Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Daj się zaskoczyć jakości w Biedronce ...
Autor Wiadomość
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 14:34   

moja biedra jest właśnie po takim odświeżeniu :)
:)
powiem że nie jest źle ale rzeczywiście te wody to koszmar,a jak pomyślę sobie o lecie to po 3-4 razy dziennie będziemy wstawiać dhp-ki
na półki z chemią i kosmetykami mniej towaru wchodzi
najbardziej podoba mi się warzywniak i pieczywo,ma się wrażenie że obiekt jest większy
ogólnie spoko,my jesteśmy zadowoleni :em29: :em29:
ładniej niż do tej pory
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-08, 14:56   

anusia75, właśnie szukałem tego tematu i sama go odkopałaś :) .

Postanowiłem wybrać się dzisiaj do "odświeżonej" Biedronki w swojej dzielnicy i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem nowego wyglądu Biedronki, którą otworzyli dosłownie 1 października 2010 roku. Wszystko teraz wygląda fajnie i przejrzyście niż to było przed przebudową sklepu. Trafionym pomysłem jest ustawienie warzyw i owoców przy wejściu oraz postawienia lodówki przy pieczywie. Swoją drogą ma to swoje plusy i minusy, ale dla mnie to ma same plusy poza tym, że pierwszą kasę przenieśli na sam koniec wraz z alkoholami. Pewnie takie rozmieszczenie utrudni trochę kradzież alkoholu oraz innych artykułów złodziejaszkom.

A Wam jak się podoba nowa przebudowa w Biedronkach?
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-08, 18:40   

My też już Fresh Focus :em29: sklep wygląda super,tylko jak wspomniała anusia75 wody to porażka :bu: ,źle się wjeżdża,nie można wyłożyć wyżej bo spadają gdyż nie mają za sobą ściany,w okresie letnim to faktycznie będzie przerąbane ;( ,papiery toaletowe to samo. Ustawienie towaru na półkach logiczne :yeah: ale mało się na nich mieści,zupy chińskie wchodziły 4,a teraz 1,półki wąskie,do soków trzeba podchodzić częściej jak do o/w bo nie wiesz kiedy się skończą.Ma to jednak swoje plusy i minusy,chodzi o nierobienie zapasu na sklepie i o produktywność na której firmie bardzo zależy,jednak ciężko jest teraz ogarnąć sklep,trzeba towaru wiecznie dokładać,dolatywać do o/w, pieczywa,mięsa co by równo było poukładane i do kasy przy 3 klientach ;( niech k... nie liczą,że jeszcze podczas tej bieganiny z wywieszonym jęzorem z uśmiechem będziemy paplać dzień dobry w 1 alejce >:D
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 19:14   

Boże,Boże,już się boję..
Cieszę się na zmianę,ja lubię zmiany,ale jak piszecie latania będzie jeszcze więcej,toż to szok..
Nas 3 osoby na zmianie,a dzisiaj nasz kochany pan dyrektor zarządził,aby podłogę myć co pół godziny...
Tragedia i masakra!
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-09, 07:31   

alutka, a co ja miałem powiedzieć jak jeszcze pracowałem w Tesco? W upały cała paleta wody schodziła w 15 minut i co 15 minut wyjazd pełną paletą wody. Tak samo z napojami niegazowanymi oraz gazowanymi, które trzeba było dokładać raz na godzinę, bo one tak słabo schodziły w czasie upałów. Wy to macie dobrze w Biedronkach, bo dla przykładu w Tesco w alejce z napojami są teraz półki i jest więcej roboty. Tak to się tylko wjeżdżało elektrykiem pod półki i jedziemy z następną paletą. Nie wiem jak wygląda na wodach, bo dawno tam nie byłego, ale chyba góra zostawiła te palety. Jeszcze oni wymyślą takie czasy, że wszystkie wody będzie trzeba pakować w półki.

zielonabiedrona, ja się nie dziwię, bo przecież macie brudno. Wiadomo, że przy mniejszym ruchu nie będzie takiego zasuwania z mopem lub maszyną. Pomyśl co będzie, jeśli będziecie miały większy ruch, a pogoda będzie taka, że częściej będzie trzeba myć podłogę. Nie wiem jaki jest u Was Dyrektor, ale w Biedronkach, do których ja chodzę na zakupy zawsze mają czysto.
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 10:25   

Kochaś,Kochaś,co ty piszesz,człowieku...
Widać,że jeszcze nie pracujesz..
Wyobraź sobie sklep,mój,niskoobrotowy,3 osoby na zmianie...
Jedynka wiadomo,chodzi non stop,1 kasjer odpada...
Kierownik,sprawdza składanki,wykłada owoce,warzywa....lata jak szalony,pieczywo-warzywa-owoce-biuro(nie wdaję się w szczegóły,ci co pracują,wiedzą,szczególnie ZKS)
No i jeden kasjer zostaje na wykładanie towaru....mamy średnio pół tira..niektórzy powiedzą,co to jest..ale te pół tira jest na głowie jednej,ba,co ja gadam,pół osoby,bo czasem też robią się kolejki i trzeba tego drugiego kasjera wołać na kase....
I tak w czasie takiego mycia podłogi wczoraj kasjer zostawia maszynę na sklepie i siada na kasę,jak schodzi,to ta alejka,którą umył jest już do mycia...bo przecież spadł świeży śnieg....
W sumie najbardziej współczuję KS i ZKS,przynajmniej u mnie,bo oni to latają,aby to wszystko jakoś funkcjonowało i robią 100 rzeczy na raz,często rezygnując z przerwy,nie skarżą się,ale widzę co się dzieje....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-09, 11:37   

zielonabiedrona jeszcze nie pracuję, ale oceniłem to okiem Klienta. Masz rację pisząc, że jak są 3 osoby na zmianie to przerąbane, jeśli przyjedzie do Was dostawa, w której jest pół tira. Wtedy wiadomo, że KS musi latać jak szalony na pieczywo, warzywa-owoce oraz biuro, a jedna osoba jest na "jedynce" i kolejna rozkłada towar lub lata z mopem albo siada na kasę, bo są kolejki. Nie oszukujmy siebie, ale w takich przypadkach ledwo albo w ogóle nie starczy czasu na przerwę dla kasjerów, a co dopiero dla KS.

Nie raz spotkałem się z tym, że u mnie na dzielnicy w Biedronce jak jest dostawa to osoby się dwoją i troją, żeby szybko ją rozłożyć, a w międzyczasie rozładowanie kolejek lub mycie podłogi. Nawet jak są 4 osoby na zmianie to ledwo się wyrabiają, a co dopiero przy 3 osobach.

P.S. Jeśli uraziłem kogoś swoją wcześniejszą wypowiedzią to przepraszam!!!
 
     
~bakusiania 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 37
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 13:39   

zielonabiedrona napisał/a:
W sumie najbardziej współczuję KS i ZKS,przynajmniej u mnie,bo oni to latają,aby to wszystko jakoś funkcjonowało i robią 100 rzeczy na raz,często rezygnując z przerwy,nie skarżą się,ale widzę co się dzieje....


A mnie nie żal, że się wtrącę. Nas jest więcej niż tych z góry. Wszystkich nie zwolnią jak się postawią, ale jak tak wolą. Ich wybór. Tylko mi nie wmawiajcie, że nie mają wyboru i muszą...
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 17:20   

To i tak macie wypas u mnie na osiedlu pracują 1/1 obroty niskie bo 24-28tys. ale daj rade w 2 osoby na zmianie
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 19:37   

malenstwo20088 napisał/a:
To i tak macie wypas u mnie na osiedlu pracują 1/1 obroty niskie bo 24-28tys. ale daj rade w 2 osoby na zmianie


co to znaczy 1/1?????????????

[ Dodano: 2012-02-09, 19:40 ]
Kochaś,nie uraziłeś,chciałam tylko przedstawić jak to wygląda naprawdę..........Nie to,że my nie chcemy,zwyczajnie nie dajemy rady....sprostać wymogom naszych przełożonych....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
@anusia75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Lut 2011
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 20:34   

zielonabiedrona napisał/a:
Nie to,że my nie chcemy,zwyczajnie nie dajemy rady....sprostać wymogom naszych przełożonych....

zgadzam się z Tobą w 150%,często ręce odpadają i opadają ateraz jeszcze to zimno na sklepie,ostatnio 10,3stopnia
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-09, 21:02   

zielonabiedrona, kasjer + kierownik czyli 2 osoby na zmianie
 
     
klient83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-10, 07:32   

zielonabiedrona i anusia75 macie rację, że przy 3 osobach (2 kasjerów + ZKS lub KS) to przy całym tirze nikt się nie wyrobi, ponieważ zawsze rozładowanie kolejek lub papierkowa robota w biurze albo jazda mopem i maszyną po sklepie. Nie oszukujmy siebie, ale przy dostawie całego tira powinno być 3 kasjerów oraz ZKS lub KS to wtedy są szanse, że się wyrobicie z dostawą. Jeśli macie dostawy całego tira i są one często u Was powinniście porozmawiać z KS o tym, aby przy takich dostawał było 3 kasjerów + ZKS lub KS. Takie jest moje zdanie na ten temat, ale znając polską rzeczywistość takiego celu nie osiągniecie.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-10, 10:18   

Eh dobrze że u mnie jest 6 kasjerów plus kierownik na zmianie... no ale w dzień nie mamy dostaw, tylko na nocy gdzie są 2 osoby plus kierownik i jest dobrze :)
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-16, 15:21   

Jakość w biedronce? ściema jak ch.... W/O niekiedy przyjeżdżają w takiej jakości że nadają się tylko do wyrzucenia a BOB nic nie uznaje ! tyle w temacie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo