Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dzień Dobry w pierwszej alejce :0
Autor Wiadomość
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-14, 20:03   

U nas też tak jest
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-14, 23:45   

U nas mają wszyscy :em29:
 
     
@blablo 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 210
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-12-15, 11:41   

peter_so napisał/a:
dajgrabę,
buty robocze to przysługuja kazdemu i nie wazne czy ma upra\wnienia na wózki


zgadzam się z Tobą, u nas buty ochronne mają tylko te osoby, które mają uprawnienia na elektryki, a pozostałym do wypłaty dolicza się jakiś ekwiwalent za pranie i zużycie obuwia właśnie. Co prawda są to małe kwoty, ale zawsze coś...
 
     
paclan1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 12:57   Re: Dzień Dobry w pierwszej alejce :0

Bialadama32 napisał/a:
Kolego >>PACLAN1<<masz dziwne podejście do tego typu rzeczy. Jeśli KS postanowił że powie ustnie o tym fakcje i większość z was puści to kantem to jak najbardziej jest na miejscu zebrać podpisy że zapoznani zostaliście z taką decyzją ( kto się nie zastosuje ten jest wtedy sam sobie winien). Dla mnie osobiście jest to jak najbardziej OK. Jestem jeszcze za tym żeby KS egzekwował wykonanie ( w tym wypadku tego kroku) i dla przykładu jak komuś przyjdzie do głowy że będzie unikał 1 alejki z takiego powodu... zastosowała bym to jako niewykonanie polecenia i kara upomnienia + brak PREMII (najlepsza mobilizacja) NIE JESTEŚMY DZIEĆMI więc BĄDŹMY POWAŻNI i szanujmy PRACĘ !!! Mamy socjalny super zorganizowany inne zakłady dostają np 50 zł w bonach i mają szacunek do PRACODAWCY. Kilka lat wstecz popracował byś ...to wtedy by Ci się odechciało. Teraz firma naprawdę wzięła się za dobro pracownika i to się ceni !!!


jakie ja mam dziwne podejście ja tylko opisałem to jak widza to inni pracownicy. strasznie na mnie naskoczyłaś powiem tylko tyle :(

[ Dodano: 2012-02-22, 13:03 ]
peter_so napisał/a:

[ Dodano: 2011-12-14, 17:16 ]
A co do tematu powinni wziać kilku ludzi ze sklepu którzy mają na codzien do czynienia z ludzmi i wtedy ich pytać czy nowe zmiany są dobre bo dla mnie każdemu klientowi mówienie dzień dobry jest chore a jak to wprowadzą do TK to leżymy gdyż kultura ludzi pracujących(moja też :P ) nie jest taka, że jak widze obszczymura który idzie po amarene musze mu powiedziec te 2 miłe słowa. Rcazej jedno WY... i niech sie taki dotknie warzyw?


no i sie doczekaliśmy TK i dzień dobry w pierwszej alei od marca
 
 
     
~bakusiania 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 37
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-13, 12:41   Re: Dzień Dobry w pierwszej alejce :0

Bialadama32 napisał/a:
Kolego >>PACLAN1<<masz dziwne podejście do tego typu rzeczy. Jeśli KS postanowił że powie ustnie o tym fakcje i większość z was puści to kantem to jak najbardziej jest na miejscu zebrać podpisy że zapoznani zostaliście z taką decyzją ( kto się nie zastosuje ten jest wtedy sam sobie winien). Dla mnie osobiście jest to jak najbardziej OK. Jestem jeszcze za tym żeby KS egzekwował wykonanie ( w tym wypadku tego kroku) i dla przykładu jak komuś przyjdzie do głowy że będzie unikał 1 alejki z takiego powodu... zastosowała bym to jako niewykonanie polecenia i kara upomnienia + brak PREMII (najlepsza mobilizacja) NIE JESTEŚMY DZIEĆMI więc BĄDŹMY POWAŻNI i szanujmy PRACĘ !!! Mamy socjalny super zorganizowany inne zakłady dostają np 50 zł w bonach i mają szacunek do PRACODAWCY. Kilka lat wstecz popracował byś ...to wtedy by Ci się odechciało. Teraz firma naprawdę wzięła się za dobro pracownika i to się ceni !!!


chyba nie pracowałaś nigdzie indziej poza Biedroszką :) w przeciwnym razie wiedziałabyś, że INNE zakłady czasem bardziej szanują pracownika. Nawet jeżeli nie idzie za tym gratyfikacja finansowa, to pracownik i tak zostanie w tej firmie, bo CZUJE SIĘ POTRZEBNY I DOCENIONY!!! Poza tym szacunek to jest takie "cuś" co działa w obie strony!!!! A JM bardziej szanuje klienta niż pracownika. Na kazdym kroku "upomninie", "nagana" , brak premii ... ect. ect NO WŁAŚNIE DROGA KOLEŻANKO NIE JESTEŚMY DZIEĆMI WIĘC NIECH JM PRZESTANIE NAS TAK TRAKTOWAĆ!!!! HELOŁ WŁĄCZ MYSLENIE!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo