Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w godzinach nocnych i powyżej 8h przy dziecku do lat 4
Autor Wiadomość
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
Wysłany: 2019-02-21, 16:03   Praca w godzinach nocnych i powyżej 8h przy dziecku do lat 4

Witam serdecznie. Mam 10 miesięcznego synka i chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić żeby móc skorzystać z przywileji wynikających z tego faktu dziecka do lat 4. Czy co miesiąc muszę odchaczac w grafiku że nie zgadzam się czy w ohr jest jakiś druk z rzeczami na które nie wyrażam zgody i że na siebie biorę 2 dni opieki na synka gdyż dziewczyna idzie tylko na 3/4 i mi bardziej się przydadzą te przywileje.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-21, 17:52   

To, co możesz to już robisz... Nie wyrażasz zgody, więcej nic się nie robi.
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 18:17   

Larrikol napisał/a:
To, co możesz to już robisz... Nie wyrażasz zgody, więcej nic się nie robi.
Ale jaki papier muszę złożyć bo kierownik mówił że co miesiąc przy grafiku. W kadrach mówią że w ohr jest jakieś pismo które skanuja i potem grafik blokuje sam te godziny.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-21, 18:42   

Więc powiedz kierownikowi, jaką informację uzyskałeś w kadrach. Niech poszuka tego dokumentu. Myślę, że na forum, z pamięci nikt Ci nie odpowie, gdzie tego szukać, bo to raczej nieużywany lub używany sporadycznie dokument.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 18:43   

w sumie to w czym problem , skoro kiero wie ,że jestes uprzywilejowany z tego powodu to nie układa Ci grafiku w porze nocnej , Ty co miesiąc odhaczasz swoje , na koniec kwartału na ecp też jest klauzula , jeśli to nie wystarcza Tobie bądź kierownikowi napisz oświadczenie , zeskanuj do kadr lub przyduś kierownika by znalazł takowe w ohr
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 18:58   

marta1 napisał/a:
w sumie to w czym problem , skoro kiero wie ,że jestes uprzywilejowany z tego powodu to nie układa Ci grafiku w porze nocnej , Ty co miesiąc odhaczasz swoje , na koniec kwartału na ecp też jest klauzula , jeśli to nie wystarcza Tobie bądź kierownikowi napisz oświadczenie , zeskanuj do kadr lub przyduś kierownika by znalazł takowe w ohr
Myślę że kierownik sam nie wie do końca dlatego pytam. Dlatego pytam jak to było u kogoś z forumowiczow. Może ktoś miał taką sytuację.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 19:24   

ale jaką sytuację , czy na Twoim sklepie kierownictwo nie respektuje takich przywilejów ? jeśli kierownik ma z tym problem to przynieś mu oświadczenie https://www.praca.pl/plik...enie_189_kp.pdf albo niech znajdzie taki dokument w ohr , dalsze instrukcje będą mu niepotrzebne
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-21, 20:14   

Ciebie irytuje tylko comiesięczne klikanie w to, że nie wyrażasz zgody. Tutaj nie ma problemu z korzystaniem z tych przywilejów. Więc powiedz kierownikowi, żeby poszukał, bo ma taki dokument lub zrób, jak radzi marta1 i wydrukuj sam z wzorów, dostępnych w internecie.
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 20:42   

Larrikol napisał/a:
Ciebie irytuje tylko comiesięczne klikanie w to, że nie wyrażasz zgody. Tutaj nie ma problemu z korzystaniem z tych przywilejów. Więc powiedz kierownikowi, żeby poszukał, bo ma taki dokument lub zrób, jak radzi marta1 i wydrukuj sam z wzorów, dostępnych w internecie.
Zgadza się nie ma problemów tylko chodzi ze to tak rzadka czynność że nie każdy wie co i jak. Gdyby nie kadry to bym nie wiedział że kierownik w ohr ma jakiś dokument i że po wysłaniu go blokują się godziny. Kierownik nie wiedział że jest coś takiego jak praca powyżej 8h. A mi to potrzebne bym zdążył wrócić do domu żeby moja do pracy mogła pójść. Takie zabezpieczenie by nic nie wypadło bym musiał dłużej w pracy zostać.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 20:59   

Larrikol napisał/a:
Ciebie irytuje tylko comiesięczne klikanie w to, że nie wyrażasz zgody.

no tak , to może być irytujące tym bardziej , że jest inny sposób a Twój kierownik o tym nie wiedział ? serio ? tak samo jak

[ Dodano: 2019-02-21, 21:01 ]
DumnyTata napisał/a:
nie wiedział że jest coś takiego jak praca powyżej 8h.

jak to dobrze , że są kadry ;-)

[ Dodano: 2019-02-21, 21:11 ]
DumnyTata napisał/a:
Takie zabezpieczenie by nic nie wypadło bym musiał dłużej w pracy zostać.

ale wiesz , że nawet gdyby coś wypadło to nie musisz dłużej w pracy zostawać , bo tak czy siak to masz takie zabezpieczenie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-21, 21:34   

Poprostu chce być dobrze przygotowany =) A ze jest jak jest wolę się zapytać, upewnić.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-21, 21:50   

Twojej dziewczynie przysługuje przerwa na karmienie. Może umówić się w pracy, że będzie przychodziła do pracy później i też zdążycie. Poza tym, skoro wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja to chyba nie czekają, aż zapomnisz o odhaczeniu zgody, żeby Cię władowac na nadgodziny ;-)
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-22, 06:51   

Larrikol napisał/a:
Twojej dziewczynie przysługuje przerwa na karmienie. Może umówić się w pracy, że będzie przychodziła do pracy później i też zdążycie. Poza tym, skoro wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja to chyba nie czekają, aż zapomnisz o odhaczeniu zgody, żeby Cię władowac na nadgodziny ;-)
bardziej myślę że im zależy bym tego nie wypełnił. Dlatego tyle to trwa
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-22, 09:14   

DumnyTata napisał/a:
bardziej myślę że im zależy bym tego nie wypełnił. Dlatego tyle to trwa

a dlaczego tak myślisz ? czyżby tata korzystający ze swoich przywilejów jest kimś kłopotliwym na Twoim sklepie ? ;-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-23, 22:35   

marta1 napisał/a:
DumnyTata napisał/a:
bardziej myślę że im zależy bym tego nie wypełnił. Dlatego tyle to trwa

a dlaczego tak myślisz ? czyżby tata korzystający ze swoich przywilejów jest kimś kłopotliwym na Twoim sklepie ? ;-)
raczej pracodawca nie jest zadowolony z tego że ktoś korzysta. Na swoim byłym sklepie bym nie musiał brać tych przywileji ale tu muszę niestety jest jak jest. Ale dziś załatwiłem wypisałem ten dokument dzięki mojej byłej zastępczyni. Dziękuję Madziu =)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo