Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwykły dzień w pracy...
Autor Wiadomość
#makarenka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-16, 20:31   

Moze to blad ale nigdy nie sprawdzam ceny towaru bez skasowania predzej czegos innego:) Ostatnia pozycje zawsze moge sama wykasowac:) A na prosbe kasjera czy mozna tylko sprawdzic cene, zaden klient nie zareagowal odmownie:)

[ Dodano: 2010-06-16, 21:36 ]
A jesli akurat mam kolejke a klient wciaz nie jest pewny ceny, dzwonie na kierownika badz wolna kasierke,ktora przejmuje "upierdliwego" klienta:)
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-17, 16:34   

u nas za samodzielne wycofanie ostatniej pozycji można wylecieć
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-17, 22:39   

U nas taka opcja jest zablokowana :D ale na innych sklepach jest odblokowana
  Ocena JMP: 6/10
     
~Patrycja.S. 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 55
Skąd: WOLIN
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-18, 08:48   

my mamy zablokowane...kierownika wzywamy jak cos trzeba wycofac
_________________
Każda zabawa jest dobra, jeśli tylko potrafisz się w nią bawic .
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-18, 18:29   

u nas jest odblokowana, a z miesiąc temu wymienili nam skanery na (hmm) bardziej czułe i ja osobiście dziennie cofam z 10 razy samodzielnie. Tyle, że na ZECIE widać na ile wycofaliśmy samemu i jeśli jest zbyt duża suma to trzeba się tłumaczyć. Zwłaszcza osoby co są u nas poniżej 1 roku.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
#Edycia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-19, 10:57   

U nas można wycofywać ostatnią pozycję, rzadko zdarza mi się to robić ale czasami korzystam z tej opcji
 
     
goska88

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-23, 18:24   

hej mam wazna sprawe kto mi doradzi wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy! 4 tydzien kiedy mam powiedziec kierownikowi i do ktorego miesiaca moge pracowac.
 
     
~jupi

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 19:55   

na moim sklepie można wycofywać ostatnią pozycję i nikt nie robi z tego afery- to normalna czynność. A co do tych fantastycznych przeżyć z klientami to super okazja aby klient się wkurzył jeszcze bardziej. Pamiętajcie im klient w gorszym stanie emocjonalnym tym my musimy być milsi!!!!!!!!!!!! To dopiero ich denerwuje!!!!!!!!!!!!!!!!! Kilka razy zdarzyło mi się, że klient wyzywał mnie od najgorszych, a ja go grzecznie słuchałam i uśmiechałam się. Czasami nawet brali zamach ale coś ich powstrzymywało. Ja grzecznie ich żegnałam DZIĘKUJĘ ZAPRASZAM PONOWNIE! A jeżeli ktoś robi duży dym to albo kierownik, który ma zlewkę na takich delikwentów albo wdusić napadówkę. I po sprawie. A generalnie to pamiętajcie: co nas nie zabije to wzmocni. niektórzy klienci są specjalnej troski i to na nich ćwiczmy swoją perfidność, miłą złośliwość, i opanowanie. Praktykuję to od 7 lat i działa!
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 19:57   

nie miałam jeszcze żadnej takiej sytuacji, ale myślę że jeszcze trafi mi się nie raz. podziwiam Cie Bartku i pozdrawiam gorąco :em29:
_________________
lalka
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-08, 09:26   

goska88 napisał/a:
hej mam wazna sprawe kto mi doradzi wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy! 4 tydzien kiedy mam powiedziec kierownikowi i do ktorego miesiaca moge pracowac.


Gosiu najważniejsze to teraz abys udała sie do lekarza. on odradzi ci pracy, przewaznie tak jest. bo mimo iz bedziesz uwazac na siebie mozesz zaszkodzic dziecku a gdyby stało sie cos powazniejszego to jeszcze mogłabys o to winic firme.
Nasza firma zreszta nie chce zeby kobiety w ciazy pracowały, bo praktycznie szedzie czaja sie zagrozenia dla tej osoby....
lekarz pewnie tez ci odradzi. w naszej biedronce dziewczyny jak tylko dowiedziały sie ze sa w ciazy od razu szły na chorobowe....

pozdrawiam:)
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo