Nie tylko na UW, zl nawet jak ktoś ma wolne to nie można mu zmienić kolejnego dnia! Któż to wymyślił ?? 20 lat było jak było! i było dobrze !!! Nagle komuś to przeszkadzało ? Dla nas na podwyżki nie ma pieniędzy a dla jakiejś nędznej firmy kasa na nowy Ohr się znalazła ? I to na pewno nie mała kasa !!! Wystarczyło tylko poprawić formę wprowadzania bilansu/grafiku/urlopów ! Tylko to jest dobre w nowym Ohr. Reszta o kant d*&8 obił ! Ta firma ze wszystkim schodzi na psy! brak ludzi, nędzne premie, full alokacji, zero kontroli nad inwenturą ( teraz to jaka będzie inwa. decyduje DC) , już nawet nie przysyłają płynów do mycia pieca ! Piec nie myty od pół miesiąca ! Bo nie można się doprosić płynu!

Niech zamkną ten burdel jak im takie straty przynosi!

dziękuje za uwagę
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-20, 18:07   

vitalyzd, takie "udogodnienia"w grafiku wymusiła rzeczywistość, nie spotkałeś się chociażby tu na forum z pretensjami osób dotyczącymi zmian w grafiku i różnych z tym związanych wpadek, im podziękuj.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-20, 19:44   

To że nie możesz zmienić grafiku wymusza rzeczywistośc i podejrzewam że kontrole pip.można wezwać pracownika bez zmiany w grafiku. Jak się zgodzi. Wtedy też ma inaczej płatne i inny dzień wolny w zamian.Fakt jest to uciążliwe ale z drugiej strony my nie jesteśmy służbami mundurowymi żebyśmy przybiegali na telefon.tak naprawdę to nawet nie musimy odbierać telefonu podczas wolnego a ostatnio to człowiek nie znał dnia ani godziny kiedy wezwą. Tak jak w filmie NIKITA....😀a teraz koniec. Nieprzewidziana sytuacja????tak trudno przewidzieć że ludzie chorują. Niech zwiększą liczbę etatów lub bulą za pracę na dniu wolnym
  Ocena JMP: 5/10
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-20, 20:01   

stoneczka napisał/a:
To że nie możesz zmienić grafiku wymusza rzeczywistośc i podejrzewam że kontrole pip.można wezwać pracownika bez zmiany w grafiku. Jak się zgodzi. Wtedy też ma inaczej płatne i inny dzień wolny w zamian.Fakt jest to uciążliwe ale z drugiej strony my nie jesteśmy służbami mundurowymi żebyśmy przybiegali na telefon.tak naprawdę to nawet nie musimy odbierać telefonu podczas wolnego a ostatnio to człowiek nie znał dnia ani godziny kiedy wezwą. Tak jak w filmie NIKITA....😀a teraz koniec. Nieprzewidziana sytuacja????tak trudno przewidzieć że ludzie chorują. Niech zwiększą liczbę etatów lub bulą za pracę na dniu wolnym


Jakbyś spadł z kosmosu. Firma będzie miała na to wywalone! Czy u Ciebie nie ma 2 osób nagle czy zdarzą się inne sytuację ! Do tej pory mieli wywalone i coś ma się zmienić ? Teraz to dopiero się zaczną zwolnienia i uż. Nie będzie można zmienić pracownikowi na jego prośbę grafiku bo system nie pozwoli. KR I KO mają w dupie nasze problemy kadrowe , tylko my będziemy mieli problem nikogo nie bedzie obchodziło żę masz tylko 1 osobe na zmianie bo reszta nie przyszła będziesz odpowiadał naganami za nie wykonane zadania.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-20, 21:25   

stoneczka hehe inaczej płatne- raczej zapomnij, dostaniesz z powrotem te "nadpracowane" godziny pod specjalnym kodem na dodatkowym dniu wolnym lub puszczą cię kiedyś o tyle wcześniej do domu i cześć.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-21, 09:45   

Widzisz vitazyld. Wmawia się nam że to nasza wina.nasz obowiązek itp. U nas była taka sytuacja że KO chciała zdegradować zks bo nie udało mu się ściągnąć pracownika. Ktos nie przyszedł.skład osłabiony.palety na sklepie.wpadł Ko i afera....a przecież to pracodawcy obowiązek zapewnić należytą obsług€ na sklepach. Ale po co ....jak my wychodzimy z siebie i łamiemy przepisy.Gdyby tak nie było nadal by funkcjonował stary ohr który na to pozwalał. Myślisz że firma z dobroci serca to zmieniła????jestem zks i też miewam problemy z obsadą. Mało tego. Mam 3osoby na zmianie. Jak ktoś nie dotrze to będą dwie.jeszcze nie tak dawno jak było więcej etatów to kr przewoził w takiej sytuacji pracownika z innego sklepu i po kłopocie. Niech zatrudnią więcej osób.to jest wyjście z sytuacji a nie nagminne łamanie prawa....odwoływanie urlopów,ściąganie pracownika w dzień wolny...zmiany . Grafik pracy powinien być sztywny.wprowadzili miesięczne grafiki żebyśmy mogli sobie planować wolny czas...tak??? A w rzeczywistości naokrągło zmiany ....nic nie możesz zaplanować
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-21, 10:03   

Nic tak nie udowadnia że jest mało etatów na sklepach jak nowy ohr . Nasz kr nam wyliczył że mamy wystarczającą ilość etatów jednak jego teoria runęła jak jedna z kasjerek poszła na l4 , kr na to : zmieńcie grafik a tu zonk :D nikogo nie wpuszcza , a gdyby był jeden etat nawet 3/4 więcej nie było by problemu .
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-21, 10:16   

A ja mam takie pytanie???jak kto$ bierze l4 to skąd bierzecie godziny????macie gdzieś ich za dużo że wycinacie????my staramy się radzić w osłabionym składzie bo nie ma gdzie wycinać. Pracujemy 3/4 więc jak ktoś z rannej zmiany chory to przesuwamy z popołudniówki jedną i jest 3/3.jak nie ma możliwości to ratunkiem jest inny sklep.
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-21, 10:22   

stoneczka, nie mamy luźnych godzin i niestety pracujemy w osłabionym składzie czyli kiero i 2 kasjerów
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo