Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DarkSide
2013-02-28, 22:36
Super Nagroda!!!
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 18:45   

tolek123 napisał/a:
Widze ze ostatnio rozumem nie grzeszysz o co oni ci takiego dali za darmo a zapieprzamy za dwoje i jeszcze straszą zwolnieniami


Nie mierz mnie własną miarą ,bo jak widać na razie to Ty sam z siebie głupka robisz wiec komu tu rozumku brak ??
Ja to pracuje za siebie i ile wypracuje tyle mam a Ty skoro jesteś taki pokrzywdzony i musisz pracować za innych to im to na sklepie powiedz widocznie ktoś inny się opierdziela a Ty orzesz jak możesz hahahahahahaha żałosne
Takich jak Ty to powinni zwalniać od razu a nie tylko straszyć na pewno wszystkim milej by się pracowało.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-26, 16:07   

kordi179 napisał/a:
michalek710, może idź złożyć skargę do kierownika że Cię firma oszukała...


Uwierz mi że nie pojde ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 11:23   

Premi bedzie 1250zl brutto!!
 
 
     
Tribalek

Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-11, 12:24   

do nas magnesy dotarly ale leza w biurze i jak jedna z dziewczyn chciala wziasc sobie jeden to uslyszala ze nie wolno bo to potrzebne...wtedy nie wiedzielismy ze to sa upominki dla nas,dopiero dzis sie czytam o co kaman...wiec nie wybrzydzajcie bo jak widac nawet tego nam nie dali jeszcze krzykiem odstraszaja jakby ze zlota bylo:D
 
     
Bella

Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 13
Skąd: Podlaskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 10:00   

Nie rozumiem dlaczego narzekacie na Biedronkę, ja pracuję już rok i nie czuję się przez tą firmę skrzywdzona, wręcz przeciwnie. Zarobki są ok, dostajemy tyle z Socjalu że żadna firma na rynku nie daje tyle. Macie wolnego naprawdę dużo, paczki na święta dla was i dzieci, bony świąteczne, bony wakacyjne, premia teraz 1250 brutto, kolonie finansowane przez JMD dla dzieci, zwroty za podróże na szkolenia, impreza 1 do roku, pożyczki bezprocentowe. Pracowałam w różnych miejscach i uwierzcie że nigdzie nie ma takich rarytasów na święta, jak paczki albo bony a jak dają to na 100-200 zł. nie narzekajcie, a jak wam się nie podoba to się zwolnijcie bo aż szkoda czytać, na wasze miejsce jest naprawdę mnóstwo chętnych. Nikt was siłą nie trzyma. U nas na 1 miejsce w Biedronce jest 100 podań, podejrzewam że wszędzie tak jest. NIE MAMY ŹLE NIE NARZEKAJMY!!!!
_________________
W BIEDRONCE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH!!!
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 13:33   

Bella brawo!Masz rację, niektórzy nawet nie wiedzą jak wiele osób chciałoby w Biedronce pracować. Po pierwsze mamy największe podstawy wynagrodzeń, na stanowiskach niskiego szczebla w Polsce, w porównaniu do największych sieci handlowych. Po drugie mamy najbogatszy program socjalny, także w porównaniu do największych sieci handlowych.
A co najważniejsze, pracujemy zgodnie z normami czasu pracy, wyznaczonymi przez KP, nikt nas nie oszukuje na nadgodzinach, nie pracuje po więcej niż 12 godzin, nikt nam nie każe po popołudniowej zmianie przychodzić na rano do pracy, wszystko zgodnie z prawem, które jest bardzo restrykcyjne. Myślę, że niewielu pracowników w Polsce, oprócz tych na stanowiskach Państwowych oczywiście, może się pochwalić tym że jego prawa są tak bardzo przestrzegane.
W mojej poprzedniej pracy, przez ostatni tydzień, zanim zrezygnowałam pracowałam poniedziałek od 10 do 3 w nocy, wtorek od 10 do 3 w nocy, środa od 10 do 4 w nocy, czwartek od 10 do 4 w nocy, piątek od 10 do 5 w nocy, sobota od 12 do 4 w nocy, niedziela wolne, ale przyszłam do pracy by dać wypowiedzenie, podkreślę że pracowałam na umowę o pracę w dużej sieci restauracyjnej.
Także podsumowując, pracujemy w prawdopodobnie drugiej największej firmie w Polsce, która ma zamiar się intensywnie rozwijać, a co za tym idzie, my także będziemy mieli okazję np. awansować, pracodawca przestrzega wszystkich norm prawa, tworzy specjalne systemy ochrony pracownika np. jesteśmy pierwszą siecią handlową w Polsce która ma własny system BHP, poparty certyfikatami, to wszystko jest dla nas pracowników, bo JMD już dawno odkryło, że pracownicy to największy skarb, a to że jakaś kierowniczka stosuje mobbing, albo jakiś pracownik czuje się dyskryminowany, to wszystko są sprawy które powinny być zgłaszane i piętnowana, a nie przez brak odwagi tolerowane.
Także jeśli się komuś nie podoba to droga wolna, na wasze miejsce na pewno znajdzie się jakiś człowiek który będzie zadowolony.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-16, 13:58   

No brawo dziewczyny podpisuje się rękoma i nogami pod tym co napisałyście wreszcie ktoś nie narzeka :em29: Co roku nasze zarobki wzrastają gdzie w innych sieciach ani drgną a poza tym wszędzie dobrze gdzie nas nie ma >:D
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 14:08   

Masz rację, pyzatym wydaje mi się, że gdyby ze sklepów znikli wszyscy Ci narzekający, to pracowałoby się o wiele lepiej i firma rosłaby w siłę, hehe
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 14:22   

Bardzo ładny tekst :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 14:41   

jagodak napisał/a:
Masz rację, pyzatym wydaje mi się, że gdyby ze sklepów znikli wszyscy Ci narzekający, to pracowałoby się o wiele lepiej i firma rosłaby w siłę, hehe


i stosujący mobbing....
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 17:05   

nn79 napisał/a:
jagodak napisał/a:
Masz rację, pyzatym wydaje mi się, że gdyby ze sklepów znikli wszyscy Ci narzekający, to pracowałoby się o wiele lepiej i firma rosłaby w siłę, hehe


i stosujący mobbing....

Jak narzekający nie zaczną głośno mówić że nie tolerują mobbingu to nic się nie zmieni, czasem KR nie wie, że np. KS poniża pracowników, bo w czasie jego obecności wszystko ok, pracownicy boją się odezwać, bo im ktoś na forum napisał że przez to wylecą z pracy i tak się kółko zamyka. KS stosuje mobbing, pracownicy nic nie mówią KR czy KO bo się boją i zamiast coś zrobić, wylewają swoje żale na forum. EHH
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-16, 18:35   

jagodak napisał/a:
Jak narzekający nie zaczną głośno mówić że nie tolerują mobbingu to nic się nie zmieni, czasem KR nie wie, że np. KS poniża pracowników, bo w czasie jego obecności wszystko ok, pracownicy boją się odezwać, bo im ktoś na forum napisał że przez to wylecą z pracy i tak się kółko zamyka. KS stosuje mobbing, pracownicy nic nie mówią KR czy KO bo się boją i zamiast coś zrobić, wylewają swoje żale na forum. EHH



I tu się z Tobą zgodzę na forum żale pretensje a w pracy podkulony ogon czas najwyższy się odzywać każdy jest równym człowiekiem :D :boks:
 
     
mindzia 21 

Dołączyła: 16 Kwi 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-16, 19:44   

dokładnie zgadzam sie liczy sie gest .
:)

[ Dodano: 2012-04-16, 19:44 ]
:)
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-17, 06:13   

Dokładnie :)
 
     
armand66 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-20, 18:02   

jest ok ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo