Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kasa1
Autor Wiadomość
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 18:12   kasa1

mam takie pytanie czy mogę odmówić usiąść na kase1. wierzą mnie bo jest 12 kasjerów a ciągle mnie siadają tylko dlatego że ich wolą bardziej
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-01, 18:16   

odmówić zawsze można :)
potem będziesz się musiał tłumaczysz ale powiesz jak jest i tyle :)
 
     
hk 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-01, 20:46   

skazany24 jeżeli inni są bardziej obrotni w pracy od ciebie to ks lub zks zawsze ciebie posadzi na 1
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-01, 21:45   

odmów, ale licz się z tym że wpiszą Cię do pamiętnika, a potem rozmowa z KR za nie wykonywanie obowiązków -.-
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-12-01, 23:22   

Uśmiechnij się do KS i powiedz, że dziś ty zapierdzielasz na sklepie ;)
Jeśli chcesz to zrobić, to lepiej zrób to z pół-żartem zamiast tonem pretensjonalnym.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-01, 23:33   

kasa1 to jest najgorsze miejsce ciagle mnie tam sadzaja juz mnie to wkurza
 
     
Ewelka8885

Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-01, 23:47   

skazany24 pociesz się tym ,że kiedyś zatrudnią nowego kasjera i wtedy Twoje miejsce na kasie nr 1 zostanie przypisane "nowemu "o ile szybciej nie wykaże się na sklepie :) A tak po za tym może warto porozmawiać z KS LUB Z-KS , czasem rozmowa może zdziałać cuda. Za argument podaj np. fakt ,że w jaki sposób masz się wykazać i pokazać jak pracujesz na sklepie skoro ciągle sadzają Ciebie na 1 . Powodzenia :)
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-02, 10:53   

nowych nie daja na1 bo nie chca miec problemow a pozatym teraz przyszla jedna na niecaly etat. Kierowniczka jest spoko ona sie pyta a pozatym tez chciala bym na dziale porobil tyle ze na zmianie z nia jeśtem rzadko. A zastepcy to sa nowi co nie wiedza wszystkiego wiec wola miec spokoj wiec siadaja pewniaka na 1 i kogos kto sie zna na dziale kto im pomoze nie posadza a jeszcze klienci mnie chwala i mam dlugi staz z auchan na kasie. Mi nie przeszkadza to siedzenie jak śa kolejki ale chodzi o wyzysk ciagle jedna osobe bo im sie nie podlizuje.
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-02, 13:00   

Wszystko zależy od KS. U nas się zmienił jakiś czas temu i teraz jest sprawiedliwe. Staramy się siadać na zmianę. Kiedyś był właśnie taki problem, że zastępcy woleli posadzić "jedynkową"osobę i mieć z bani, bo bardziej doświadczeni pociągną zmianę, a oni będą mieli luz.
Nowy KS pokazał, że można pomóc ogarnąć sklep i przyuczyć jedynkowce do pracy na sklepie. Kilka dni na innej kasie i ludzie, czasem z wielomiesięcznym stażem, łapali, o co chodzi.
Moim zdaniem, jeśli sklep ma takich jedynkowych kasjerów/ to oznacza, ze jego kierownicy nie nadają się do pracy z ludźmi.
Jeżeli KS widzi po pewnym czasie, po szkoleniu i pracy na sklepie, że kasjer nadaje się tylko na jedynkę, to powinien go zwolnić. Po co zatrudniać kogoś, kto się do tego nie nadaje. Jednak każdemu trzeba dać szansę na rozwój.


Poza tym nowe szkolenie wygląda tak, że właśnie nie sadzamy na jedynkę. Najpierw praca na sklepie i ogarnięcie tematu, a potem kasa.
Ostatnio zmieniony przez nn79 2011-12-03, 09:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-02, 23:15   

nn79, jak Ty ładnie piszesz :) polskie znaki, interpunkcja na swoim miejscu :) Pogratulować :)
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-03, 02:50   

nadaje sie na dział. Wszystko wiem co i jak...dzisiaj wywalczylem 6 i nie narzekali na mnie. A siedzac na 1 ciagle wiadomo ze ta osoba wprawy nie nabedzie. Tylko taka prawda ze nikt na 1nie chce siadac.
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-03, 09:43   

Teraz mamy taki zapieprz na sklepie, że jedynka to odpoczynek. Ja też nie lubię siedzieć codziennie, dlatego wszystkim pasuje, że siadamy na zmiany.
Jeszcze zależy z kim masz zmianę. Czasem lepiej usiąść i mieś spokój (teoretycznie).
 
     
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-03, 12:32   

ja lubie siedziec na1 jestem najbardziej doswiadczonym kaskerem prawie 2lata w auchan za kasa wiec mi to nie przeszkadza klienci chwala mnie kierowniczka i zastepcy tez. Bo jestem bardzo mily dla klientow. A swoja droga 1 to najbezpieczniejsze miejsce tam nikt sie przyczepi tylko ze ciagle jako jedyny nie chce bo czuje sie jak ofiara jakbym nie nadawal sie do niczego.
 
     
~biała_czarna

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-30, 09:57   

uważam, że nowy pracownik nie nadaje się na kase nr 1, u nas na bieronce mamy stałych złodziei i tylko czają się na nowego, nie wyciągają całego towaru i dużo produków przejeźdza przez kasę niezkasowane nawet po 2mc pracy młody nie jest w stanie wszystkiego wyłapać czyli;
-szybko kasować mało dzwonić, bo mało pracowników dużo miksów
-prosic o drobne dbać o kasetkę
-mieć oczy wszędzie i pilnować regału z alkoholem
-zwracać uwagę na osoby przepychające się przez kolejkę bez zakupów
-szybko sprzedac siateczkę, BO klient zapomniał kupić przy kasowaniu zakupów
-rozmienić banknot na drobne do wózka
-być miłym i uśmiechniętym czytaj 5 kroków obsługi klineta
przy tym wszystkim sprawdzaj wózek i proś klientów o podnoszenie swoich rzeczy w wózku.
siedziałam na kasie 1 prawie 8mc i nie dlatego że źle pracowałam na sklepie tylko dlatego że byłam nowa, nie paliłam i nie było potrzeby mnie puszczać na papierosa z kasy, poszłam na 15min na przerwę i było ok dla całej załogi która czasami chodziła stadem po sklepie, nie raz tak było że byłam sama na sali a reszta poszła na ppapierosa.
Cierpliwości zatrudnią nowego zejdziesz z kasy
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-30, 15:40   

skazany24 napisał/a:
A swoja droga 1 to najbezpieczniejsze miejsce

Czy ja wiem czy najbezpieczniejsze , ja uważam że na kasie jest najgorzej bo po pierwsze zakupy próbne, obsługa tajemniczego klienta, zrób coś nie tak i będzie na ciebie. Ja najbardziej lubie robić na sklepie a kas nienawidzę :) Ale wsunie dostaje zazwyczaj kasę nr 5 lub 6 to żadko siedzę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo