Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Program Multisport w Mojej Biedronce
Autor Wiadomość
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-04, 01:50   

Po to to jest aby korzystać :D
Ja przymierzam się do siłowni aby z kumplami chodzić.
Już mi zazdroszczą, bo oni płacą prawie 170zł za miesiąc.
A ja tylko 50zł za 2 miesiące :em29:
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-08, 18:19   

PO co siłownia , BIEDRONKA nie wystarczy?
 
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 10:54   

mercuwichura, jeśli tak Ci ciężko w biedronce to może poszukaj lepiej innej pracy... >:D


I takie pytanie dla zorientowanych w temacie.
Jeśli bym chciał się zapisać na kartę na kwiecień-maj muszę wypełnić formularz do 5-go marca.
Umowa mi się kończy 31.03.
Co jeśli mi umowy nie przedłużą a opłacę kartę?
Będę mógł mimo wszystko korzystać z karty przez te 2msc, zwrócą mi kasę i podziękują, czy może się okaże że kasę wpłaciłem z własnej woli a jako że nie jestem od kwietnia pracownikiem biedronki mogę zapomnieć i karcie?
Oczywiście zakładam że przedłużą mi umowę bo to byłaby dopiero druga, ale lepiej z góry założyć najgorsze i wiedzieć na czym się stoi :D
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 11:14   

Ciężko?Teraz to pikuś,wózki elektryczne.Trzeba było zatrudnić się 15-lat temu kordi,wtedy nie było tylu chętnych do pracy w BIEDRONCE,wtedy byś raczej nie chciał by Ci przedłużyli umowę,tylko sam byś zrezygnował po pierwszej dostawie.
 
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 17:40   

I takie pytanie dla zorientowanych w temacie.
Jeśli bym chciał się zapisać na kartę na kwiecień-maj muszę wypełnić formularz do 5-go marca.
Umowa mi się kończy 31.03.
Co jeśli mi umowy nie przedłużą a opłacę kartę?
Będę mógł mimo wszystko korzystać z karty przez te 2msc, zwrócą mi kasę i podziękują, czy może się okaże że kasę wpłaciłem z własnej woli a jako że nie jestem od kwietnia pracownikiem biedronki mogę zapomnieć i karcie?
Oczywiście zakładam że przedłużą mi umowę bo to byłaby dopiero druga, ale lepiej z góry założyć najgorsze i wiedzieć na czym się stoi :D[/quote]

Firma płaci za nas 250 zł do karty multisport,więc uważam,że jak nie będziesz już pracownikiem,to nie dopłacą....ale znowu jak nie zapłacisz tych 50 zł,a przedłużą ci umowę,to z karty nici..
ja na twoim miejscu zapłaciłabym te 50 zł,niewielka strata,a po przedłużeniu umowy,duży zysk...
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 18:42   

Firma dopłaca do karty w tym samym momencie co Ty wpłacasz swoje 50 zł więc w czasie kiedy jesteś pracownikiem biedronki. Wynika z tego zatem ,że korzystać możesz w ciągu tych dwóch miesięcy ,bo karta jest opłacana z góry :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 23:17   

kluq napisał/a:
Firma dopłaca do karty w tym samym momencie co Ty wpłacasz swoje 50 zł więc w czasie kiedy jesteś pracownikiem biedronki. Wynika z tego zatem ,że korzystać możesz w ciągu tych dwóch miesięcy ,bo karta jest opłacana z góry :)



ja nie będę się kłócić,ale taka pewna nie jestem,to dofinansowanie z funduszu socjalnego...
więc jak dopłacać za pracownika,który już pracownikiem nie jest?????
On zapłaci 50 zł,a firma dostanie wiadomość,że nie została mu przedłużona umowa i nie wyłoży kaski z funduszu...jak piszesz,płatność z góry,ale ja bym brała opcję,że tylko ta nasza....ale oczywiście pewna nie jestem i może znajdzie się ktoś,kto to wyjaśni....to tylko moja opinia....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 23:36   

Ot i chyba nikt na 100% nie będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie :P

mercuwichura, to Ty piszesz że Ci biedronka zastępuje siłownie :)
A co do elektryka nie posiadam szkolenia na niego i muszę sobie radzić ręcznie tyle że teraz masz dopuszczalne normy...
Wcześniej pracowałem 2 lata w tesco i woziłem palety z napojami, węglem, ziemią itp ręcznym paleciakiem i też bym nie nazwał tego jakąś ciężką pracą tak więc nie rozumiem Twojego stwierdzenia na temat że siłowni...
Aż tak ciężko jest u Ciebie na sklepie? -.-
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-16, 23:44   

Nie ma znaczenia z jakiego funduszu jest to dofinansowane tylko data zamawiania karty. Jeżeli stosunek pracy istnieje na dzień złożenia zamówienia na kartę to pracownik ma prawo ja zamówić ,bo firma raczej liczyła się z takimi sytuacjami znając warunki sposobu korzystania z karty.

Podobnie jest przecież w wyprawką dla noworodka. W momencie składania o nią kobiety często już nie są pracownicami firmy ,bo umowa skończyła się z dniem porodu a jednak wyprawka się im należy :)

W razie wątpliwości telefon do BOP rozwiązuje problem :)
 
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-17, 02:53   

zielonabiedrona napisał/a:
Firma płaci za nas 250 zł do karty multisport,więc uważam,że jak nie będziesz już pracownikiem,to nie dopłacą....ale znowu jak nie zapłacisz tych 50 zł,a przedłużą ci umowę,to z karty nici..
ja na twoim miejscu zapłaciłabym te 50 zł,niewielka strata,a po przedłużeniu umowy,duży zysk...


Na całe szczęście firma nie dopłaca aż 250zł bo to by oznaczało, że w grudniu odjęli by nam aż 270zł podatku od tego ;)

Poczytaj sobie FAQ w opisie programu na www.mojabiedronka.pl ;)
Miesięcznie firma dopłaca maksymalnie ( to będzie najwyższa kwota) 50zł
Czyli maksymalnie mogą nam odliczyć 108zł podatku (12 x 50zł x 18%)
W okresie luty-marzec kwota dofinansowania wynosi 37zł miesięcznie.
Ale im większa liczba uczestników programu tym kwota dofinansowania będzie mniejsza.
Czyli mniej będziemy płacili podatku :)
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-17, 22:41   

Wojtuś,a żebyś wiedział,że poczytam,bo mnie też przeraża ten podatek od tak wysokiej kwoty,tylko,że my nie płacimy 12 razy,tylko 6,bo co dwa miesiące...
ale sobie to sprawdzę....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-19, 00:22   

Tak, my płacimy co dwa miesiące, ale dofinansowanie ze strony firmy jest co miesiąc w podanej kwocie.
W punktach 11 i 12 to jest wyjaśnione. Też mnie to zastanawiało i miałem obawy ile mi przyjdzie na koniec roku dołożyć do tego interesu :)
Mimo wszystko moim zdaniem i tak się opłaca i z chęcią dalej będę korzystał z tego programu :D

ps. odnośnie poprzedniego postu to pomyliłem się co do kwoty maksymalnej. Nie 50zł a 53zł.
 
     
BIEDRONKA9876

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 10:26   

Tylko pamiętajcie o podatku który wam zabiorą na konie roku ;)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 12:41   

Nie ma tego podatku tyle aby trzeba było sobie nim głowę zaprzątać przy takich korzyściach jakie daje ta karta :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
lukas7

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2012-03-06, 23:58   

ja formularz wysłałam już ma początku lutego i żadnej odpowiedzi do dziś czy ktoś wie jak długo trzeba czekać ?????
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo