Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwalnianie pracowników
Autor Wiadomość
@anipa 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-19, 14:19   

Aha :)
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-04-20, 09:48   

myślę że zawsze można sie dogadać.
 
     
niunia.n 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-10, 16:23   

No a ja jak się zapytałam KR o przedłużenie umowy, to powiedział że mam się starać, a co się okazało to dzień przed końcem umowy poinformował mnie że nie będę miała przedłużenia. I zostałam na lodzie ;(
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-10, 17:41   

Bywa , widocznie w jego mniemaniu się nie postarałaś :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
adamina999

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-17, 15:20   

Nie ma co się dziwić. Biedronka już dawniej pokazała, że nie szanuje swoich pracowników. Obecnie trochę to przycichło, ale takich się nie zapomina, skoro już się je stosowało.
_________________
klient nasz pan
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-17, 19:25   

ależ stosuje się w inny sposób bardziej wyrafinowany....... rok temu zaprzyjaźniony ks przekazał mi informację którą dostał od kr który wrócił ze spotkania kr-ów z zarządem (lub dystryktem),i jak to powiedział kr:
"skończyły się czasy głaskania kasjerów po głowach,teraz gdy nie pasuje wymienimy kasjera"

a inny kr w mojej obecności po wyjściu kasjera który mu się postawił powiedział
" "róbcie jej zakupy kontrolowane, podrzucajcie pieniądze za miesiąc nie chcę jej widzieć
ito przeważyło ze zapisałem się do z-z ,myślę że bez ich obecności jmp dopiero by nam pokazało stare dobre czasy
 
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-19, 16:58   

Ja jestem na wypowiedzeniu do końca lutego ,chcę zapomnieć ten koszmar a dowiaduję się że jeszcze na mnie coś węszą jeszcze nie mogą o mnie zapomnieć i tu radzę im aby się ode mnie odje......ali bo się wkór....wię i pójdę z tym do sądu oskarżę o szykanowanie ,prześladowanie z powództwa cywilnego!!!Albo zgłoszę dręczenie do PROKURATURY REJONOWEJ I TYLE!!!
To jakaś mafia nie mogłam oddychać pracując tam i teraz czuję znowu to samo.
Gdy byłam na ZL 2 to mnie śledzono i wmawiano że świadczę pracę na ZL a dopuścił się indywidualnego śledztwa Pan kierownik Rejonu
Wiem to brzmi jak bajka ale to fakt ,dla mnie to powoli kryminał!
Biedronko jeżeli cię opuściliśmy POZWÓL NAM ŻYĆ BEZ CIEBIE W TLE BO MI JUŻ MDŁO!

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2013-01-19, 17:14 ]
Jak już Pani tak paragrafami sypie, to może pomyśli też i nie podaje pełnych danych osobowych w takim kontekscie?? - Larrikol
Ostatnio zmieniony przez 2013-01-19, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~biała_czarna

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-19, 17:38   

super i wszystko jasne
 
     
AgNieSQ 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 08 Paź 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-10-09, 00:15   niesprawiedliwe traktowanie pracowników

Pracowałam w tej firmie rok i zobaczyłam wystarczająco. Firma jak firma nie powiem dba o pracowników zawsze jakieś zapomogi, paczki, premie. tylko co do przełożonych a dokładnie KR i KS mam zastrzeżenia. Starałam się jak mogłam w pracy. gdy nie początku jako świerzy pracownik miałam 2 róznice kasjerskie w kwotach 16 i 18 zł dostałam upomnienie, obiecałam ze postaram się jak moge i więcej róznic nie miałam. Byłam również najszybciej skanującym kasjerem i 2 razy miałam robione koszyki próbne z czego 2 razy znalazłam wszystko i były pozytywne. Traf chciał ze widocznie nie podobałam się swoim wyżej wymienionym przełożonym bo pod koniec dnia swojej pracy zostałam wezwana do biura gdzie zostało mi pokazane nagranie jak klient z dzieckiem (które rozproszyło moją uwage wchodzeniem i wychodzeniem za kase) wywiózł przez moją kase 2 butelki wodki. Po pokazanym filmiku dostałam do rąk wypowiedzenie i bez słuchania moich jakichkolwiek próśb, przeproszeń nakazano mi podpisać kwitek i do widzenia. Myślę że nie powinnam zostać w ten sposób potraktowana bo przecież są rózne kary: upomnienia, nagany, zabranie premi, przeniesienie jesli tak tam nie pasowałm ale nie potraktowanie kogoś kto się stara jak może w taki sposób. Przepłakałam kilka nocy po tym jak zostałam potraktowana i nadal dochodze po tym wszystkim do siebie bo czuje się nic nie warta, bezwartościowa skoro mimo moich starań (bo bradzo mi zależało na tej pracy i lubiłam ją) zostałam tak potraktowana. Po za tym każdy kto pracował u nas w biedronce był któregoś z kierowników rodziną, ja sama mam rodzine w biedronce tylko ze moją była nisko postawiona i do tego w konflikcie z moim KS. To co się dzieje teraz w biedronkach to jeden wielki NEPOTYZM!
  Ocena JMP: 5/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-09, 21:51   

AgNieSQ, aż się przykro czyta to,co napisałaś.Bo to...prawda.Po prostu chciano się Ciebie pozbyć.I nie ważne,czy jesteś dobrym czy złym pracownikiem.Ci na wyższych stołkach czują się jak bogowie....ale wiesz co?Oni też kiedyś usłyszą,że firma"straciła do nich zaufanie"
Dla mnie nie przedłużono umowy,bo ponoć za wolno pracowałam.To bzdura :) Wiem z pewnego źródła,że poleciałam za coś innego:dyrcia obsługiwałam na kasie i nie spodobało mu się,że jestem...spocona i czerwona na twarzy 8) I tyle w temacie :P
AgNieSQ napisał/a:
Przepłakałam kilka nocy po tym jak zostałam potraktowana i nadal dochodze po tym wszystkim do siebie bo czuje się nic nie warta, bezwartościowa skoro mimo...

Bez sensu-nie mierz własnej wartości w ten sposób.A to czego się nauczyłaś w biedronce wykorzystaj gdzie indziej-tam gdzie to docenią.Pozdrawiam :)
 
     
bajka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-09, 22:02   

kochane nie ma się czym przejmować ja tylko żałuję do dziś, że ich nie pozwałam do sądu, bo Koza też się nie spodobałam KO i szczerze co zaobserwowałam jak się nie włazi w 4 litery KR lub KO to się wylatuje a zostają takie lizusy, że aż się podnosi na zapamiętane sceny z dawnej pracy. A teraz każdy KS jak nie ma KO lub KR na facebooku to już wielki skandal, mam inną pracę na niższym stanowisku co miałam, ale w końcu czuję się doceniona a nie patrzę kiedy ktoś wleci i mnie zjedzie za inne osoby bo ja swoje zrobiłam. I głowa do góry kobietko bez biedry życie jest lepsze :yeah:
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-10, 07:21   

Powodzonka dziewczyny! Bedzie jeszcze lepiej!!! :yeah:
  Ocena JMP: 2/10
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-10, 11:37   

a wiecie, ze jeśli pracodawca powie Ci, że za wolno pracujesz .. i wszystkie te rankingi na najszybszego kasjera, jeśli jeszcze przełożony próbuje oceniać na tej podstawie można podciągnąć pod mobbing?
 
     
Karolkaa 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-10, 11:49   

AgNieSQ nie ma co się przejmować, znajdziesz prace taką gdzie docenią Twoje starania, widocznie chcieli Cię zwolnić i tyle. Ja jestem w biedronce od niecałych dwóch tygodni i chyba zrezygnuje, praca jest ciężka to fakt, najbardziej denerwuje mnie to że trzeba wszystko robić na już a ja nóg na loterii nie wygrałam !
 
     
pralka81 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-11, 17:09   

Witam potrzebuję kontaktu z osobą która składała wypowiedzenie w Biedrze ! >:D bo mam parę pytań
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo