Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Początki na kasie
Autor Wiadomość
~Odaaaa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-28, 19:23   

Wiesz są różne sytuacje, nie zawsze wszystko jest winą kasjera. Kiedyś niby miałam 250 zł na plusie. Też podpisalam raport bo co miałam zrobić, zreszta w takiej sytuacji człowiek jest strasznie zestresowany. A przy wplacie kierownikowi brakowalo 250 zl. Okazało się, że pomieszal moją kasę z kasą innej kasjerki.
 
     
~Micha95 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Paź 2017
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-28, 22:20   

Nie szukam winnego. Wiem że kasa to moja odpowiedzialność ale zawsze uważam... Może rzeczywiście źle wpisałam kwotę jaką dostałam od klienta tylko wtedy bym się zorientowała bo przy reszcie by sie nie zgadzało... Sama nie wiem... 😓😢
Boje się rozmowy bo szczerze sama nir wiem co powiedzieć...i jak zostane potraktowana...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-29, 02:55   

Micha95 napisał/a:
Nie szukam winnego. Wiem że kasa to moja odpowiedzialność ale zawsze uważam... Może rzeczywiście źle wpisałam kwotę jaką dostałam od klienta tylko wtedy bym się zorientowała bo przy reszcie by sie nie zgadzało... Sama nie wiem... 😓😢
Boje się rozmowy bo szczerze sama nir wiem co powiedzieć...i jak zostane potraktowana...

Nie wiem czy ty się pomyliłaś czy zaszły jakieś inne okoliczności, ale wiem, że gdybyś się pomyliła, to byś się mogła nie zorientować, bo gdybyś się zorientowała to błąd byś naprawiła i by nie było pomyłki - na tym polega pomyłka, że w dobrej wierze, myśląc i mając przekonanie, że robisz to co słuszne, jednak wychodzi co innego. Czasem jest tak, że kojarzymy jakiś moment, w którym mogło pójść coś nie tak, a czasem można nie mieć pojęcia i na przyszłość pozostaje tylko jedno - jeszcze bardziej uwazać
 
     
~Micha95 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Paź 2017
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-31, 16:36   

Pieniądze się znalazły.
Kierowniczka wyciągnęła je z sejfu i powiedziała że leżały pod stołem...
Najlepsze jest to że jakoś ani ja ani druga kasjerka która była wtedy ze mną nigdzie nie widziała.
Teraz z jednej strony czuje ulge a z drugiej teraz nie wiem jak to odebrać. Nigdzie nie widziały ich 2 osoby a nastepnego dnia pieniądze są... E już nawet nie chcę nad tym myśleć. Druga kasjerka powiedziała że powinnam mieć pretensje do zk.bo to on wyciągał 100 i 200 z tej czarnej kasetki, ale ja mam już to w nosie. Ważne że się okazało że pieniądze były...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-31, 22:09   

Micha95 napisał/a:
Pieniądze się znalazły.
Kierowniczka wyciągnęła je z sejfu i powiedziała że leżały pod stołem...
Najlepsze jest to że jakoś ani ja ani druga kasjerka która była wtedy ze mną nigdzie nie widziała.
Teraz z jednej strony czuje ulge a z drugiej teraz nie wiem jak to odebrać. Nigdzie nie widziały ich 2 osoby a nastepnego dnia pieniądze są... E już nawet nie chcę nad tym myśleć. Druga kasjerka powiedziała że powinnam mieć pretensje do zk.bo to on wyciągał 100 i 200 z tej czarnej kasetki, ale ja mam już to w nosie. Ważne że się okazało że pieniądze były...


tylko ten się nie myli, co nic nie robi zk ks i każdy z nas to tak samo człowiek i ma prawo się pomylić, dobrze, że się wyjaśniło
 
     
~Micha95 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Paź 2017
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-01, 16:06   

MalaAsia napisał/a:
Micha95 napisał/a:
Pieniądze się znalazły.
Kierowniczka wyciągnęła je z sejfu i powiedziała że leżały pod stołem...
Najlepsze jest to że jakoś ani ja ani druga kasjerka która była wtedy ze mną nigdzie nie widziała.
Teraz z jednej strony czuje ulge a z drugiej teraz nie wiem jak to odebrać. Nigdzie nie widziały ich 2 osoby a nastepnego dnia pieniądze są... E już nawet nie chcę nad tym myśleć. Druga kasjerka powiedziała że powinnam mieć pretensje do zk.bo to on wyciągał 100 i 200 z tej czarnej kasetki, ale ja mam już to w nosie. Ważne że się okazało że pieniądze były...


tylko ten się nie myli, co nic nie robi zk ks i każdy z nas to tak samo człowiek i ma prawo się pomylić, dobrze, że się wyjaśniło


No ja rozumiem że każdy może się pomylić tylko to mi się że tak powiem oberwało pomimo tego że to on liczył i wyciągał banknoty... A już mało mnie to. Ważne że kasa jest.
...
Teraz mam inne pytanie. Wyjaśni mi ktoś jak zarejestrować ta karte przedplacowa? Bo zrobiłam tak jak było napisane na tej kartce dołączonj do niej. Tylko np.koleżanka mówiła coś o jakimś nipie numerze biedronki itp.a ja nic takiego nie musiałam wpisywać 😔
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 08:09   

Chodzi o wypełnienie oświadczenia na stronie www.dlanaswjm o dochodach
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
~Micha95 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Paź 2017
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 17:38   

bolka napisał/a:
Chodzi o wypełnienie oświadczenia na stronie www.dlanaswjm o dochodach

A ja też muszę je wypełnić jeśli nie pracowałam w 2016? Niby pracowałam od marca do czerwca za granicą ale np.jak już podpisywałam umowę to kierowniczka powiedziała żebym tego nie pisała bo musiała bym iść do tłumacza żeby tą umowę przetłumaczyć...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 17:53   

czyli nie pracowalas zaznaczasz pierwsza opcje od 0 do 1000
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 17:56   

musisz , to jest podstawa do otrzymania świadczeń socjalnych , tłumacz nie jest Ci potrzebny , przecież wiesz ile zarobiłaś a jeśli nawet przyjmiesz opcję że nie pracowałaś to oświadczenie o dochodach musisz złożyć zaznaczając odpowiedni próg .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Micha95 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Paź 2017
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 19:23   

No dobrze ale ja pracowałam dopiero w tym roku...
A tam widzę że za 2016 rok.
I to jest na socjal tak?
Jeśli ja np. nie chcę korzystać z tej wyprawki dla dziecka to muszę to wypełniać? To jest na cały socjal? Czyli np.na tą karte multisport czy jakos tak też?
I np.czy jak wypełnia ten wniosek w przyszły poniedziałek bo nawet nie znam numeru biedronki itp informacji o niej, które tam muszę wpisać...ma to jakiś wpływ na nie wiem tą karte przedplacowa?...
 
     
Koralina 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Paź 2017
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 19:49   

Tak ma wpływ, bo na kartę przedpłaconą wpływają pieniądze z socjalu, czyli pieniądze na wyprawkę dla dziecka, kasa na święta itp. Jeśli nie wypełnisz dochodów za zeszly rok do 13 listopada, to nie dostaniesz żadnych pieniędzy, a już na pewno nie tych świątecznych.
 
     
UrszulkaFi

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 19:51   

Oświadczenie o dochodach trzeba wypełnić, jeśli chcesz skorzystać z jakiegokolwiek programu wsparcia: zasilenia karty przedpłaconej, zapomogi, pożyczki, wyprawki szkolnej dla dziecka itp., itd.
 
     
~Micha95 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Paź 2017
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-11-02, 21:29   

Ok dziękuję za odpowiedzi juz wypełniłam 😊
I tylko tyle? Z skąd mam być pewna że to ,,poszło "...(wiem głupie pytanie ale pierwszy raz coś takiego wypełniam)
Wysłałam i później wyświetla mi się tylko twój dochód... I poniżej formularze i ankiety. Czy to oznacza że dobrze zrobiłam i jest już to zakonczone...

[ Dodano: 2017-11-02, 21:29 ]
Ok dziękuję za odpowiedzi juz wypełniłam 😊
I tylko tyle? Z skąd mam być pewna że to ,,poszło "...(wiem głupie pytanie ale pierwszy raz coś takiego wypełniam)
Wysłałam i później wyświetla mi się tylko twój dochód... I poniżej formularze i ankiety. Czy to oznacza że dobrze zrobiłam i jest już to zakonczone...
 
     
Slapenwerken 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-30, 17:53   

Kasy dotykowe to dno . caly ich android slaby. Najlepsze kasy to te z guIkami. Wzieli by przyklad z jumbo lub albert heijn gdzie na ekranie kasy w chwili placenia lub przed kasowaniem pokazuje sie widok z kamery pod lada od strony klienta opcja dobra. Tak samo zmiqna na blavhy pionowe w pulkach te niebieskie zamiast zwyklej kratki 2x2 czm to tez pomysl do bani. Gdy wykladasz towar przez kratki widac kolejna alejke a malo jakizlodziej zdaje sobie z tego sprawe ze mozna. Podpatrywac 1 alejke z drugiej. Jak widac nie tylko oni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo