Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na Związki Zawodowe "Biedronka"

Czy jesteś zapisany w związkach zawodowych?
Tak
14%
[ 19 ]
Nie, ale planuję...
15%
[ 21 ]
Nie
70%
[ 95 ]
Głosowań: 135
Wszystkich Głosów: 135

Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-03-17, 00:22   Uwaga na Związki Zawodowe "Biedronka"

Hmm... zacznę może od tego iż zarejestrowałem się u nich na forum i po chwili dostałem wiadomość prywatną od jednego z użytkowników, a raczej administratorów na koncie zwykłego użytkownika o nazwie: zwiazkowiec, wiadomości przedstawiał publicznie nie będę, ale miała charakter lekko ostrzegawczy. Na wiadomość oczywiście odpisałem, lecz na tym skończyło się pisanie wiadomości prywatnych (może ten Pan nie wiedział co odpisać? o tak, zdecydowanie nie wiedział co odpisać :P )
Później zabrałem się za czytanie "ich" forum i napisałem swoje trzy grosze w temacie "do Pana Generała (wszyscy wiedzą o kogo chodzi)", moja wypowiedź widocznie bardzo ich zabolała bo została skasowana, dlatego przedstawię ją tu:
    naszabiedronka napisał/a:

    Zarejestrowałem się na tym forum z czystej ciekawości. Na starcie dostałem powitalną prywatną wiadomość w stylu ostrzegawczym (?) bo chyba taki styl miała mieć ta wiadomość, ale mniejsza o wiadomość. Przeglądnąłem sporo tematów, wypowiedzi i wieje tu BARDZO dużą wazeliną i kilkoma różnymi kontami użytkowników od jednej i tej samej osoby. Ale nie o tym chciałem tu napisać. Związkowcem żadnym nie jestem, więc nie interesują mnie wasze kłótnie, nie raz na poziomie wręcz dziecinnym o to, który związek zdziałał więcej dla pracowników. Irytuje mnie tylko fakt, że na forum ZZ nie zauważyłem aby żaden z administratorów czy głównych działaczy związku was obrażał a, u was po pierwszym logowaniu rzuca się w oczy temat jacy "tamci" są źli, jacy oni dla was nie "dobzi", jak oni was źle traktują... Nie uważacie, że jednak trochę przesadzacie? Panowie! trochę powagi, nie wiem ile w tym prawdy, iż jesteście ekipą o wyższej randze w JMD, ale jeśli to prawda to szczerze ubolewam nad waszym zachowaniem.


Z tego miejsca chciałem podkreślić, że takie zachowanie jest karygodne i nie warto się rejestrować na jakimkolwiek forum gdzie usuwają posty bez podania przyczyny. Dla jasności - forum służy do wymiany poglądu bądź informacji. Co więcej, uważam, że jeśli Ci ludzie (KR, KO i reszta kierownictwa z górnej półki) zachowują się tak bezczelnie i nie odpowiedzialnie na własnym forum, to nawet nie chcę myśleć jak oni prowadzą swoje własne "związki zawodowe" - zapewne bardzo podobnie. Uważam, że jeśli ktoś odczuwa potrzebę do wstąpienia w związki zawodowe to lepiej zapisać się do związków zewnętrznych, gdzie firma Jeronimo Martins nie sprawuje kontroli nad działaczami związku - niż iść do wyżej przedstawionych osób.

Podkreślam, że powyższa wypowiedź to moja prywatna opinia.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
alinek69 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-17, 10:50   

Pięknie... Nie obawiasz się zemsty? Jeśli to górne kierownictwo to mogą poszeptać wśród siebie na zebraniu o takim jednym Bartoszu >:D
 
     
biedron

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-22, 15:49   

A ja tam myślę że Bartosz doskonale sobie poradzi z "górą":) a nawet jeśli nie udałoby się zachować pracy, to i tak znajdzie sobie lepszą (bo na lepsza zasługuje:) Pozdrowienia!!!
 
     
asia3456789

Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-12, 09:48   

ja sie zapisalam i nie zalujew ;)
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-12, 23:37   

O którym forum związków jest mowa?Bo mamy dwa.
zwiazki-biedronka.pl
zz-biedronka.pl
Z wypowiedzi wnoskuje ze chodzi o to pierwsze forum.
Nie podoba mi sie to ze wiecznie sie wyklucaja ze zwiazkami Solidarnosci zamiast sprobowac sie porozumiec.Chyba istnieja tylko po to aby sie wyklaucac o obrazac Piotra (generała).

//
Tak. Problem dotyczy pierwszego forum.
Bartosz
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-13, 15:11   

Chodzi o pierwszy związek,tzw przykrywka związkowa.Same dyrektorstwo i KR.Firma celowo wprowadza SWÓJ zwiazek aby destabilizować działanie prawdziwej Solidarności.Dzięki temu może swoje decyzje przyklepywać osiągając wymaganą prawnie akceptacją własnego fikcyjnego zwiazku zawodowego.Prawdziwą Solidarność można olać,wszak wszystko zatwierdzone przez podstawiony ZZ. np. fundusz socjalny itp prawnie musi zaakceptować ZZ,więc najprościej podsunąć go SWOIM i w nosie można mieć prawdziwe związki.Prawnie JMD jest o.k. Prosty i banalny pomysł ?? ;)
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-15, 22:37   

tomcio_em napisał/a:
Chodzi o pierwszy związek,tzw przykrywka związkowa.Same dyrektorstwo i KR.Firma celowo wprowadza SWÓJ zwiazek aby destabilizować działanie prawdziwej Solidarności.Dzięki temu może swoje decyzje przyklepywać osiągając wymaganą prawnie akceptacją własnego fikcyjnego zwiazku zawodowego.Prawdziwą Solidarność można olać,wszak wszystko zatwierdzone przez podstawiony ZZ. np. fundusz socjalny itp prawnie musi zaakceptować ZZ,więc najprościej podsunąć go SWOIM i w nosie można mieć prawdziwe związki.Prawnie JMD jest o.k. Prosty i banalny pomysł ?? ;)


Człowieku , w takim razie się określ jakie w końcu masz zdanie na temet ZZ, bo na każdym z forów ZZ JMD zabierasz chętnie głos i w każdym milutko wypisujesz się o ZZ . Moim zdaniem masz lukę z charakterze i nie bardzo masz ją czym zapełnić, może zwyczajnie zasyp tą część mózgu piachem która i tak w niczym ci się już nie przyda..
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-16, 17:26   

janeczek555 napisał/a:
Człowieku , w takim razie się określ jakie w końcu masz zdanie na temet ZZ, bo na każdym z forów ZZ JMD zabierasz chętnie głos i w każdym milutko wypisujesz się o ZZ . Moim zdaniem masz lukę z charakterze i nie bardzo masz ją czym zapełnić, może zwyczajnie zasyp tą część mózgu piachem która i tak w niczym ci się już nie przyda..

Skoro tak twierdzisz przekopiuj tu "te niby moje wpisy" Chętnie się o sobie i ewentualnych lukach charakteru doedukuję.
Tak na marginesie jestem i zawsze byłem wierny Prawdziwej Solidarności i nie uważam by zabieranie głosu tu czy tam godziło w moje przekonania. O moją głowę się nie martw,mózg w porównaniu do Ciebie mam zupełnie kompletny i na miejscu.
 
     
ZZ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-27, 16:49   

janeczek555 napisał/a:
tomcio_em napisał/a:
Chodzi o pierwszy związek,tzw przykrywka związkowa.Same dyrektorstwo i KR.Firma celowo wprowadza SWÓJ zwiazek aby destabilizować działanie prawdziwej Solidarności.Dzięki temu może swoje decyzje przyklepywać osiągając wymaganą prawnie akceptacją własnego fikcyjnego zwiazku zawodowego.Prawdziwą Solidarność można olać,wszak wszystko zatwierdzone przez podstawiony ZZ. np. fundusz socjalny itp prawnie musi zaakceptować ZZ,więc najprościej podsunąć go SWOIM i w nosie można mieć prawdziwe związki.Prawnie JMD jest o.k. Prosty i banalny pomysł ?? ;)


Człowieku , w takim razie się określ jakie w końcu masz zdanie na temet ZZ, bo na każdym z forów ZZ JMD zabierasz chętnie głos i w każdym milutko wypisujesz się o ZZ . Moim zdaniem masz lukę z charakterze i nie bardzo masz ją czym zapełnić, może zwyczajnie zasyp tą część mózgu piachem która i tak w niczym ci się już nie przyda..





janeczku zapemietaj sobie jedno jest tylko jedna SOLIDARNOSC a ty mozesz co najwyzej od nas kopa w dupe dostac ze spadniesz i bedzie cie bolec i buty nam mozesz czyscic
zwiazki zawodowe sa tylko jedne i kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

solidarnosc wygra rozumiesz maly pajacu nic nie warty bym ci napisal ale szkoda cie klałnie bo nasz zwiazek ma 30 lat histori a twoj ile ma dwa lub moze trzy lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ludzie twojego pokroju to gnidy i tyle ci powiem

a to forum tez swojom droga jest tez przez jmd zrobione i jmd je wspiera napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet ma taka nazwe jak gazeta propagandowa jmd!!!!!!!!!!!!!!!! NASZA BIEDRONKA moglo sie lepiej postarac bo to jawne plucie na nas na kasjerow i zwiazkowcow!!

tu sie nieprawde pisze wejdz na nasze forum to zobaczysz jak wyglada wszystko ty czlowieku ze zwiazkow nszz biedronk bo dla nich musisz robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>:D >:D
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-27, 22:03   

ZZ napisał/a:
janeczek555 napisał/a:
tomcio_em napisał/a:
Chodzi o pierwszy związek,tzw przykrywka związkowa.Same dyrektorstwo i KR.Firma celowo wprowadza SWÓJ zwiazek aby destabilizować działanie prawdziwej Solidarności.Dzięki temu może swoje decyzje przyklepywać osiągając wymaganą prawnie akceptacją własnego fikcyjnego zwiazku zawodowego.Prawdziwą Solidarność można olać,wszak wszystko zatwierdzone przez podstawiony ZZ. np. fundusz socjalny itp prawnie musi zaakceptować ZZ,więc najprościej podsunąć go SWOIM i w nosie można mieć prawdziwe związki.Prawnie JMD jest o.k. Prosty i banalny pomysł ?? ;)


Człowieku , w takim razie się określ jakie w końcu masz zdanie na temet ZZ, bo na każdym z forów ZZ JMD zabierasz chętnie głos i w każdym milutko wypisujesz się o ZZ . Moim zdaniem masz lukę z charakterze i nie bardzo masz ją czym zapełnić, może zwyczajnie zasyp tą część mózgu piachem która i tak w niczym ci się już nie przyda..





janeczku zapemietaj sobie jedno jest tylko jedna SOLIDARNOSC a ty mozesz co najwyzej od nas kopa w dupe dostac ze spadniesz i bedzie cie bolec i buty nam mozesz czyscic
zwiazki zawodowe sa tylko jedne i kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

solidarnosc wygra rozumiesz maly pajacu nic nie warty bym ci napisal ale szkoda cie klałnie bo nasz zwiazek ma 30 lat histori a twoj ile ma dwa lub moze trzy lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ludzie twojego pokroju to gnidy i tyle ci powiem

a to forum tez swojom droga jest tez przez jmd zrobione i jmd je wspiera napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet ma taka nazwe jak gazeta propagandowa jmd!!!!!!!!!!!!!!!! NASZA BIEDRONKA moglo sie lepiej postarac bo to jawne plucie na nas na kasjerow i zwiazkowcow!!

tu sie nieprawde pisze wejdz na nasze forum to zobaczysz jak wyglada wszystko ty czlowieku ze zwiazkow nszz biedronk bo dla nich musisz robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>:D >:D


Żal mi takich ludzi jak Ty człowieczku, nie powinienem odpisywać Ci na te wypociny intelektualne, no ale cóż na tyle stać Ciebie i trudno zbyt wiele oczekiwać. A swoją drogą, współczuję Piotrowi, że niestety takich kretynów jak Ty też musi przyjmować w swoje szeregi. Bo są tam naprawdę wartościowi ludzie, ale Ciebie do tej kategorii nie wliczam. Aha , nie profanuj stanowiska zastępcy nawet kasjera w naszej firmie, swoim poziomem sięgasz co najwyżej krawędzi muszli klozetowej miesjkiego szaletu 5. kategorii.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-11-27, 22:04   

ZZ napisał/a:
janeczek555 napisał/a:
tomcio_em napisał/a:
Chodzi o pierwszy związek,tzw przykrywka związkowa.Same dyrektorstwo i KR.Firma celowo wprowadza SWÓJ zwiazek aby destabilizować działanie prawdziwej Solidarności.Dzięki temu może swoje decyzje przyklepywać osiągając wymaganą prawnie akceptacją własnego fikcyjnego zwiazku zawodowego.Prawdziwą Solidarność można olać,wszak wszystko zatwierdzone przez podstawiony ZZ. np. fundusz socjalny itp prawnie musi zaakceptować ZZ,więc najprościej podsunąć go SWOIM i w nosie można mieć prawdziwe związki.Prawnie JMD jest o.k. Prosty i banalny pomysł ?? ;)


Człowieku , w takim razie się określ jakie w końcu masz zdanie na temet ZZ, bo na każdym z forów ZZ JMD zabierasz chętnie głos i w każdym milutko wypisujesz się o ZZ . Moim zdaniem masz lukę z charakterze i nie bardzo masz ją czym zapełnić, może zwyczajnie zasyp tą część mózgu piachem która i tak w niczym ci się już nie przyda..





janeczku zapemietaj sobie jedno jest tylko jedna SOLIDARNOSC a ty mozesz co najwyzej od nas kopa w dupe dostac ze spadniesz i bedzie cie bolec i buty nam mozesz czyscic
zwiazki zawodowe sa tylko jedne i kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

solidarnosc wygra rozumiesz maly pajacu nic nie warty bym ci napisal ale szkoda cie klałnie bo nasz zwiazek ma 30 lat histori a twoj ile ma dwa lub moze trzy lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ludzie twojego pokroju to gnidy i tyle ci powiem

a to forum tez swojom droga jest tez przez jmd zrobione i jmd je wspiera napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet ma taka nazwe jak gazeta propagandowa jmd!!!!!!!!!!!!!!!! NASZA BIEDRONKA moglo sie lepiej postarac bo to jawne plucie na nas na kasjerow i zwiazkowcow!!

tu sie nieprawde pisze wejdz na nasze forum to zobaczysz jak wyglada wszystko ty czlowieku ze zwiazkow nszz biedronk bo dla nich musisz robic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>:D >:D


Po pierwsze, naucz się poprawnej ortografii - albo chociaż użyj sprawdzania pisowni. Przeglądarka Firefox, której używasz ma tą opcje automatycznie ustawioną więc na przyszłość bądź na tyle odpowiedzialny i popraw błędy podkreślone na czerwono. Nie zapominaj, że wypowiadasz się publicznie.

Pod drugie, nie mamy tu zwyczaju obrażać innych użytkowników forum za ich własne poglądy. To tak, jak by do Ciebie ktoś napisał, że jesteś "zły" bo wierzysz w solidarność...

Po trzecie, forum jest prowadzone i opłacane przez osobę prywatną i jest całkowicie nie zależne od firmy, a tym bardziej jej polityki działania. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Zofia Niechcian

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-27, 23:58   

ZZ żal ..... to co wypisujesz BZDETY!!!!!!
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-29, 08:29   

ZZ -pokazałeś klase ,nic dodać nic ująć.Bartosz duże brawa ,że nie dałeś wciągnąć się w intrygującą gierke :em29:
 
     
Ankawodzianka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-09, 12:55   

taka hystorijka. A teraz razem. Wspólnie dla dobra pracowników. 12 grudnia 2 z 4 na spotkaniu. A na nim temat jednego ze związków

Specjalizacja stanowisk na sklepie sprzedawca-kasjer na sprzedawca-kasjer
i magazynier ( do prac związanych z wykładaniem towaru )




taka zbieżność.
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-11, 09:17   

Nareszcie oby coś takiego weszło w życie jak najszybciej ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo