Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wieczorne transmisje
Autor Wiadomość
#biedroneczka19 

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 64
Wysłany: 2011-10-17, 21:58   wieczorne transmisje

co jesli kierownik po zczytaniu nagle sobie przypomni i właczy wieczorne przetwarzanie danych????
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-18, 15:30   

Pewnie niedlugo nam o tym opowiesz :)
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-18, 15:41   

To jest błąd krytyczny- kontrola wewnętrzna.
Jeden z punktów których nie należy łamać, sczytanie się na koniec pracy równoznaczne jest z zakończeniem pracy. Jak można się sczytać i nie puścić wieczornego przetwarzania danych???
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-18, 15:46   

Na szybkiego mozna zapomniec o wszystkim:)
 
     
#biedroneczka19 

Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-18, 19:24   

no właśnie czasem się zdarzy, że się zczytasz i nagle w sekundzie sobie przypomnisz że wieczorne przetwarzanie danych nie poszło
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-19, 11:51   

biedroneczka19 napisał/a:
no właśnie czasem się zdarzy, że się zczytasz i nagle w sekundzie sobie przypomnisz że wieczorne przetwarzanie danych nie poszło


To chyba bez obrazy zdarza się "młodemu kierownikowi" bo starszy stażem już nie popełnia takich błędów.
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-19, 12:05   

chyba nie staż a indywidualne cechy są odpowiedzialne za roztrzepanie człowieka.
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-19, 16:11   

Dobre szkolenie skutkuje tym że nie popełniamy takich błędów.
Oczywiste jest to że gdy się skanujemy na koniec-kończymy pracę, a nie pracujemy dalej.
Takie błędy to nie jest nic takiego.
 
     
~basiad24

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-04, 12:19   

szkolenie i praktyka. samodzielna praca na sklepie, biurze. oj czasem pospiech mnie gubi. :szczena: :szczena: :szczena:
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 15:48   

Nie możesz wykonać ani jednego polecenia w markecie, bo KR i tak się dowie. Może sobie wydrukować takie zestawienie logowań do programów i tam będzie czarno na białym, że ECP pokazuje zakończenie czasu pracy o 22.00 a program Market pokazuje że robiłeś coś o 22.02.
I mamy fałszowanie czasu pracy i punkt krytyczny który daje podstawę do zwolnienia.
A tak szczerze to paski same się drukują po godzinie 24.00, przynajmniej na tych sklepach na których ja pracowałam.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 16:49   

Roksana napisał/a:
Oczywiste jest to że gdy się skanujemy na koniec-kończymy pracę, a nie pracujemy dalej.

może i kasjerzy kończą pracę, ale my zastępcy czy KS pracujemy dalej: włączamy alarm, zamykamy drzwi, przychodzimy w nocy jak obudzą nas fruwające biedronki, hehe żarcik
  Ocena JMP: 8/10
     
~QRVA

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-05, 17:21   

victorr napisał/a:
przychodzimy w nocy jak obudzą nas fruwające biedronki

to się dolicza do czasu pracy ;)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-06, 14:09   

jagodak napisał/a:
Nie możesz wykonać ani jednego polecenia w markecie, bo KR i tak się dowie. Może sobie wydrukować takie zestawienie logowań do programów i tam będzie czarno na białym, że ECP pokazuje zakończenie czasu pracy o 22.00 a program Market pokazuje że robiłeś coś o 22.02.
I mamy fałszowanie czasu pracy i punkt krytyczny który daje podstawę do zwolnienia.
A tak szczerze to paski same się drukują po godzinie 24.00, przynajmniej na tych sklepach na których ja pracowałam.


dokładnie jest tak jak pisze jagoda, transfer sam przechodzi automatycznie o 24:00.

co do transferu wieczornego... mi nie raz zdarzyło się że puściłem go, poszedłem na sklep pracować... przychodzę z ekipą by się wczytać a tu zonk :P "jedna z kas nie odpowiada" :P brak rolki lub połączenie :)
  Ocena JMP: 10/10
     
tom8221 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-26, 17:05   

Roksana napisał/a:
biedroneczka19 napisał/a:
no właśnie czasem się zdarzy, że się zczytasz i nagle w sekundzie sobie przypomnisz że wieczorne przetwarzanie danych nie poszło


To chyba bez obrazy zdarza się "młodemu kierownikowi" bo starszy stażem już nie popełnia takich błędów.

Nie konieczni, czasami są takie dni, że nie masz nawet czasu myśleć i wtedy można taki głópi błąd popełnić. Mi sie to zdarzyło chyba ze dwa razy, ale transfer był robiony natychmiast po zeskanowaniu (różnica kilku sekund). Odpukać jeszcze nie miałem za to nieprzyjemności.
 
 
     
~QRVA

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-27, 17:03   

tom8221 napisał/a:
Mi sie to zdarzyło chyba ze dwa razy, ale transfer był robiony natychmiast po zeskanowaniu

nie ma się co spinać, jak już ktoś nadmienił transfer idzie sam po północy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo