Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyzysk pracowników
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 14:31   

Właśnie o to chodzi że nigdzie ale ludzie zawsze czytają to co chcieli by żeby było napisane mój sklep też nie dostał i co? Było minęło...
 
     
grigori86

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 16:47   

jak to nie na socjalu wisi chyba ze takie cuda tylko w malopolsce ;)
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 17:04   

Edyta 89 napisał/a:
Muminka napisał/a:

albo to było zagranie taktyczne zarządu i tylko poszło info , a kasa już nie .


Dla wyjaśninia na nadgodziny nie musiałaś się godzić a co do premi to nieliczne sklepy dostały (mój nie) i żyję. Poczytaj czasami shout-box tam był tem temat premi za maj poruszany więc powielac informacji nie będę. Nie pisz bzdur... " albo to było zagranie taktyczne zarządu i tylko poszło info " .


To nie bzdury tylko moje prywatne przemyślenia ...A ty co tak bronisz z Zarządu jesteś ? U mnie na sklepie nie każdy ma dostęp do shout-box , a info było więc po co wieszać na wszystkie sklepy jak dostają nieliczne ... chyba tylko po to żeby pracownika zdenerwować ....
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 18:03   

Skoro wisi na socjalu to proszę przeczytaj... Nie ma tam żadnej obietnicy
 
     
grigori86

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 19:54   

było napisane że suma strat przerosła oczekiwania i żeby pracownicy dostali jakieś premie to wybrane produkty z grup tj. mięso ryby owoce zostana z pl anulowane i dostaniemy pieniądze u mnie na sklepie była to rozpiętość od 50zł do 250zł dla personelu więc nie wiem
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 21:01   

Zgadza się ale nie w każdym przypadku to miało znaczenie i dlatego nie wszystkie sklepy dostały widocznie twój nie przekroczył tego magicznego progu po którym już można zapomnieć o premii...
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 23:30   

Muminka napisał/a:


A ty co tak bronisz z Zarządu jesteś ? U mnie na sklepie nie każdy ma dostęp do shout-box , a info było więc po co wieszać na wszystkie sklepy jak dostają nieliczne ... chyba tylko po to żeby pracownika zdenerwować ....


Żadnego zarządu nie bronię , tylko nie lubię jak ktoś nagina prawdę do własnych potrzeb a Ty to zrobiłaś :zly: Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Poza tym Twoje prywatne przemyślenia pisane na forum czyta wiele osób, wypada się zastanowić a nie bezmyślnie pisać co ślina na język przyniesie. Jeżeli będziesz chciała odpisać coś kąśliwego to proszę w pw żeby nie zaśmiecać forum.
  Ocena JMP: 8/10
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-25, 16:25   

;( I TYLE W TEMACIE ;(

[ Dodano: 2014-06-26, 15:34 ]
Szanowni Państwo
Wyniki operacyjne za maj, w szczególności poziom strat są dalekie od oczekiwań. Jednocześnie wiemy , że wkładają Państwo wiele wysiłku w codzienną pracę i dążenie do realizacji celów w trudnej sytuacji rynkowej. Biorąc pod uwagę Państwa zaangażowanie, Zarząd firmy podjął jednorazową decyzję o wyłączeniu ze wskaźnika strat wybranych produktów z grupy mięso, kwiaty , owoce i warzywa. Dzięki tym działaniom została zwiększona liczba sklepów i osób, które otrzymają premię.

Powyższe odstępstwa od obowiązujących zasad ma charakter jednorazowy i dotyczy wyłącznie premii majowej. Wierzymy że pomoże ono zwiększyć Państwa zaangażowanie w minimalizowanie strat i osiągnąć poprawę wyników w czerwcu.

Z poważaniem ....



Moje pytanie do was kierowników Czy wasi rejoni zgłaszali wasze sklepy do uzyskania tej premii bo u nas kierownicy zastępcy mówią że nasza pani KR nas nie zgłosiła o co w tym chodzi dodam ,że przeszliśmy teraz inwentaryzacje na 0,3 nie wiem czy to dobrze czy źle . .^.
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
jagienka

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-26, 19:45   

Do ktorej musicie wyslac zamowienie?Coraz czesciej wydaje mi sie,ze zakoncze dzien zawalem serca,bo czlowiek nie zdazy porzadnie zrobic o/w a tu juz trzeba myslec o zamowieniu,gdzie tutaj jest miejsce i czas na rzetene sprawdzenie dostawy,na analize zamowienia,tragedia wszystko robi sie w biegu.Moja kr sprawdza czy nasze zamowienie nie zostalo wyslane minute pozniej bo juz afera gotowa i straszenie wyciaganiem konsekwencji.
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-26, 21:03   

minimum 15 minut przed czasem zamowienie i telefon na sb z dokladna godzina wyslanie
luzblus doszlismy do wprawy ze na zamowienie calaka wystarcza 40-45min poloweczka to 15-20min
a jak przycisnie to rekord na calaku obecnie wynosi 13min z kolektorem na sklepie bo z kompa to bajka w 10min zrobic jak sie ktorys dzien z rzedu ranna zmiane ma
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-26, 21:07   

mistrzunio :em29:
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-26, 21:10   

marta1 napisał/a:
mistrzunio :em29:

:#) :nie:

no wlasnie ze tak sie nie da zrobic zamowienia dobrze ale nie ma czasu bo rano trzeba towar odebrac konwoj piekarza i cuda niewidy zrobic a zamowienie poscic przed 9.00
  Ocena JMP: 2/10
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-01, 19:04   

lokii napisał/a:
minimum 15 minut przed czasem zamowienie i telefon na sb z dokladna godzina wyslanie
luzblus doszlismy do wprawy ze na zamowienie calaka wystarcza 40-45min poloweczka to 15-20min
a jak przycisnie to rekord na calaku obecnie wynosi 13min z kolektorem na sklepie bo z kompa to bajka w 10min zrobic jak sie ktorys dzien z rzedu ranna zmiane ma


jak wchodzisz na nowy sklep to nie ma szans zrobić zamówienia nawet w 2h, a jak siedzisz na sklepie kilka lat to możesz zrobić z zamkniętymi oczami.
Nie wiem jak u was na rejonie ale u mnie co chwilę otwierają się nowe biedrony, a rotacja ks i zks to chyba norma
  Ocena JMP: 8/10
     
judytka1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-04, 10:30   za mało etatów na sklepach

za mało pracowników na sklepach ...gdzie 3 kasjerki i kierownik....kiedy siedem lat temu się zatrudniałam w biedronce, też było cięzko ale szło się wyrobić a etatów było nawet wiecej, a teraz spadają na nas coraz to nowsze obowiązki...dokładaja roboty...akcje...rabaty...kosze...pieczywo...itp.....a po wprowadzeniu połatności karta trzy krotnie więcej klientów a nas ? ciągle tyle samo!!! można się wykończyć...ledwo wyrabiamy a firma ma to gdzieś i dokłada i dokłada ....nawet klienci narzekaja ....na jeszcze dłuższe kolejki na brak towaru bo nie ma komu wyłożyc na brak cen bo nie ma komu zrobić o syfie nie wspomnę....za mało ludzi! na zadnym innym większym sklepie tego nie ma tylko tu .....
 
     
mruwa_1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-08-04, 21:15   

hej mam pytanko czy u was w sklepach zdarza się, że kasjerzy chodzą do pracy 7 dni podrząd? ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo