Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DarkSide
2013-02-28, 22:36
Super Nagroda!!!
Autor Wiadomość
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-18, 11:30   

U mnie też magnesów nie ma jeszcze, ale jakoś nie zależy mi na tym hehe
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 11:11   

Blondi86 napisał/a:
U mnie też magnesów nie ma jeszcze, ale jakoś nie zależy mi na tym hehe


Każdy powinien otrzymać magnesy.No chyba,że tak jak wyżej piszą koledzy Kierowniczka sobie wzięła do domu i wam nie dała ;) wszystko możliwe.zapytajcie swoich Kierowników
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 15:05   

ale ubaw :yeah: naprawde sa takie sklepy gdzie kierownik wziął magnesy do domu???
i to wszystkie??
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 15:58   

Nie będe pytać po co mi te magnesy :) Może i gdzies leża w biurze ale nikt się nimi nie interesuje :)
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 17:02   

pytałam u nas nie przyjechały jeszcze.Na inne sklepy w rejonie tez nie.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 17:49   

a u nas są :) ale mnie nikt nie poczęstował >:D
 
     
paclan1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 12:37   

może i jestem w mniejszości ale ja tez jestem zadowolony z takiego gestu firmy. moim zdaniem to jest nawet lepsze od tych czekoladek i przypinki w ubiegłym roku bo przypinka gdzieś zaginęła a czekoladka zjedzona i jeszcze szybciej zapomniałem ze ja dostałem, a magnes chociaż zdobi mi lodówkę, i jest naprawdę przydatny bynajmniej jak dla mnie :) a jeżeli komuś brakuje gadżetów od firmy to przypomnijcie sobie w jakich torbach/plecakach są nam dawane paczki, jak kto pracuje już ponad 3 lata to zapewne zebrał ładna kolekcję czyż nie? (i tylko pragnę nadmienić że w poprzedniej pracy dostawałem w zwykłej reklamówce za 50gr i wcale wartość paczki nie była przez to większa)
 
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 12:55   

a u nas nadal magnesów brak ;D
:em29:
  Ocena JMP: 6/10
     
werona15 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 13:44   

tak wszystko ładnie i pięknie piszecie ale chyba zapominacie ze za te bony i paczki oni i tak podatek sobie z pensji odebrali może nie tyle ale zawsze coś zabiorą .A magnesy cóż potraktowałam jako przypinkę na szafkę w szatni bo stwierdziłam że właśnie do tego ma służyć by mieli ładnie podpisane w razie jakby musieli skontrolować.
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 15:05   

michalek710, może idź złożyć skargę do kierownika że Cię firma oszukała...
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 15:38   

werona15 napisał/a:
chyba zapominacie ze za te bony i paczki oni i tak podatek sobie z pensji odebrali


Nie zapominamy ,bo w każdej firmie zabierają gdyż tak stanowi ustawa. 18 % wartości to i tak chyba super atrakcyjna cena za to co dostajemy nie sądzisz ?? Ostatecznie pracownicy za darmo tez niczego od siebie firmie nie dają jeśli już mielibyśmy się licytować :)
Jak się komuś nie podoba zawsze może ze wszystkiego zrezygnować lub oddać komuś z pracy za zwrot pobranego podatku :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 16:55   

kluq napisał/a:
werona15 napisał/a:
chyba zapominacie ze za te bony i paczki oni i tak podatek sobie z pensji odebrali


Nie zapominamy ,bo w każdej firmie zabierają gdyż tak stanowi ustawa. 18 % wartości to i tak chyba super atrakcyjna cena za to co dostajemy nie sądzisz ?? Ostatecznie pracownicy za darmo tez niczego od siebie firmie nie dają jeśli już mielibyśmy się licytować :)
Jak się komuś nie podoba zawsze może ze wszystkiego zrezygnować lub oddać komuś z pracy za zwrot pobranego podatku :)

Widze ze ostatnio rozumem nie grzeszysz o co oni ci takiego dali za darmo a zapieprzamy za dwoje i jeszcze straszą zwolnieniami
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 17:16   

do nas magnesy przyszły wczoraj :rool:
A jak dla kogoś jest za ciężko i za mało mu płacą to niech znajdzie se lepsza prace i sie zwolni, zamiast narzekać ;/ .Najlepiej byc mocnym w gębie i nic z tym nie robić tylko narzekać.Najlepiej leżeć i za to kaskę brać.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 17:59   

gangi kubusia, mocnym w gębie? :D
Przecież tolek123, mocny jest wyłącznie przed monitorem bo obrazić umie tylko przez neta ale jak go tak w pracy wykorzystują to siedzi cicho i tylko "tak jest, tak jest"... :rool:
Ja tam nie wiem ale na moje to najgorszy typ człowieka który jest twardy tylko gdy czuje się anonimowy :boks:

tolek123 paczki, bony, badania, itp masz za darmo.
Firma nie każe ci płacić za nie podatku tylko nasz kochany rząd. A jak Ci źle to tak jak kluq, pisze, zawsze możesz zrezygnować lub zmienić na takie pracodawcę że będziesz dopiero mógł narzekać :boks:
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-25, 18:03   

kordi179 napisał/a:
gangi kubusia, mocnym w gębie? :D
Przecież tolek123, mocny jest wyłącznie przed monitorem bo obrazić umie tylko przez neta ale jak go tak w pracy wykorzystują to siedzi cicho i tylko "tak jest, tak jest"... :rool:
Ja tam nie wiem ale na moje to najgorszy typ człowieka który jest twardy tylko gdy czuje się anonimowy :boks:

tolek123 paczki, bony, badania, itp masz za darmo.
Firma nie każe ci płacić za nie podatku tylko nasz kochany rząd. A jak Ci źle to tak jak kluq, pisze, zawsze możesz zrezygnować lub zmienić na takie pracodawcę że będziesz dopiero mógł narzekać :boks:

SŁUCHAJ Ja nikogo nie obrażam a jak nie jesteś dobrze poinformowany na temat funduszu socjalnego to się nie wypowiadaj bo oni tego z swojej kieszeni nie dają
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo