Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca na stacji paliw.
Autor Wiadomość
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-08, 12:16   Praca na stacji paliw.

Pozwoliłem sobie rozpocząć ten wątek, ponieważ uważam, że to jest odpowiednie miejsce, aby porozmawiać o plusach oraz minusach pracy na stacji paliw. Osobiście szukam pracy wszędzie nawet na stacjach paliw w mieście.

Chciałem tutaj poczytać opinie Biedronek, których znajomi pracowali lub pracują nadal na stacjach paliw i jakie mają zadanie na ten temat. Osobiście jestem zdania, że każda praca jest jak praca, która ma swoje zalety oraz wady, o których chcę z Wami porozmawiać.

Zapraszam do dyskusji na ten temat.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 12:21   

no tak bez wątpienia praca na stacji paliw to to na czym znamy się najlepiej :-)
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 12:49   

jagodak, a czym on się pyta Ciebie jako Biedronkowicz u prace na stacji paliw ? Przeczytaj dokładnie co napisał Kochaś.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 12:52   

tklient napisał/a:
jagodak, a czym on się pyta Ciebie jako Biedronkowicz u prace na stacji paliw ? Przeczytaj dokładnie co napisał Kochaś.

JA dokładnie przeczytałam i nie rozumiem tylko jednego, intencji Pana który założył wątek.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 12:54   

Pyta sie czy ktoś pracuje na stacji z waszych znajomych bądź rodziny i prosi o opinie.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 12:57   

jagodak, to jest temat w offtopie, więc każdy może sobie tu założyć temat np o du*e marynie i będzie ok :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 20:11   

Z tego co wiem, to pracują najczęściej na zmiany 12h.
Też mają kroki w obsłudze klienta, np. wciskanie produktów i też mają TK.
I jeszcze przygotowywanie posiłków (obsługa podgrzewaczy, ekspresów itd, ale to już zależy od stacji)
Ogólnie, zależy jaka jest u Ciebie wysoko czy niskoobrotowa. Na jednych nie mają co robić, a na innych non stop na nogach i dużo obowiązków.
A i słyszałam, że pensja podobna do biedronkowych i co roku podwyżki o parę złotych.

Niewiele tych informacji... .^.
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 06:11   

Mają TK, ale nie tak rygorystycznie jak w Biedronce :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 08:36   

tklient, oj mylisz się ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 08:50   

jednak nie mylę się :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 09:22   

tklient, robiłem przy tym więc nie opowiadaj ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
kitty24 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Gru 2011
Posty: 21
Skąd: miasto
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 11:21   

Ja pracowalam pół roku na "tankszteli"...nie jest to latwa robota ale całkiem przyjemna, jeśli ktoś lubi kontakt z klientem.Co do TK to i owszem, jest i to duuużo bardziej rygorystyczny niż nasz.Właściciele stacji pilnują wyników TK na równi z zyskami, szczególnie ci co maja stacje w ajencji.Dwa, trzy niepomyślne wyniki Tajniaka i stacje są im odbierane-to akurat znam z autopsji.Zarobki są nienajgorsze ale to też zależy od szefa stacji.Moj np. przyznawal premie w zależności od sprzedaży produktów macierzystych firmy: płyny do spryskiwaczy, karnety na myjnie, itp Najlepsza moja pensja, z premią na 3 miejscu wśród 'naszych" na stacji to 2500 na łapkę. Nie doliczam napiwków, które się zdarzają i to całkiem fajne....Dni świąteczne dodatkowo płatne-zwykle święto 75zł, Boże Narodzenie, Wielkanoc i inne ustawowo wolne po 150zł a za Sylwestra dostawało się 300złSystem pracy 12 godzinny jest "do przejścia"- my sobie ustalaliśmy kto jak mniej więcej chce i może pracować więc zdarzało się nawet 7/7- tydzień pracy a potem tydzień wolnego...to tak z grubsza. Mam nadzieję, że coś pomogłam.Pozdrawiam.

P.S. Można było na luzaku robić nadgodziny, nikt nie robił problemów więc zarobić też można było nieźle :)
 
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-10, 07:44   

nn79 i kitty24 dziękuję Wam za przybliżenie pracy na stacji paliw. Poczytałem sobie trochę i widzę wiele negatywnych opinii zamieszczanych w internecie o pracy na stacjach paliw. Z tego co wyczytałem to głównie praca na stacji paliw polega na: dokładaniu towaru, obsłudze Klienta pamiętając o standardach obsługi, proponowaniu płynu do spryskiwaczy, robieniu hod-dogów oraz kawy i herbaty, szorowaniu kibla, myciu podłogi oraz tankowaniu LPG, a także staniu na peronie w chwili nieobecności Podjazdowego.

Szczerze powiedziawszy grafik pracy może być różny, bo może być system 7 dniówek, 7 dni wolnego, 7 dni nocek i dalej to samo albo dniówka, wolne, nocka, dwa dni wolnego i dalej to samo. Z reguły stacje mają różne grafiki pracy, ale można też spotkać system dwie dniówki, dwa dni wolnego, dwie nocki, dwa dni wolnego.

Jeśli możecie mi jeszcze coś opisać to będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc w tej sprawie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo