Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżki płacowe 2015
Autor Wiadomość
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 12:58   

W żadnym wypadku, tylko weź proszę do siebie, że jeżeli cierpisz coś do qweerty (co widać na odległość), to skończ proszę te bezsensowne wypowiedzi. Szczerze mówiąc, to (przypuszczam) myślę, że niejedna osoba widząc michalek710, wie, że będzie spina .... To są tylko głupie obrazki, chodziło mi raczej, żebyś poczytał, nie oglądał i czytał między wierszami Pozdrawiam
 
     
~claudia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-23, 17:26   

Nie mam w zwyczaju komentować negatywnie wypowiedzi innych ale, jak powiedział pewien Pan :"niechcem , ale muszem "
@edi-72, pamiętasz , ze każdy ma prawo do wypowiedzi? zatem, zaprzestan proszę atakować innych tylko dlatego ze mają inne zdanie od Twojego.
Poza tym myślę, ze qweerty jest w pełni świadomym człowiekiem i sam doskonale radzi sobie z konwersacja.
Dodam na koniec moja mała dygresje do ogółu : o obecności IQ, świadczy treść wypowiedzi , a nie ilość postów :)
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 17:54   

claudia76, ja nie atakuję, robi to doskonale michalek710, żebyś dokładnie czytała wszystkie tematy i posty może wiedziałabyś o co biega. Też mi zależy na wypowiedziach, a nie kłótniach, stąd mój wpis, a nie atak. To , że qweerty doskonale sobie radzi to nie znaczy, że mnie nie rażą wypowiedzi michalka. Pozdrawiam (każdy ma prawo wypowiedzi, wyrażenia swego zdania ;) )
 
     
~claudia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 38
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-08-23, 18:09   

:D atakujesz niestety i oceniasz.. czytam to, co mnie interesuje i wypowiadam się zgodnie ze swoimi poglądami, a nie pod publiczkę. Na koniec dodam, ze kłótnie i sprzeczki które tu się pojawiają sa dla mnie po prostu żenujące. Temat uważam za zamknięty. Miłego wieczoru :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 18:31   

To normalne, że Tam, gdzie spotyka się tylu ludzi o tak odmiennych poglądach, pojawiają się spięcia i drobne sprzeczki. Na sklepach macie mniej pracowników, a i tak nie jest kolorowo. Nie wiem, czy trzeba robić z tego problem, emocje dodają charakteru dyskusjom ;)
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 18:46   

mam nadzieję ,że Bartosz da tutaj moderatora, bo temat jest zaśmiecany i przesuwa się ważny temat o zmianach w grafiku. Osobiście nie obchodzi mnie co myśli o mnie michałek710 czy Larrikol. To są moi antagoniści i jak ja powiem ,że pada im na głowę g.... deszcz , to oni stwierdzą , że świeci słońce. Niestety taki poziom dyskusji rozmywa temat

Mam nieodparte wrażenie ,że piszą tutaj też ludzie z JMP, którzy mają za zadanie zaciemnianie tematów by nie docierały one do pracowników, i w rozmowie z pracownikami na sklepach ,ludzi też podzielają takie zdanie. Cóż dział monitorowania prasy czuwa, i jak zeznał pan K... miał takie też zadanie,ale te materiały opublikuje ktoś inny.....

temat o grafikach pracy https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3096&start=45

 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:00   

najczęściej to sam robisz tu śmietnik, a dział moderatora już ma. Brak jego aktywności to, moim zdaniem, wcale nie obawa o posądzenie cenzurowania tematów, ale zwykłe braki chęci, więc faktycznie przyda się tu ktoś odpowiedzialny. Piszesz o antagonistach, a pomyslaleś kiedyś, że może ktoś Cię traktuje, po prostu z wzajemnością?
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:06   

larrikol powinnaś sobie dać ostrzeżenie za:

Kod:
Pomimo kilku próśb, dalsze, celowe pisanie nie na temat i prowokowanie do dyskusji na uwłaczającym poziomie.


moderator jeszcze nie widoczny, ale jak się pojawi to mam nadzieję ,że ukróci Twoje pisanie nie na temat i osobiste wycieczki

przypomnę temat: PODWYŻKI 2015 ,przypomnę 2 razy zwracałem uwagę, że temat się rozmywa >:D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:15   

Zacznij w końcu sam korzystać ze swoich dobrych rad.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:18   

i tak w kółko macieju ,sama robisz syf na forum a karzesz innych .Twoja racja, moja prawda,jak przekupa. Poza pisaniem na forum ani nie pracujesz w JMP ,ani nie robisz nic dla ludzi. Widocznie Twoje życie jest tak puste i nudne ,że tutaj odbijasz swoje frustracje
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-23, 19:24   

Larrikol daj już spokój, proszę.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:26   

temat o grafikach pracy https://nasza-biedronka.pl...t=3096&start=45

a temat o podwyżkach i zasłyszanych planach firmy odnośnie wyrównania wynagrodzeń skończył się tutaj

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=2962&postdays=0&postorder=asc&start=75
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:27   

claudia76, .... czytam to, co mnie interesuje - masz wybór
.....wypowiadam się zgodnie ze swoimi poglądami, - Twoje prawo
..... a nie pod publiczkę - krytykując innyc na forum, to już może publiczka ;)
.....Na koniec dodam, ze kłótnie i sprzeczki które tu się pojawiają sa dla mnie po prostu żenujące. - ale skoro Cię interesują tylko takie tematy, więc coś nie halo.
Ja wypowiadam się na tematy, bądź posty, które mnie rażą. Mam prawo wypowiedzi, tak jak Ty. Nie mnie sądzić i oceniać.... :P
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-23, 19:28   

Cytat:
Kod:
[i][b]Prezydium Komisji Zakładowej przedstawiło problem dotyczący podwyżek na spotkaniu cyklicznym dnia 25 czerwca 2015 r. Zwróciliśmy też uwagę na ograniczenie administacyjne, gdzie metr dalej od aglomeracji stoi biedronka i tam nie ma podwyżek dla kadry kierowniczej.

Docierają do nas pewne pogłoski odnośnie zmian jakie szykuje pracodawca odnośnie wyrównania wynagrodzeń...... miejmy nadzieję ,że pracodawca nie zapomni o podwyżkach na stanowiskach kasjerskich. Ciekawe , bo osobiście mam podejrzenia ,że wyskoczą z tym przed wyborami i zapewne powiążą z 20 leciem firmy....[/b][/i]

_________________
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-23, 21:20   

Powiem tak. Jestem zwyklym zasrepca kierownika sklepu, nie zadnym kr czy pracownikiem wyzszym jmp jak nie ktorzy to opisuja. Ja rozumeiem wiele postulatow za jmp i przeciw jmp... Qweerty jest zwiazkowcem wiec jego zdanie musi byc anty wszystkiemu a ja probuje tylko pisac o tym ze nie we wszystkim ma racje. On chce dobrze a czasami pogarsza sytuacje ( dlaczego qweerty ktos ma jechac z innej biedronki oddalonej 40 km i placic na paliwo tylko dlatego ze ktos wzial uz a nie sciagnac osobe kto ramieszka 2km? )Gdzies o tym czytalem sorki za prywate. On jest przeciwko kazdej sytacji wiec chce tylko mu pokazac ze nie zawsze ma racje. Tam gdzie ma uwierzcie sam wstane i bede klaskal
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


phpBB by przemo